Technologia 6.1

Wszystko w zasięgu wzroku

Sprytniejsza realizacja zleceń: Dzięki aplikacji We Connect zawsze otrzymujesz wszystkie niezbędne informacje – zawodowe i prywatne. Dzięki zestawowi wskaźników Premium wszystko masz w zasięgu wzroku. Dotrzesz bezpiecznie na miejsce, korzystając z systemu nawigacji „Discover Media”.

Zestaw wskaźników „Premium"

Tachometr widziany od przodu.

W zaprojektowanym od nowa kokpicie wszystko znajduje się w zasięgu wzroku. Oprócz dwóch okrągłych zegarów pokazujących prędkość i liczbę obrotów opcjonalny wyświetlacz cyfrowy komputera pokładowego przekazuje ważne informacje na temat bieżącej trasy, czasu podróży i zużycia paliwa. Komputer pokładowy zawiera również funkcję wykrywania zmęczenia. Gdy czujniki zarejestrują, że podczas jazdy zachowanie kierowcy odbiega od normy, doradzą mu odpoczynek za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych.

System nawigacji „Discover Media”

Ekrany systemu nawigacji.

Gdy terminarz spotkań jest napięty, nie ma czasu na objazdy. Dzięki systemowi nawigacji „Discover Media” możesz dotrzeć do celu najkrótszą trasą, a ponadto słuchać ulubionej muzyki. Oczywiście gwarantuje idealną jakość dźwięku.

  • 20,3 cm (8-calowy) duży kolorowy ekran dotykowy z czujnikiem zbliżeniowym
  • moc 4 x 20 Watt i cztery głośniki
  • hybrydowa nawigacja, wybór różnych map oraz bezpłatna aktualizacja map przez Internet
  • pamięć 32 GB
  • dwa zewnętrzne gniazda USB oraz jeden interfejs Bluetooth
  • hybrydowe sterowanie głosowe i radio internetowe
  • obsługuje bezprzewodowe aplikacje Connect, We Connect i We Connect Plus

Aplikacja Volkswagen We Connect

Aplikacja Volkswagen We Connect.

Volkswagen Transporter 6.1 wyposażony jest w innowacyjne funkcje online aplikacji „We Connect” oraz w najnowszej generacji modułowy system Infotainment. Na życzenie Ty i osoby podróżujące z Tobą możecie podłączyć się do Internetu w trakcie jazdy. Dzięki aplikacji „We Connect” możesz korzystać z funkcji, które sprawią, że podróż będzie jeszcze wygodniejsza i bezpieczniejsza. Aby dostarczać informacje o natężeniu ruchu na drodze w czasie rzeczywistym oraz powiadomienia o przemieszczaniu się pojazdu, najlepiej gdy Volkswagen Transporter 6.1 jest podłączony do sieci.

Informacje zawarte na stronie nie są prawnie wiążące i nie mają charakteru oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Zamieszczone na witrynie zdjęcia jedynie przykładowo obrazują prezentowane treści. Niektóre elementy wyposażenia opisane i demonstrowane na stronie mogą być dostępne tylko w wybranych krajach lub wyłącznie za dodatkową opłatą. Dla uzyskania aktualnych specyfikacji produktów w danym kraju należy kontaktować się z autoryzowanym przedstawicielem marki Volkswagen. Wszelkie wiążące ustalenia dotyczące wyposażenia i specyfikacji pojazdu następuje każdorazowo w indywidualnej umowie zawieranej przez strony.
Wersje osobowe Caddy i T6 z Roku Modelowego 2018 uzyskały homologację zgodnie z procedurą NEDC, natomiast pojazdy z Roku Modelowego 2019 zgodnie z procedurą WLTP. Więcej informacji na stronie: WLTP.
Dane na podstawie świadectw homologacji typu.

Your browser is outdated!

Please get a decent browser here or there