2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Leśnictwo oraz rolnictwo.

Pojazdy dla leśnictwa.

Potężne jak sama natura: nasze solidne pojazdy użytkowe z napędem na cztery koła 4MOTION są zaprojektowane specjalnie tak, aby sprostać wymogom dróg leśnych oraz środowiska rolniczego. Nie tylko poradzą sobie z niemal każdym terenem, ale także zapewnią Ci odpowiednio dużo miejsca do przechowywania dużych narzędzi czy maszyn. Co więcej, firmy zabudowujące, z którymi wspólpracujmy na codzień mogą zapronować Tobie dodatkowe, specjalne rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. 

image

Od uniwersalnego modelu Caddy po pojazd skrzyniowy dla rolników.

Działania rolnicze wymagają wszechstronnej floty. Oprócz ciągników niezbędne są solidne pojazdy użytkowe z napędem na cztery koła 4MOTION, dużą platformą ładunkową oraz solidnym hakiem holowniczym. Możesz wykorzystać pojazdy skrzyniowe oraz pick-upy Amarok w celu niezawodnego i bezpiecznego transportu plonów do magazynu albo dostarczać towary na stoiska. Pracujesz w leśnictwie? Oferujemy Ci solidne pojazdy w wersji skrzyniowej, Kombi oraz Furgon z napędem na cztery koła 4MOTION do prac leśnych — dostępne na życzenie z podwoziem przystosowanym do ciężkich warunków, ręczną blokadą mechanizmu różnicowego oraz ochroną podwozia. Samochody Użytkowe Volkswagen zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej wytrzymałości oraz funkcjonalności, co czyni je idealnym wyborem dla myśliwych. Wszystkie te pojazdy zapewniają mnóstwo miejsca na sprzęt łowiecki, niezbędne materiały budowlane lub zimowy pokarm.

Nasze modele dla leśnictwa oraz rolnictwa.

image

Transporter.

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy.

Jedyny w swoim rodzaju: sprawdzona jakość auta, idealna do zadań w obszarze leśnictwa i rolnictwa. Został zaprojektowany tak, aby codziennie dostarczać przekraczające oczekiwania osiągi — zarówno na obszarach leśnych, polnych czy podczas prac ogrodniczych oraz kształtowania krajobrazu. Transporter jest jedynym pojazdem w swojej klasie dostępnym z opcjonalnym napędem na cztery koła 4MOTION oraz opcjonalną 7-biegową dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Dzięki temu ma najlepsze właściwości terenowe, a także oferuje największą gamę wariantów w swojej klasie. Znajdź najlepszą konfigurację swojego Transportera.

image

Caddy.

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, które wymagają szybkich i profesjonalnych rozwiązań. Caddy Furgon i Caddy Kombi to dwa kompaktowe modele, które zapewnią Ci najlepsze wsparcie w niemal każdej sytuacji. Jeśli często przewozisz ciężkie lub duże towary, na pewno docenisz wysoką ładowność użytkową oraz dużą objętość przestrzeni ładunkowej modelu Caddy Maxi Furgon. Dzięki opcjonalnemu napędowi na cztery koła 4MOTION Caddy świetnie  sprawdza się nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

image

Nowy Crafter.

Nowy Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy.

Nowy Crafter to samochód użytkowy inne niż wszystkie. Oferuje ekonomiczne rozwiązania transportowe zorientowane na klienta. Nowy Crafter został zaprojektowany tak, aby odpowiadać na potrzeby i wymagania różnorodnej  grupy użytkowników co sprawiło, że jest najlepszym samochodem użytkowym w swojej klasie. Opcjonalny fabryczny napęd na cztery koła 4MOTION sprawia, że Crafter gotowy jest na najtrudniejsze wyzwania – również w branży leśnictwa oraz rolnictwa.

image

Nowy Amarok.

Bezpieczeństwo na niemal każdym terenie: Nowy Amarok jako jedyny pickup w swojej klasie jest seryjnie wyposażony w system automatycznego hamowania po kolizji, 17-calowy układ hamulcowy z przodu i 16-calowy układ hamulcowy z tyłu. Co więcej, system stabilizacji przyczepy maksymalnie zapobiega jej przechyleniu.

Rozwiązania dot. dostosowywania dla leśnictwa oraz rolnictwa.

image

Transporter trójstronna wywrotka.

Trójstronna wywrotka na bazie Transportera Podwozie z podwójną kabiną oraz napędem na cztery koła 4MOTION dowiezie pasażerów oraz materiały na miejsce nawet po trudnym terenie. Pojazd jest wyposażony w elementy umożliwiające jazdę offroad nawet z dużym ładunkiem, elektrohydrauliczną jednostką napędową oraz lampą w podłodze.

image

Nowy Crafter Skrzyniowy z podwójną kabiną.

Standardowe wyposażenie Craftera Skrzyniowego przykładowo obejmuje 4-miejscową kanapę w drugim rzędzie, 2-miejscową kanapę Komfort Plus z przodu ze składanym oparciem, a także przednią szybę wykonaną ze szkła termoizolacyjnego. Opcjonalnie można doposażyć go w dodatkowy schowek czy uchwyty na kubki. Liczne rozwiązania wspomagające kierowcę, jak: Lane Assist, skrzynia, platforma ze składanymi aluminiowymi burtami sprawiają, że Nowy Crafter jest zawsze gotowy do zadań w środowisku leśnym i rolniczym.

image

Nowy Amarok z osłoną silnika „Desert”.

Uszczelniona osłona silnika została wykonana z aluminium o grubości 5 mm  Chroni silnik, obudowę mechanizmu różnicowego osi przedniej, a także punkty obrotu wahacza poprzecznego. Osłona została zaprojektowana tak, aby spełniać wymagania takich branż jak leśnictwo czy rolnictwo.

Dopasowane opcje finansowania. Dla Twojego pojazdu użytkowego marki Volkswagen.

image

PROFIT Lease.

Nowy sposób finansowania Twojego samochodu.

PROFIT Lease to oferta dla tych, którzy nie chcą angażować wszystkich środków w zakup pojazdu. Dzięki leasingowi z wysoką wartością końcową pojazdu, zwiększasz płynność finansową firmy, bez rezygnacji z innych inwestycji. Produkt ten umożliwia poprawę wskaźników finansowych firmy.

Na skróty