2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Caddy Furgon

Caddy Furgon.

Sprosta niemal każdemu zadaniu.

Każdy dzień przynosi nowe wyzwania, wymagające szybkich i profesjonalnych rozwiązań. Nowy Caddy Furgon to pojazd, który zapewni optymalne wsparcie w praktycznie każdej sytuacji. Ten funkcjonalny, wszechstronny, zwrotny i lekki kompaktowy samochód dostawczy oferuje wszystko co niezbędne, aby zademonstrować klientom Twój profesjonalizm.

Łatwy i bezpieczny załadunek

Przestrzeń ładunkowa modelu Caddy Furgon wynosi do 3,7 m³. Przemyślany system schowków ułatwia pracę. Bezpieczny transport zapewniają ścianki działowe, kratki ochronne i szyny do mocowania.

 • Systemy schowków.

  Doskonała organizacja codziennej pracy.

  Caddy Furgon jest wyposażony w szereg różnorodnych schowków, dzięki którym można w pełni skupić się na ważnych aspektach wykonywanej pracy. W samochodzie wszystko ma swoje miejsce – rękawice robocze, składane miarki czy śniadaniówka.

  Więcej
 • Przedział ładunkowy.

  Skonfiguruj pojazd odpowiednio do swoich potrzeb.

  Caddy Furgon góruje pod względem funkcjonalności nad wszystkimi innymi pojazdami i zapewnia szeroki wybór podłóg oraz przegród przedziału ładunkowego. Możesz z łatwością skonfigurować swoje mobilne miejsce pracy stosownie do własnych potrzeb.

  Więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Ciesz się wysokim poziomem bezpieczeństwa ładunku.

  Solidne kratki ochronne i praktyczne wyposażenie montażowe umożliwiają dokładne dostosowanie przedziału ładunkowego do Twoich sprecyzowanych potrzeb.

  Więcej
 • Rozwiązania zastosowane w tylnej części nadwozia.

  Wygodny załadunek i rozładunek.

  Wsiadanie i wysiadanie. Załadunek i rozładunek. Drzwi samochodu dostawczego są w ciągu dnia wielokrotnie otwierane i zamykane. Wiąże się to z dużym obciążeniem. Dlatego też w modelu Caddy Furgon stosowane są zawiasy, szyny i klamki spełniające najwyższe wymagania. Mocnymi stronami samochodu są również niski próg załadunkowy i liczne warianty drzwi.

  Więcej

Niskie zużycie paliwa

Model Caddy Furgon jest wyposażony w silniki należące do generacji odznaczającej się niezwykle równomierną pracą i oszczędnością paliwa. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology, które spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

 • Technologia stosowana w silnikach.

  Skorzystaj z większej mocy i mniejszego zużycia paliwa.

  Model Caddy Furgon jest wyposażony w silniki należące do generacji odznaczającej się niezwykle równomierną pracą i niskim zużyciem paliwa. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

  Więcej
 • Silniki TGI.

  Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

  Ekonomiczny model Caddy Furgon TGI BlueMotion1 jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędnych klientów. Jest on zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG)2 i benzyną. Gdy zbiorniki są pełne, uruchomienie następuje w bardziej ekonomicznym trybie CNG. Po całkowitym zużyciu paliwa układ zarządzania silnikiem automatycznie dokonuje podczas jazdy przełączenia na zasilanie benzyną.

  Więcej
 • Caddy Furgon TDI BlueMotion.

  Oszczędniejszy niż kiedykolwiek.

  Opracowując model Caddy Furgon TDI BlueMotion osiągnęliśmy niezwykle niskie zużycie paliwa: w cyklu mieszanym zużycie oleju napędowego wynosi 4,0 l/100 km, a poziom emisji CO₂ — 106 g/km. Ponadto ograniczyliśmy wyposażenie modelu Caddy Furgon TDI BlueMotion do niezbędnych elementów: miejsca pracy kierowcy, dużej platformy ładunkowej bez przegród; nie ma on również drzwi przesuwnych. Dzięki temu stał się jeszcze lżejszy i bardziej ekonomiczny niż kiedykolwiek wcześniej.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

  Dzięki inteligentemu systemowi przekładni, opcjonalna sześciobiegowa lub siedmiobiegowa skrzynia biegów płynnie zmienia bieg na kolejną zaprogramowaną wartość w odpowiednim momencie. Zapewnia to doskonały komfort jazdy, bez przerw w przekazywaniu mocy. Biegi można również w każdej chwili zmienić ręcznie przez jego lekkie naciśnięcie.

