2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Handel.

Pojazdy do obsługi klienta oraz instalacji.

Nasza oferta jest perfekcyjnie dostosowana do potrzeb rzemieślników. Możesz stworzyć mobilny warsztat lub zaprojektować przestrzeń ładunkową tak, aby spełniała wszystkie Twoje wymagania. Nasze niezawodne pojazdy użytkowe nie tylko dowiozą Twój zespół oraz  sprzęt w nawet najtrudniej dostępne miejsce pracy, ale co więcej sprawią, że każdy dzień w pracy będzie sukcesem.

image

Od solidnego Furgonu po mobilny warsztat.

Nasze modele to nie tylko kompaktowe Furgony do mniejszych zadań, Kombi dla całego zespołu, ale także w pełni wyposażone warsztaty do większych zleceń oraz zadań specjalnych.

Jeśli często dostarczasz duże meble, wybierz nowego Craftera Furgona z wyłożeniem bocznych ścian do wysokości dachu oraz solidnymi szynami mocującymi do bezpiecznego transportu. Co więcej, Furgony marki Volkswagen Samochody Użytkowe mogą być także rozbudowane, aby sprostać potrzebom instalatorów urządzeń sanitarnych, ogrzewania oraz wentylacji. Zarówno Caddy, jak i Transporter mogą stać się spersonalizowanymi warsztatami wyposażonymi w wiele systemów półek oraz vario. Niezwykle wytrzymałe materiały oraz wymiarowa przestrzeń ładunkowa, a także opcjonalny wentylator dachowy sprawiają, że Transporter Furgon cieszy się dużą i stałą popularnością wśród malarzy. Jeśli nie masz już miejsca na drabiny w środku pojazdu, możesz zamontować specjalne uchwyty na drabinę z rolkami na bagażniku dachowym.

Nasze modele dla handlu.

image

Transporter.

Transporter w wersji Furgon, Kombi oraz Skrzyniowy.

Mnóstwo miejsca do przechowywania oraz różnorodny układ siedzeń: Transporter jest pojazdem spełniającym niemal wszystkie Twoje potrzeby. Został zaprojektowany tak,  by zarówno w ramach lokalnej obsługi klienta, jak i dłuższych zadań terenowych codziennie dostarczać przekonujące osiągi . Duży rozstaw osi Transportera Furgona zapewnia mnóstwo miejsca na wyposażenie warsztatu. Samochód ma największą przestrzeń ładunkową w swojej klasie (9,3 m³) oraz dużo miejsca na wyposażenie i materiały. Znajdź najlepszą konfigurację swojego Transportera.

image

Caddy.

Caddy w wersji Furgon oraz Kombi.

Caddy to kompaktowy furgon, świetnie sprawdzający się jako miejski samochód dostawczy, który zapewnia Ci optymalne wsparcie w niemal każdej sytuacji. Caddy oferuje największą elastyczność dla wszystkich Twoich zadań — dużych i małych. Jeśli zajdzie taka potrzeba, można zwiększyć liczbę miejsc w Caddy Kombi z pięciu do siedmiu. Caddy Maxi Furgon zapewnia ładowność na poziomie 850 kg. Odkryj dwa modele Caddy. Który będzie Twoim partnerem w pracy?

image

Nowy Crafter.

Nowy Crafter w wersji Furgon oraz Skrzyniowy.

Trzy warianty długości pojazdu oraz wysokości dachu sprawiają, że jest to pojazd idealny dla branży handlowej. Nowy Crafter jest bardziej praktyczny i innowacyjny niż kiedykolwiek. Został wybrany „Międzynarodowym Samochodem Dostawczym Roku 2017”  jeszcze przed swoją oficjalną premierą.

image

Nowy Amarok.

Żaden inny pick-up nie zapewnia tyle przestrzeni między nadkolami, co nowy Amarok. Szerokość załadunku wynosząca 1222 mm umożliwia nawet poprzeczny załadunek EURO palet . Przestronna skrzynia ładunkowa o powierzchni 2,52 m2  o imponujących wymiarach — panele boczne o wysokości 508 mm oraz niski próg załadunku wynoszący 780 mm.

Rozwiązania dot. dostosowywania dla handlu.

image

Transporter jako Twój pojazd warsztatowy.

Długi rozstaw osi Transportera Furgona zapewnia jeszcze więcej przestrzeni warsztatowej. Dodatkowe wyposażenie obejmuje elastyczny pakiet zabezpieczający ładunek, elementy modułowe ze stołem warsztatowym oraz regał. Różnego rodzaju luki, szuflady, półki oraz skrzynie można ze sobą łączyć.

image

Caddy jako Twój pojazd warsztatowy.

Dwa regały z różnorodnymi szufladami, matami oraz skrzyniami, a także dodatkowe wewnętrzne oświetlenie LED oraz szyna mocująca z pasem na ściance działowej sprawiają, że Caddy Maxi Furgon to idealny pojazd dla osób zajmujących się naprawami, elektryków oraz innych rzemieślników.

image

Nowy Crafter 35 Furgon Scania Road Assistance.

Dzięki innowacyjnym zabudowom firmy Bott otrzymujesz mobilny samochód usługowy. Oprócz schowka w podłodze z obrotową klapą, podnoszona półka obejmuje także szufladę, skrzynkę podłogową oraz różnego rodzaju skrzynie oraz regały Bott. Długa materiałowa mata podłogowa oraz mata odporna na olej zaprojektowane do kanistrów umożliwiają niezawodne przechowywanie Twojego ładunku. Duży regał zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania sprzętu. Półki dodatkowo zostały wyposażone w wsporniki do przechowywania butli z gazem oraz węży. Stół warsztatowy z imadłem sprawia, że Twój pojazd może zmienić się w profesjonalne miejsce pracy w każdej chwili. Dzięki dystrybutorowi wody możesz umyć ręce po skończonej pracy.

image

Nowy Amarok z zabudową typu hard top „Commerce”.

Dopasowany kolorystycznie hard top zmieni przestrzeń ładunkową o powierzchni 2,52 m2 we wszechstronny, zamknięty przedział ładunkowy. To sprawia, że pickup staje się potężnym furgonem. W tylnej części dwuczęściowa klapa bagażnika, dzieląca się na oszkloną klapę górną oraz dolną, zapewnia łatwy dostęp do przestrzeni bagażowej dzięki wspomagającym otwieranie  sprężynom gazowym. Dodatkowo pakiet uszczelniający zabezpieczy Twój ładunek przed pyłem i wilgocią.

Dopasowane opcje finansowania. Dla Twojego pojazdu użytkowego marki Volkswagen.

image

PROFIT Lease.

Nowy sposób finansowania Twojego samochodu.

PROFIT Lease to oferta dla tych, którzy nie chcą angażować wszystkich środków w zakup pojazdu. Dzięki leasingowi z wysoką wartością końcową pojazdu, zwiększasz płynność finansową firmy, bez rezygnacji z innych inwestycji. Produkt ten umożliwia poprawę wskaźników finansowych firmy.

Na skróty