2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Modele elektryczne.

Dzięki nam modele przyszłości wyjeżdżają na ulice.

Przyszłość potrzebuje nowych rozwiązań: jak e-Crafter, ABT e-Transporter i ABT e-Caddy oraz Cargo e-Bike.

image

Nowy e-Crafter.

100% Crafter – 100% elektryczny.

e-Crafter – pierwszy całkowicie elektryczny model Volkswagen Samochody Użytkowe – łączy dużą ładowność i zasięg z najlepszymi właściwościami jezdnymi w ruchu śródmiejskim.

Razem możemy więcej: z naszym Partnerem Premium ABT e-Line.

Już od 2009 roku ABT Sportsline GmbH zajmuje się obszarem elektromobilności. Ścisła współpraca z partnerami gospodarczymi i naukowymi doprowadziła do pionierskich sukcesów. W 2018 r. elektromobilność została przekazana własnej spółce-córce – ABT e-Line GmbH – która w całości koncentruje się na problemie elektryfikacji pojazdów.

image

ABT e-Caddy.

Pojemna taksówka z wysokonapięciowym akumulatorem.

ABT e-Caddy to ekologiczna pojemna taksówka. Z miejscem dla pięciu osób, licznymi układami asystującymi i odpornym na zużycie wnętrzem posiada wszelkie zalety znane z Caddy Maxi.

Nasz krok w mikromobilność: Volkswagen Group Services GmbH.

Od 2016 roku Volkswagen Group Services GmbH, spółka należąca w 100% do koncernu Volkswagen, rozwija zorientowane na przyszłość pojazdy i usługi z dziedziny mikromobilności i zamyka tym samym lukę między pieszymi a mobilnością przyszłości.

image

Cargo e-Bike.

Innowacyjne rozwiązanie transportowe na ostatnie kilometry.

Dzięki nowemu Cargo e-Bike bez wysiłku pokona się ostatnie metry dzielące od celu. Nieważne, czy po wąskiej i krętej staromiejskiej uliczce, po zamkniętym dla ruchu studenckim kampusie czy na rozległym terenie fabryki.