2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Caddy Kombi

Caddy Kombi.

Sprosta każdemu zadaniu.

Żaden inny pojazd tej klasy nie łączy uniwersalności i solidności w sposób tak doskonały, jak Caddy Kombi. Nie dość, że wnętrze jest odporne na zużycie, to pozwala również na zwiększenie liczby miejsc z pięciu do siedmiu. Równie łatwo można przekształcić je w dwumiejscowe, z przedziałem ładunkowym o pojemności 3,2 m³, umożliwiające przewóz materiałów zajmujących więcej miejsca. Dla przechowywania mniejszych przedmiotów dedykowane są poręczne i bezpieczne schowki.

Łatwy i bezpieczny załadunek

Przestrzeń ładunkowa modelu Caddy Kombi wynosi do 3,2 m³. System schowków jest tak przemyślany, by jak najbardziej ułatwiał pracę. Bezpieczny transport zapewniają ścianki działowe, kratki ochronne i szyny do mocowania.

 • Systemy schowków.

  Doskonała organizacja codziennej pracy.

  Caddy Kombi jest wyposażony w gamę różnych schowków, w których można z łatwością się odnaleźć i skupić się na ważnych aspektach wykonywanej pracy. Wszystko ma swoje miejsce – rękawice robocze, miarki składane czy śniadaniówka.

  Więcej
 • Relingi dachowe1.

  Dodatkowe możliwości transportowe dzięki relingom.

  Relingi, dostępne w wersji czarnej lub srebrnej, poprawiają wygląd pojazdu i stanowią doskonałą podstawę montażową dla osprzętu, takiego jak słupki podporowe lub mocowania drabinowe. Maksymalne łączne obciążenie relingów dachowych wynosi 100 kg.

  Więcej
 • Fotele.

  Składane, podwójnie składane, demontowane.

  Uniwersalne wnętrze modelu Caddy Kombi można z łatwością dostosować do zmieniających się potrzeb, występujących podczas codziennej pracy. Dzięki temu możliwy jest przewóz aż 7 osób lub długich przedmiotów.

  Więcej
 • Gniazda.

  Niezawodna łączność ze światem.

  Dzięki możliwości wyposażenia modelu Caddy Kombi w liczne gniazdka elektryczne, ładowanie telefonu komórkowego, laptopa, czy urządzenia nawigacyjnego nigdy nie będzie problemem.

  Więcej
 • Oświetlenie przedziału ładunkowego.

  Łatwiejszy załadunek i rozładunek.

  Lampka w słupku dachowym i oświetlenie LED przedziału ładunkowego zapewniają w nocy dobrą widoczność w tym przedziale.

  Więcej

Zużywa mniej, osiąga więcej

Model Caddy Kombi jest wyposażony w silniki należące do generacji wyróżniającej się niezwykle równomierną pracą i oszczędnością. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

 • Technologia stosowana w silnikach.

  Poczuj większą moc przy mniejszym zużyciu paliwa.

  Model Caddy Kombi jest wyposażony w silniki należące do generacji wyróżniającejsię niezwykle równomierną pracą i niskim zużyciem paliwa. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

  Więcej
 • Silniki TGI.

  Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

  Ekonomiczny model Caddy TGI BlueMotion toidealne rozwiązanie dla klientów ceniących sobie oszczędność. Jest on zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG)2 i benzyną. Gdy zbiorniki są pełne, uruchomienie następuje w bardziej ekonomicznym trybie CNG.

  Więcej
 • Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

  Lepsza przyczepność.

  Caddy z opcjonalnym napędem na wszystkie koła 4MOTION sprawdza się doskonale nawet w skrajnych warunkach pogodowych.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

  Dzięki inteligentnemu układowi zmiany biegów opcjonalne dwusprzęgłowe przekładnie 6- i 7-biegowe zmieniają biegi z niezwykłą płynnością.. Zapewnia to doskonały komfort jazdy, bez przerw w przekazywaniu mocy. Biegi można również w każdej chwili zmienić ręcznie.

