2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
Oferta handlowa

Oferta handlowa.

Mając na uwadze spektrum potrzeb naszych Klientów, stworzyliśmy ofertę skierowaną do różnych typów i wielkości partnerów biznesowych i instytucjonalnych. Dzięki temu, mogą Państwo wybrać opcję najlepszą dla swojej firmy lub instytucji dopasowaną do jej standardów.

Oferta branżowa

Oferta branżowa.

Wyspecjalizowani doradcy flotowi pomogą wybrać z szerokiej gamy samochodów użytkowych marki Volkswagen, model najlepiej pasujący do profilu danej działalności. Dodatkowo przedstawią ofertę dodatkowego wyposażenia, ofertę finansowania i ofertę obsługi posprzedażnej.
  • Transport
  • Energetyka
  • Służby mundurowe
  • Kurierzy
  • Ochrona osób i mienia
  • Pomoc drogowa
  • Przewóz osób

 

Małe i średnie firmy

Małe i średnie firmy.

Wybór i dostosowanie floty do potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa wymaga profesjonalnego i indywidualnego podejścia. Oferujemy unikalny charakter floty, wynikający z indywidualizacji produkcji i dedykowane rozwiązania finansowe. Wyspecjalizowani doradcy flotowi pomogą w dokonaniu wyboru, przedstawiając najlepsze wersje, dostępne w szerokiej gamie samochodów marki Volkswagen, a także optymalne wyposażenie, ofertę finansowania i oferty obsługi posprzedażnej.
Przedsiębiorstwa 50+

Przedsiębiorstwa 50+.

Wybór i dostosowanie floty dla potrzeb dużego przedsiębiorstwa wymaga profesjonalnego i indywidualnego podejścia. Oferujemy Państwu unikalny charakter floty, wynikający z indywidualizacji produkcji i dedykowane rozwiązania finansowe. Spełniamy potrzeby najbardziej wymagających przedsiębiorstw, wykorzystując zaawansowane rozwiązania techniczne dostępne właściwie dla każdej wersji wyposażenia i typu silnika. Dowiedz się więcej o ofercie. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.
Jednorazowy zakup

Jednorazowy zakup.

(min. 10 VWU lub 5 VW Crafter). Zarządzanie przedsiębiorstwem to umiejętność wyszukiwania nadarzających się okazji, które pomagają wzmocnić jego pozycję na rynku. Oferujemy możliwość jednorazowego zakupu pojazdów Volkswagen do Twojej firmy na preferencyjnych warunkach. Jeśli działasz z rozmachem i kierujesz się strategią rozwoju, warto wziąć pod uwagę tę wyjątkową propozycję. Powiększ swoją flotę firmową o co najmniej 10 sztuk Volkswagenów użytkowych lub 5 modeli VW Crafter w atrakcyjnej cenie. Pomożemy Ci dobrać samochody idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości Twojej firmy. Dowiedz się więcej o ofercie. Skontaktuj się z Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży.

Na skróty