2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Usługi kurierskie i logistyka.

Pojazdy dla branż mobilnych.

Tak niezawodne, jak Ty. Nasze pojazdy użytkowe to właściwy wybór dla każdego, kto spędza dużo czasu w drodze transportując ładunki. Rozwiązania proponowane przez nas ułatwiają każde zadanie logistyczne bez względu na to, czy dostarczasz przesyłki, czy prowadzisz firmę przeprowadzkową.

image

Od ekonomicznego Caddy po nowego Craftera z wysokim dachem.

Codzienne dostarczanie przesyłek wymaga solidnych, niezawodnych oraz ekonomicznych pojazdów. Szeroka gama modeli oferuje przestrzeń ładunkową od 3,2 m2 do 18,4 m2 w zależności od potrzeb i charakterystyki wykonywanej pracy. Opcjonalnie obejmują także zamknięte nadwozie, składane półki oraz oświetlenie wnętrza. Również na potrzeby firm zajmujących się przeprowadzkami i transportem mebli marka Volkswagen Samochody Użytkowe posiada odpowiednie pojazdy o ładowności od 2,6 do 5 ton. W przypadku firm B2B duże furgony są idealnym rozwiązaniem dla transportu wielkogabarytowych ładunków. Szerokie drzwi przesuwne, opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe o kącie otwarcia 270O to wsparcie przy załadunku. Te rozwiązania powodują, że pojazdy są kompatybilne z wózkami widłowymi i mogą pomieścić nawet sześć palet.

Nasze modele dla usług kurierskich i logistyki.

image

Transporter

Transporter w wersji Furgon oraz Podwozie.

Transporter Furgon idealnie dostosowuje się do każdego zadania dzięki nowoczesnym rozwiązaniom zastosowanym w zakresie zabezpieczenia towaru w powierzchni ładunkowej. Wysoka ścianka działowa zwiększa komfort i ładowność pojazdu, a antypoślizgowa powierzchnia podłogi zwiększa bezpieczeństwo. Przestronne przestrzeń w Transporterze Podwozie oraz możliwości zabezpieczenia ładunku w Transporterze Furgonie sprawiają, że jest to właściwy pojazd dla firm kurierskich oraz zajmujących się logistyką.

image

Caddy.

Caddy w wersji Furgon.

Duży, a jednocześnie kompaktowy: Przestrzeń ładunkowa w modelu Caddy Furgon wyróżnia się niezwykłą objętością oraz szeroką gamą opcji załadunku. Nawet z krótkim rozstawem osi oferuje objętość na poziomie 3,2 m³, którą można dodatkowo zwiększyć do 3,7 m³ dzięki opcjonalnemu pakietowi Flex Plus. Do przestrzeni ładunkowej można dostać się poprzez standardową w pełni blaszaną tylną klapę  lub boczne drzwi przesuwne po prawej stronie nadwozia.

image

Nowy Crafter.

Nowy Crafter w wersji Furgon oraz Podwozie.

Nowy Crafter Furgon jest niezawodnym partnerem dla kurierów. Crafter posiada dwa dodatkowe uchwyty mocujące na ścianie działowej, dzięki którym bezpiecznie zamocujesz ładunek za pomocą pasów napinających oraz siatek. Regulowane zaczepy mocujące są zlicowane z podłogą. Aby zmniejszyć ryzyko potknięcia, można je także złożyć na boki w pobliżu drzwi. Dzięki niskiej masie własnej Crafter Podwozie jest także idealny do przewozu ciężkich elementów.

image

Nowy Amarok.

Nowy Amarok zapewnia optymalne wykorzystanie platformy ładunkowej, ponieważ żaden inny pick-up nie oferuje tyle przestrzeni między nadkolami, co Amarok. Na życzenie platforma ładunkowa może być zabezpieczona wytrzymałą powłoką. Co więcej, Amarok w swojej ofercie zapewnia najszerszą platformę ładunkową oraz najłatwiejsze otwieranie tylnej klapy w swojej klasie. Opcjonalnie możesz wyposażyć swojego Amaroka w dołączany lub stały napęd na cztery koła 4MOTION, który pozwoli Ci dotrzeć do każdego klienta szybko i sprawnie.

Rozwiązania dot. dostosowywania dla usług kurierskich i logistyki

image

Caddy Maxi Furgon z większą objętością przestrzeni ładunkowej.

Caddy Maxi Furgon oferuje jeszcze więcej powierzchni ładunkowej. Dzięki pakietowi Flex Plus uzyskujesz aż 4,7 m2 objętości z całkowitą długością użytkową wynoszącą 3,07 m. Dzięki możliwościom zabudów, które Volkswagen Samochody Użytkowe oferuje we współpracy ze specjalistycznymi firmami możesz dostosować samochód do potrzeb Twojej firmy.

image

Nowy Crafter ze specjalną zabudową kurierską.

Zastosowanie specjalistycznej zabudowy pozwala na łatwiejszy dostęp z kabiny pasażerskiej do przestrzeni ładunkowej dzięki ścianie działowej między nimi.  Możesz wybierać spośród wielu rozwiązań, takich jak: systemy zabezpieczenia ładunku zaczepami mocującymi na wszystkich ścianach, składane regały, kamera cofania Rear View, zawiasy tylnych drzwi ze zwiększonym kątem otwarcia.

image

Nowy Amarok z zabudową typu hard top „Commerce”.

Dopasowany kolorystycznie hard top zmieni przestrzeń ładunkową o powierzchni 2,52 m2 we wszechstronny, zamknięty przedział ładunkowy. To sprawia, że pickup staje się potężnym furgonem. W tylnej części dwuczęściowa klapa bagażnika, dzieląca się na oszkloną klapę górną oraz dolną, zapewnia łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej dzięki wspomagającym otwieranie  sprężynom gazowym. Dodatkowo pakiet uszczelniający zabezpieczy Twój ładunek przed pyłem i wilgocią.

Dopasowane opcje finansowania. Dla Twojego pojazdu użytkowego marki Volkswagen.

image

PROFIT Lease.

Nowy sposób finansowania Twojego samochodu.

PROFIT Lease to oferta dla tych, którzy nie chcą angażować wszystkich środków w zakup pojazdu. Dzięki leasingowi z wysoką wartością końcową pojazdu, zwiększasz płynność finansową firmy, bez rezygnacji z innych inwestycji. Produkt ten umożliwia poprawę wskaźników finansowych firmy.

Na skróty