2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Budownictwo.

Rozwiązania dla małych i dużych zadań.

Roboty drogowe, roboty publiczne, zaopatrzenie terenu budowy, ogrodnictwo, kształtowanie krajobrazu: samochody użytkowe marki Volkswagen to solidne i mocne pojazdy do wszelkiego rodzaju zadań specjalnych. Niezawodne i profesjonalne — szybko i bezpiecznie  dowiozą materiały i personel na miejsce. Odkryj nasze bieżące oferty i atrakcyjne warunki.

image

Od wszechstronnego Kombi po
trójstronną wywrotkę.

Od 9-miejscowego Transportera z napędem na cztery koła 4MOTION po trójstronną wywrotkę Craftera. Samochody Użytkowe Volkswagen można konfigurować tak, aby spełniały konkretne potrzeby każdej firmy budowlanej. Każdy pojazd zapewnia niezwykłą funkcjonalność, możliwości konfiguracji i dopasowania wnętrza, dzięki, którym każdy dzień ciężkiej pracy stanie się łatwiejszy. Bez względu na to, którą gałęzią budownictwa się zajmujesz, znajdziesz samochód użytkowy idealny dla Ciebie — od terenowego Amaroka z hardtopem aż po nowego Craftera Skrzyniowego. Oczywiście możesz też wyposażyć swój wymarzony samochód w pakiet offroad, napęd na cztery koła 4MOTION bądź preferowaną zabudowę specjalistyczną. Samochód użytkowy to idealny partner do prac z zakresu ogrodnictwa oraz kształtowania krajobrazu. Dzięki niemu niestraszny Ci będzie żaden teren — piasek, żwir czy trawa.

Nasze modele dla budownictwa.

image

Transporter.

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy.

Transporter Skrzyniowy znacznie zwiększa osiągi przenosząc je na zupełnie nowy poziom: cięższe maszyny, więcej sprzętu, ładunku oraz pasażerów. Samochód ma największą przestrzeń ładunkową w swojej klasie (9,3 m³). Transporter został starannie zaprojektowany tak, aby idealnie nadawał się do codziennego użytku. Furgon, Kombi lub Skrzyniowy — który Transporter będzie Twoim towarzyszem?

image

Caddy.

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi.

Funkcjonalny oraz wszechstronny, do wszystkich zadań: Caddy zapewnia mnóstwo przestrzeni ładunkowej oraz jest Twoim elastycznym asystentem w prawie każdej sytuacji. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można zwiększyć liczbę miejsc w Caddy Kombi z pięciu do siedmiu. Caddy Maxi Furgon zapewnia ładowność na poziomie 850 kg. Zwinny furgon miejski idealnie dostosowuje się do Twoich wymagań. Dzięki możliwości podwójnego złożenia oraz wyjęcia siedzeń możesz dostosować pojazd do codziennych potrzeb. Szybko i bezpiecznie przetransportuj swój zespół oraz materiały w każde miejsce.

image

Nowy Crafter.

Nowy Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy.

Gotowy na najtrudniejsze zadania. Nowy Crafter Furgon wyróżnia się najlepszą ładownością oraz zabezpieczeniem ładunku w segmencie samochodów swojej klasy. Nowe wymiary są idealne dla standardowych palet załadunkowych, takich jak palety Euro. Nowy Crafter Skrzyniowy to niezwykle praktyczne połączenie skrzyni ładunkowej, przestrzeni bagażowej oraz pasażerskiej.

image

Nowy Amarok.

Nowy Amarok łączy w sobie wszystko, czego oczekujesz od ekskluzywnego, wszechstronnego samochodu klasy premium: męski design i solidna konstrukcja, niezawodność z pełnią mocy. Zapewnia najszerszą platformę ładunkową oraz najłatwiejsze otwieranie tylnej klapy w swojej klasie. Wyjątkowa solidność i wykończenie na poziomie premium — nowy Amarok został stworzony, aby robić wrażenie dużą siłą pociągową oraz ładownością użytkową — nawet przy wytężonej eksploatacji.

Rozwiązania dot. dostosowywania dla budownictwa.

image

Transporter wywrotka.

Czy przewozisz materiały i paczki o dużych rozmiarach? Nadwozie wywrotki ze stali ocynkowanej jest idealnym wyborem dla Ciebie. Jest sterowane zdalnie z kabiny. Podłoga została wykonana z odpornych na zużycie stalowych blach z wbudowanymi zaczepami mocującymi. Przednią ścianę oraz burty wykonano z profili z anodyzowanego aluminium o wysokości 400 mm. Ściany boczne można złożyć, a tylna ściana jest składana i montowana wahadłowo. Wszystko to dla łatwego załadunku i rozładunku.

image

Caddy jako Twój pojazd warsztatowy.

Dwa regały z różnorodnymi szufladami, platformami oraz skrzyniami, a także dodatkowe wewnętrzne oświetlenie LED oraz szyna mocująca z pasem na ściance działowej sprawiają, że Caddy Maxi Furgon to idealny pojazd do świadczenia usług u klienta.

image

Nowy Crafter 35 Skrzyniowy z podwójną kabiną.

Standardowe wyposażenie Craftera Skrzyniowego przykładowo obejmuje 4-miejscową kanapę w drugim rzędzie, 2-miejscową kanapę Komfort Plus z przodu ze składanym oparciem, a także przednią szybę wykonaną ze szkła termoizolacyjnego. Opcjonalnie można doposażyć go w dodatkowy schowek czy uchwyty na kubki. Lane Assist, skrzynia oraz platforma ze składanymi aluminiowymi burtami sprawiają, że Twój nowy Crafter jest zawsze gotowy na duże wyzwania.

image

Nowy Amarok do prac budowlanych.

Na życzenie możesz skonfigurować Amaroka tak, aby spełniał wszystkie Twoje potrzeby. Snorkel, wykonany z polietylenu lub lekkiego włókna węglowego, jest zamontowany na słupku A. Dzięki niemu podczas jazdy offroadowej pył ani woda nie dostaną się do silnika. Należy jednak zawsze przestrzegać określonej głębokości brodu. Marka Volkswagen Samochody Użytkowe zaleca zamontowanie snorkela, jeśli często jeździsz po drogach, na których w powietrze wzbijają się duże ilości pyłu, ponieważ wlot powietrza do spalania jest wtedy zamontowany powyżej pojazdu.

Dopasowane opcje finansowania. Dla Twojego pojazdu użytkowego marki Volkswagen.

image

PROFIT Lease.

Nowy sposób finansowania Twojego samochodu.

PROFIT Lease to oferta dla tych, którzy nie chcą angażować wszystkich środków w zakup pojazdu. Dzięki leasingowi z wysoką wartością końcową pojazdu, zwiększasz płynność finansową firmy, bez rezygnacji z innych inwestycji. Produkt ten umożliwia poprawę wskaźników finansowych firmy.

Na skróty