2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Caddy

Caddy.

Niezawodność w każdej sytuacji.

Co sprawia, że nowy Caddy jest wart uwagi? Podobnie jak model poprzedni, czwarta generacja Caddy cechuje się jeszcze większą funkcjonalnością i komfortem. Co więcej, niezawodność, uniwersalność i wszechstronność stanowią dodatkowy atut tego modelu. Czwarta generacja Caddy sprawdzi się idealnie podczas wypadu na zakupy, rodzinnych wakacji czy też imprezy integracyjnej wymagającej transportu większej grupy uczestników.

Dostosowanie do Twoich codziennych potrzeb

Dzięki składanym siedzeniom z możliwością ich zdemontowania, Caddy zyskuje na większej przestrzeni lub siedmiu wygodnych fotelach pasażerskich. Jeszcze więcej miejsca można uzyskać dzięki głębokiej półce pod dachem.

 • Schowki.

  Korzystaj z praktycznych opcji przechowywania.

  Caddy oferuje wiele możliwości dla przechowywania dużych i małych przedmiotów. Model ten wyposażony jest w kilka uchwytów na napoje i praktycznych schowków, np. w drzwiach i konsoli środkowej. Ponadto bezpośrednio nad fotelami kierowcy i pasażera znajduje się przestronna półka dachowa.

  Dowiedz się więcej
 • Fotele.

  Dużo przestrzeni.

  W modelu Caddy, wnętrze samochodu może być dowolnie zmieniane w zależności od Twoich codziennych potrzeb. Nie ważne czy chcesz przetransportować 7 osób, obfite zakupy, czy mniejsze gabarytowo meble - Caddy sprawdzi się doskonale!1

  Dowiedz się więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Zabezpiecz swój ładunek.

  Caddy może zostać wyposażony w regulowaną ściankę działową oraz praktyczne zaczepy do mocowania, które gwarantują solidne zabezpieczenie i bezpieczny transport Twojego ładunku.

  Dowiedz się więcej
 • Rozwiązania zastosowane w tylnej części nadwozia.

  Wygodny załadunek i rozładunek.

  Wszechstronność modelu Caddy widoczna jest również w niskim progu załadunkowym i równej powierzchni ładunkowej, co w znacznym stopniu ułatwia załadunek i rozładunek. Klapa tylna z szybą, wygodny system dotykowego zamykania lub opcjonalne tylne drzwi skrzydłowe zapewniają dodatkowy komfort.

  Dowiedz się więcej

Moc i oszczędność

Silniki generacji zastosowanej w Volkswagenie Caddy odznaczają się niezwykle równomierną pracą i oszczędnością. Zapewniają również wielką przyjemność z jazdy. Silniki są oczywiście zgodne ze standardem emisji spalin Euro 6.

 • Technologia stosowana w silnikach.

  Oszczędniejszy niż kiedykolwiek.

  Zarówno dla wszystkich nowoczesnych, niezwykle wydajnych i mocnych silników TSI oraz ekonomicznych silników TDI, standardem jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki te spełniają wszystkie wymagania normy emisji spalin Euro 6.

  Dowiedz się więcej
 • Caddy TDI BlueMotion.

  Ciesz się jeszcze niższym zużyciem paliwa.

  W modelu Caddy TDI BlueMotion osiągnęliśmy jeszcze niższe zużycie paliwa niż w przypadku wcześniejszych generacji. Dzięki średniemu zużyciu oleju napędowego wynoszącemu 4,2 l na 100 km i emisji CO₂ w cyklu mieszanym wynoszącej 109 g/km model ten jest najbardziej ekonomicznym pojazdem pasażerskim typu Caddy, jaki kiedykolwiek skonstruowaliśmy.

  Dowiedz się więcej
 • Caddy TGI BlueMotion.

  Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

  Ekonomiczny model Caddy TGI BlueMotion jest idealnym rozwiązaniem dla oszczędnych klientów. Jest on zasilany sprężonym gazem ziemnym (CNG)2 i benzyną, gdzie przy pełnych zbiornikach, uruchomienie następuje w bardziej ekonomicznym trybie CNG. Po całkowitym zużyciu paliwa układ zarządzania silnikiem automatycznie przełącza się podczas jazdy na zasilanie benzyną.

  Dowiedz się więcej
 • Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

  Dowiedz się więcej o stabilności jazdy.

  Wyjazdy na wieś, w malownicze tereny. Caddy z opcjonalnym napędem na wszystkie koła 4MOTION zabierze Cię w najpiękniejsze miejsca dzięki doskonałej przyczepności i znakomitemu zachowaniu kontroli na zakrętach. Zalety te są szczególnie widoczne na drogach śliskich z powodu deszczu lub pokrytych śniegiem, a także na zanieczyszczonych bądź uszkodzonych nawierzchniach.

  Dowiedz się więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

  Dzięki inteligentnemu systemowi przekładni, opcjonalna sześciobiegowa lub siedmiobiegowa skrzynia biegów płynnie zmienia bieg na kolejną zaprogramowaną wartość w odpowiednim momencie. Zapewnia to doskonały komfort jazdy, bez przerw w przekazywaniu mocy. Biegi można również w każdej chwili zmienić ręcznie, za pomocą dźwigni skrzyni biegów.

Relaks w każdym aspekcie

Volkswagen Caddy został zaprojektowany w taki sposób, aby przyjemnie spędzać w nim czas. Wysokiej jakości system radiowy i nawigacyjny oraz mobilne usługi online zapewniają jeszcze lepszą wymianę informacji. Nowoczesne systemy ogrzewania i klimatyzacji zapewniają idealną temperaturę niezależnie od pór roku.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Ciesz się komfortową temperaturą wewnątrz pojazdu.

  Nowoczesne układy klimatyzacji błyskawicznie regulują temperaturę wewnątrz pojazdu, w gorące dni zapewniając przepływ chłodnego powietrza. Zintegrowane ogrzewanie przednich foteli zapewnia z kolei komfortowe ciepło w chłodne dni. Ponadto ogrzewana szyba przednia daje gwarancję dobrej widoczności przy każdej pogodzie.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy radiowe i nawigacyjne.

  Uzyskuj w drodze potrzebne informacje i korzystaj z funkcji rozrywkowych.

  Najnowsza generacja systemów radiowych i nawigacyjnych: wszystkie systemy informacyjno-rozrywkowe Volkswagena Caddy inspirują łatwością obsługi i doskonałym dźwiękiem. Takie inteligentne funkcje jak na przykład opcjonalny interfejs telefonu komórkowego, dodatkowo jeszcze zwiększają komfort jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • System wspomagający jazdę i poprawiający komfort.

  Ciesz się jeszcze większym komfortem.

  Ten opcjonalny system składa się z modułu podstawowego, zamontowanego między wspornikami zagłówków przednich foteli oraz kilku modułów dodatkowych. Jednym z nich jest uchwyt na tablet, przeznaczony dla urządzeń Samsung Galaxy, iPad generacji od drugiej do czwartej, urządzeń iPad Air pierwszej generacji oraz iPad mini. Istnieje również możliwość zainstalowania wieszaków na ubrania lub na aktówkę. Moduły dodatkowe można z łatwością przymocować do modułu podstawowego i wymienić.

 • Mobilne usługi online.

  Bądź na bieżąco podczas jazdy.

  Mobilne usługi online z systemu Car-Net łączą Twojego Caddy ze smartfonem i Internetem. Można przez nie uzyskać aktualne informacje, np. o korkach, stacjach benzynowych, miejscach do parkowania i wiele innych.

  Dowiedz się więcej
 • Wielofunkcyjne kierownice i wyświetlacze.

  Sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe.

  Steruj wygodnie multimediami, telefonem oraz prędkością jazdy. Wyświetlaj na desce rozdzielczej aktualne informacje, dotyczące średniego zużycia paliwa czy zasięgu.

  Dowiedz się więcej

Dobre towarzystwo na drodze

Volkswagen Caddy dysponuje szeroką gamą systemów bezpieczeństwa i może być wyposażony w wiele opcjonalnych systemów wspomagających kierowcę, takich jak funkcja ParkPilot i tempomat adaptacyjny.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Skuteczna ochrona dla Twojego bezpieczeństwa.

  Caddy jest standardowo wyposażony w różne systemy bezpieczeństwa, aktywowane jako środki zapobiegawcze w krytycznych sytuacjach, dzięki którym każda podróż kończy się równie bezstresowo, jak się zaczyna.

  Dowiedz się więcej
 • Tempomat adaptacyjny i system „Front Assist”.

  Inteligentny pomocnik podczas jazdy.

  Opcjonalny tempomat adaptacyjny automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości poprzedzającego pojazdu i utrzymuje odległość ustawioną przez kierowcę, jednocześnie zachowując stałą prędkość. W jego skład wchodzi system obserwacji otoczenia „Front Assist”. Standardowy system obserwacji otoczenia „Front Assist” z funkcją awaryjnego hamowania w mieście3 przy użyciu systemu radarowego rozpoznaje sytuacje i skraca drogę hamowania, gdy odległość od poprzedzającego pojazdu osiąga wartość krytyczną. W sytuacjach niebezpiecznych system ostrzega kierowcę za pomocą sygnałów wizualnych i akustycznych oraz krótkim szarpnięciem hamulców.

 • System automatycznego hamowania po kolizji.

  Wsparcie w krytycznych sytuacjach.

  Standardowy system automatycznego hamowania po kolizji inicjuje po zderzeniu proces hamowania w celu uniknięcia dalszych kolizji. Po wykryciu zdarzenia przez dwa niezależne czujniki następuje aktywacja systemu automatycznego hamowania po kolizji. W krótkim czasie samochód automatycznie hamuje do prędkości 10 km/h, przy czym kierowca może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem.

 • Asystent parkowania.

  Łatwiejsze parkowanie.

  Inteligentne systemy wspomagające parkowanie takie jak — funkcja ParkPilot, kamera cofania i asystent kierowania emitują w trakcie manewrów ostrzeżenia akustyczne o przeszkodach podczas parkowania, ułatwiają manewrowanie, a nawet kierują pojazdem, wyręczając kierowcę.

  Dowiedz się więcej
 • Tempomat z ogranicznikiem prędkości.

  Zużywaj mniej paliwa i odpręż się podczas jazdy.

  Przy prędkościach powyżej 30 km/h standardowy tempomat utrzymuje ustawioną prędkość podczas wjazdu na powierzchnie i zjazdu z nich lub ogranicza prędkość maksymalną do wartości wybranej przez kierowcę.

Wersje specjalne

Caddy Alltrack

Caddy Alltrack.

Gotowy na nowe wyzwania.

Caddy Beach

Caddy Beach.

Zabierze Cię na koniec świata.

Caddy Edition TGI

Caddy Edition TGI.

Gaz ziemny - tajny składnik oszczędności.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty