2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Elektromobilność.

image

Napędza nas mobilność jutra.

Nasze pojazdy użytkowe z silnikami elektrycznymi.

Przyszłość ma napęd elektryczny, dotyczy to szczególnie segmentu lekkich pojazdów użytkowych. W ostatnich latach doszło tu do istotnego postępu. Już dzisiaj silniki elektryczne są tak mocne, akumulatory tak małe, a czasy ładowania tak krótkie, że przejście na napęd elektryczny jest opłacalne – nieważne, czy posiada się całą flotę pojazdów, czy też tylko jeden samochód użytkowy.

Najlepsze połączenie właściwości pojazdów użytkowych i silników elektrycznych.

image

Niezawodność każdego dnia.

Jaki zasięg ma pojazd elektryczny? Co z bezpieczeństwem w razie wypadku? Czy pole elektromagnetyczne szkodzi zdrowiu? Odpowiadamy na najważniejsze pytania związane z codziennym wykorzystaniem elektromobilności. Ponadto informujemy o tym, jak sprawdziła się już dzisiaj. 

Miejsce na wszystko, co jest potrzebne. I na wiele więcej.

image
„Mój pierwszy samochód z napędem elektrycznym. I na pewno nie ostatni”.

Napęd przyszłości. Sprawdzona przestrzeń załadunkowa.

Coraz więcej przedsiębiorców zmienia sposób myślenia i decyduje się na pojazd użytkowy z napędem elektrycznym. Nieważne, czy jest to e-Crafter czy nowy ABT e-Caddy. Litowo-jonowe akumulatory mają już tak niewielkie rozmiary i są tak lekkie, że bez problemu można je mocować pod podłogą i oszczędzić w ten sposób cenne miejsce.

Oszczędza czas i koszty.

image

Wiele możliwości ładowania pojazdu elektrycznego.

To Ty decydujesz o miejscu ładowania elektrycznego pojazdu użytkowego. Z domowego gniazdka w garażu, opcjonalnej skrzynki naściennej (wallbox) na terenie firmy czy jednej z wielu publicznych stacji ładowania, dostępnych w całej Europie. Każdy z naszych czysto elektrycznych modeli posiada kombinowane gniazdko, pasujące do kabli z wtyczkami na prąd przemienny lub stały.

image

Zawsze pod prądem: nowy e-Crafter.

Inne elektryczne pojazdy użytkowe.