2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18

Klienci komercyjni. Strona główna.

Wartościowe rozwiązania i usługi dla Twojego biznesu.

Czy w Twojej branży obowiązują różnorodne wymogi? Marka Volkswagen Samochody Użytkowe opracowuje rozwiązania idealnie dopasowane do specyfiki Twojej firmy. Oferujemy naszym klientom szeroką gamę samochodów dostawczych z dostosowanym nadwoziem i zabudową. Dzięki temu możesz skupić się na tym co najważniejsze: swojej pracy.

image

Handel.

Nasza oferta jest idealnie dopasowana do potrzeb branży handlowej. Sprawi, że każdy dzień w pracy będzie sukcesem.

image

Budownictwo.

Wytrzymałe i mocne pojazdy są odpowiedzią na wyzwania branży budowlanej. Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zapewnia dopasowane oferty połączone z atrakcyjnymi warunkami finansowania.

image

Usługi oraz mobilne warsztaty.

Bez względu na to czy świadczysz usługi, czy prowadzisz mobilny warsztat nasze samochody pomogą Ci wygodnie przetransportować narzędzia oraz materiały.

image

Usługi kurierskie i logistyka.

Ekonomiczne i funkcjonalne pojazdy do codziennej jazdy na krótkich i długich dystansach. Odpowiedni wybór dla wszystkich, którzy spędzają w trasie dużo czasu.

image

Transport chłodniczy.

Oferujemy fabryczne rozwiązania, które są odpowiedzią na konkretne potrzeby dotyczące przewozu towarów łatwo psujących się, czy pilnych transportów produktów farmaceutycznych.

image

Leśnictwo oraz rolnictwo.

Montowany w naszych samochodach fabryczny napęd na cztery koła 4MOTION pomoże dotrzeć Ci w trudny teren. Leśne i polne drogi już nie będą wyzwaniem.

image

Transport pasażerski.

Bezpieczna i komfortowa podróż niezależnie od dystansu do pokonania. Wszechstronne rozwiązania – od autobusów szkolnych po transfer na lotnisko.