Wygoda codziennego użytkowania

Caddy Kombi jest wyposażony w imponującą gamę funkcji poprawiających komfort: inteligentne mobilne usługi online, które pozwolą szybciej dotrzeć na następne spotkanie, wysokiej jakości systemy informacyjno-rozrywkowe oraz systemy ogrzewania iklimatyzacji, które sprawiają, że komfort codziennej pracy jest jeszcze większy.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Ciesz się wygodą przy pracy.

  Nowoczesne układy klimatyzacji błyskawicznie regulują temperaturę wewnątrz pojazdu, a w gorące dni zapewniają przepływ chłodnego powietrza. Zintegrowane ogrzewanie przednich foteli zapewnia z kolei komfortowe ciepło w chłodne dni. Ponadto ogrzewana szyba przednia daje gwarancję dobrej widoczności przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • Systemy radiowe i nawigacyjne.

  Rozrywka podczas każdej podróży.

  Systemy informacyjno-rozrywkowe modelu Caddy Kombi dzięki łatwej obsłudze, doskonałej łączności i dobremu dźwiękowi uprzyjemniają codzienną rutynę i dostarczają inspiracji.

  Więcej
 • Mobilne usługi online.

  Bądź zawsze na bieżąco podczas jazdy.

  Caddy Kombi może być wyposażony w wiele mobilnych usług online. Korzystając ze smarftona i Internetu, możesz uzyskać ze swojego samochodu dostawczego dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym i licznych aplikacji.

  Więcej
 • Wielofunkcyjne kierownice i wyświetlacze.

  Codzienne życie może być bardzo komfortowe.

  Steruj wygodnie multimediami, telefonem oraz prędkością jazdy dzięki wielofunkcyjnej kierownicy i wyświetlaj na desce rozdzielczej aktualne informacje, np. średnie zużycie paliwa czy zasięg.

  Więcej

Szybko i bezpiecznie docieraj do celu

Volkswagen Caddy Kombi może być na życzenie wyposażony w gamę innowacyjnych systemów wspomagających kierowcę. Analizują one nieustannie zachowanie pojazdu, dzięki czemu są gotowe do wsparcia kierowcy w razie potrzeby. Zapewniają w ten sposób większy komfort i bezpieczeństwo na drodze Tobie i Twoim pasażerom.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Aktywna ochrona.

  Caddy Kombi jest wyposażony w różne systemy bezpieczeństwa, aktywowane jako środki zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, dzięki którym każda podróż kończy się równie bezstresowo, jak się zaczyna.

  Więcej
 • Tempomat adaptacyjny i system „Front Assist”.

  Inteligentny pomocnik podczas jazdy.

  Opcjonalny tempomat adaptacyjny3

  Automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości poprzedzającego pojazdu i utrzymuje odległość ustawioną przez kierowcę, jednocześnie zachowując ustawioną prędkość. Obejmuje system obserwacji otoczenia „Front Assist”.

  Opcjonalny system obserwacji otoczenia „Front Assist” z funkcją awaryjnego hamowania w mieście3, 4

  Przy użyciu systemu radarowego rozpoznaje sytuacje, gdy odległość od pojazdu jadącego z przodu osiąga wartość krytyczną i skraca drogę hamowania. W sytuacjach niebezpiecznych system ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i dźwiękowych oraz krótkim szarpnięciem hamulców.

 • Asystent parkowania.

  Łatwiejsze parkowanie.

  Inteligentny asystent parkowania modelu Caddy Kombi emituje ostrzeżenia o przeszkodach podczas parkowania, ułatwia manewrowanie, a nawet wyręcza kierowcę w kierowaniu pojazdem.

  Więcej
 • System automatycznego hamowania po kolizji.

  Korzystaj z innowacyjnego układu hamulcowego.

  Inicjuje po zderzeniu proces hamowania w celu uniknięcia dalszych kolizji. Aktywacja następuje po wykryciu zdarzenia przez dwa niezależne czujniki3. W krótkim czasie samochód automatycznie hamuje do prędkości 10 km/h, przy czym kierowca może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem.

 • Układ wspomagający ruszanie pod górę5.

  Wsparcie podczas jazdy po pochyłościach.

  Standardowy układ wspomagający ruszanie pod górę zapobiega staczaniu się pojazdu po powierzchniach pochyłych i ułatwia ruszanie pod górę.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty