2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Nowa limitowana wersja
California 30 Years.

Z miłości do wolności.

Od 1988 roku California jest symbolem osobistej wolności, niezapomnianych wakacji i czystej przygody. Na 30. urodziny tego modelu oferujemy Wam wyjątkowy prezent. Seria ograniczy się zaledwie do 999 aut California 30 Years, a każdy pojazd będzie miał dwa osobne emblematy z kolejnymi numerami limitowanej edycji. Szybko zamów swoją Californię, zanim zrobią to inni. Doświadcz uczucia 30 lat przygody, 30 lat wolności i 30 lat modelu California.

30 lat? W ogóle tego nie widać.

Odkrywając świat od 30 lat, California zupełnie nie przypomina tego, co było dawniej. Dzięki kontrastowemu lakierowi na dachu i na lusterkach zewnętrznych, 17-calowym obręczom kół ze stopów lekkich, klamkom zewnętrznym w kolorze nadwozia i błyszczącemu czarnemu słupkowi B, życie na wyjeździe jest równie nowoczesne, jak w domu.

 • Podnoszony dach

  Najprzyjemniejsze miejsce do spania.

  Aluminiowy podnoszony dach zapewnia swobodę poruszania się w kabinie pasażerskiej. Górny poziom szybko i łatwo zamienia się w wygodne miejsce do wypoczynku lub spania.

 • Koła

  Zabiorą cię wszędzie.

  Zarówno na krótkie wyjazdy, jak i w długie podróże potrzebne jest odpowiednie obuwie. To dlatego jubileuszowy model Californii wyposażony jest w wykonane z lekkiego stopu 17-calowe, błyszczące, srebrne lub antracytowe koła „Cascavel”.

 • Jubileuszowy emblemat

  999 unikalnych jubileuszowych znaczków.

  Tylko raz kończysz trzydzieści lat. Dlatego właśnie każdy z 999 jubileuszowych modeli jest wyjątkowy. Niepowtarzalny znaczek „California” z kolejnym numerem seryjnym sprawia, że każdy samochód z tej limitowanej serii pojazdów jest jedyny w swoim rodzaju.

Równie piękny od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Cudowne miejsca, jasne słońce – kto chce siedzieć w mobilnym domu? W California 30 Years urlop nie będzie nieudany nawet przy deszczowej pogodzie. Dzięki powietrznemu ogrzewaniu postojowemu oraz opcjonalnymi termoizolacyjnymi, podwójnymi szybami w przestrzeni pasażerskiej temperatura jest zawsze komfortowa. Nowe wykończenie szafek w kolorze Bright Wood zapewnia pasażerom przytulne otoczenie. Znowu wychodzi słońce? Można zatem od razu podłączyć zewnętrzny prysznic.

image

Już na pokładzie.

Chcemy, abyście mogli polegać na swoich pojazdach użytkowych marki Volkswagen. Z tego powodu postanowiliśmy zawrzeć w standardowym wyposażeniu tak wiele funkcji zapewniających komfort, bezpieczeństwo i niezawodność. Bez względu na wybrany model.

Krok dalej w przygotowaniu do podróży: nasze pakiety dodatkowe.

Dzięki pakietom dodatkowym „Drive Assist” i „Tour” każda podróż jest jeszcze bardziej relaksująca.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Na skróty