Wygoda codziennego użytkowania

Caddy Furgon jest wyposażony w imponującą gamę funkcji wpływających na znaczną poprawę komfortu: inteligentne mobilne usługi online, które pozwolą szybciej dotrzeć na następne spotkanie, wysokiej jakości systemy informacyjno-rozrywkowe oraz systemy ogrzewania i klimatyzacji, dzięki którym komfort codziennej pracy jest jeszcze większy.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Ciesz się wygodą przy pracy.

  Nowoczesne układy klimatyzacji błyskawicznie regulują temperaturę wewnątrz pojazdu, w gorące dni zapewniając przepływ chłodnego powietrza. Zintegrowane ogrzewanie przednich foteli zapewnia z kolei komfortowe ciepło w chłodne dni. Ponadto ogrzewana szyba przednia daje gwarancję dobrej widoczności przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • Systemy radiowe i nawigacyjne.

  Rozrywka podczas każdej podróży.

  Systemy informacyjno-rozrywkowe modelu Caddy Furgon dzięki łatwej obsłudze, doskonałej łączności i dobremu dźwiękowi inspirują i uprzyjemniają codzienną rutynę.

  Więcej
 • Mobilne usługi online.

  Bądź zawsze na bieżąco podczas jazdy.

  Caddy Furgon może być wyposażony w wiele mobilnych usług online. Korzystając ze smarftona i Internetu, możesz uzyskać ze swojego samochodu dostawczego dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

  Więcej
 • Wielofunkcyjne kierownice i wyświetlacze.

  Wysoki komfort w życiu codziennym.

  Zarządzaj wygodnie multimediami, telefonem oraz prędkością jazdy dzięki wielofunkcyjnej kierownicy i wyświetlaj na desce rozdzielczej aktualne informacje, odnośnie średniego zużycia paliwa czy jego pozostałego zasięgu.

  Więcej

Szybko i bezpiecznie docieraj do celu

Volkswagen Caddy Furgon może być wyposażony w innowacyjne systemy wspomagające kierowcę, ułatwiające Ci i Twoim pracownikom pracę oraz dojazd na kolejne spotkania.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Skuteczna ochrona dla Twojego bezpieczeństwa.

  Caddy Furgon jest wyposażony w różne systemy bezpieczeństwa, aktywowane jako środki zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, dzięki którym każda podróż kończy się równie bezstresowo, jak się zaczyna.

  Więcej
 • Tempomat adaptacyjny i system „Front Assist”.

  Inteligentny pomocnik podczas jazdy.

  Opcjonalny tempomat adaptacyjny automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości poprzedzającego pojazdu i utrzymuje odległość ustawioną przez kierowcę, jednocześnie zachowując stałą prędkość. W jego skład wchodzi system obserwacji otoczenia „Front Assist”. Standardowy system obserwacji otoczenia „Front Assist” z funkcją awaryjnego hamowania w mieście3 przy użyciu systemu radarowego rozpoznaje sytuacje i skraca drogę hamowania, gdy odległość od poprzedzającego pojazdu osiąga wartość krytyczną. W sytuacjach niebezpiecznych system ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i akustycznych oraz krótkim szarpnięciem hamulców.

 • Asystent parkowania.

  Łatwiejsze parkowanie.

  Inteligentny asystent parkowania modelu Caddy Furgon emituje ostrzeżenia akustyczne o przeszkodach podczas parkowania, ułatwia manewrowanie, a nawet kieruje pojazdem, wyręczając kierowcę.

  Więcej
 • System automatycznego hamowania po kolizji.

  Korzystaj z innowacyjnego układu hamulcowego.

  Standardowy system automatycznego hamowania po kolizji inicjuje po zderzeniu proces hamowania w celu uniknięcia dalszych kolizji. Po wykryciu zdarzenia przez dwa niezależne czujniki następuje natychmiastowa aktywacja systemu automatycznego hamowania po kolizji. W krótkim czasie samochód automatycznie hamuje do prędkości 10 km/h, przy czym kierowca może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem.

 • Układ wspomagający ruszanie pod górę4.

  Wsparcie podczas jazdy po pochyłościach.

  Standardowy układ wspomagający ruszanie pod górę zapobiega staczaniu się pojazdu po powierzchniach pochyłych i ułatwia ruszanie pod górę.

Wersje specjalne

Caddy Furgon Alltrack

Caddy Furgon Alltrack.

Gotowy na nowe przygody.

Caddy Furgon Edition TGI

Caddy Furgon Edition TGI.

Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty