2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25

Klienci komercyjni. Strona główna.

Wartościowe rozwiązania i usługi dla Twojego biznesu.

Czy w Twojej branży obowiązują różnorodne wymogi? Marka Volkswagen Samochody Użytkowe opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową. Dzięki temu możesz skupić się na tym co najważniejsze: swojej pracy.

Handel.

Nasza oferta jest idealnie dopasowana do potrzeb branży handlowej. Sprawi, że każdy dzień w pracy będzie sukcesem.

Budownictwo.

Wytrzymałe i mocne pojazdy są odpowiedzią na wyzwania branży budowlanej. Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zapewnia dopasowane oferty połączone z atrakcyjnymi warunkami finansowania.

Usługi oraz mobilne warsztaty.

Bez względu na to czy świadczysz usługi, czy prowadzisz mobilny warsztat nasze samochody pomogą Ci wygodnie przetransportować narzędzia oraz materiały.

Usługi kurierskie i logistyka.

Ekonomiczne i funkcjonalne pojazdy do codziennej jazdy na krótkich i długich dystansach. Odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy spędzają w trasie dużo czasu.

Transport chłodniczy.

Oferujemy fabryczne rozwiązania, które są odpowiedzią na konkretne potrzeby dotyczące przewozu towarów łatwo psujących się, czy pilnych transportów produktów farmaceutycznych.

Leśnictwo oraz rolnictwo.

Montowany w naszych samochodach fabryczny napęd na cztery koła 4MOTION pomoże dotrzeć Ci w trudny teren. Leśne i polne drogi już nie będą wyzwaniem.

Transport pasażerski.

Bezpieczna i komfortowa podróż niezależnie od dystansu do pokonania. Wszechstronne rozwiązania – od autobusów szkolnych po transfer na lotnisko.