Uwaga: Ta strona wymaga programu Flash i JavaScript, aby korzystać z pełnego zakresu funkcji. Prosimy upewnić się, że Flash i JavaScript są aktywowane w opcjach przeglądarki. Aby pobrać aktualne wtyczki, kliknij tutaj
current flash plugin version please click here.

Weź udział

Serwis i części na każdą kieszeń

SERVICE PRO to program stworzony z myślą o użytkownikach samochodów
marki Volkswagen Samochody Użytkowe, którzy cenią sobie jakość oferowaną
przez Volkswagena.Dla użytkowników 5-letnich i starszych Volkswagenów.

Programem SERVICE PRO objęte są 5-letnie i starsze pojazdy marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Twój dostawczy Volkswagen wciąż będzie jak nowy, bo teraz części i serwis są na każdą kieszeń! Sprawdź ofertę programu i przekonaj się o tym sam.

Dla ceniących niezawodność

Szukasz fachowego i sprawdzonego serwisu, gdyż chcesz zapewnić pełną sprawność i niezawodne funkcjonowanie swojego auta? Skorzystaj z usług Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Użytkowe, który gwarantuje najwyższą jakość usług z zachowaniem standardów producenta. Wiedza i doświadczenie Autoryzowanego Serwisu to gwarancja sprawności technicznej Twojego samochodu użytkowego marki Volkswagen oraz bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

Dla rozsądnych

Chcesz uniknąć nieproporcjonalnie wysokich kosztów naprawy w stosunku do wartości pojazdu? Program SERVICE PRO to rozwiązanie, które zapewni Twojemu dostawczemu Volkswagenowi pełną funkcjonalność w przystępnej cenie. W SERVICE PRO ceny za Oryginalne części Volkswagen®, części Economy Volkswagen oraz Oryginalne części na wymianę są dostosowane do wieku pojazdu, a ich montaż odbywa się po preferencyjnej stawce roboczogodziny.

Dla praktycznych

Aby skorzystać z programu SERVICE PRO wystarczy okazać kartę SERVICE PRO u najbliższego Partnera Serwisowego marki Volkswagen Samochody Użytkowe, który uczestniczy w programie. Udział w programie gwarantuje rabat na części oraz preferencyjną stawkę roboczogodziny. Jeżeli jeszcze nie posiadasz karty SERVICE PRO, poproś doradcę serwisu o jej wydanie.

Wiek Twojego samochodu
użytkowego Volkswagena
Wysokość rabatu
na części
5-6 lat 10% Preferencyjna
7-8 lat 15% stawka roboczogodziny
powyżej 8 lat 20% serwisu*

Znajdź najbliższego dealera

SERVICE PRO

Aplikacja dostępna na iOS'a oraz Androida. Pobierz:

  • * W zależności od oferty Partnera Serwisowego.


Dokumenty do pobrania

Pobierz regulamin w pdf