2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Nowa limitowana wersja
California 30 Years.

Z miłości do wolności.

Od 1988 roku California jest symbolem osobistej wolności, niezapomnianych wakacji i czystej przygody. Na 30. urodziny tego modelu oferujemy Wam wyjątkowy prezent. Seria ograniczy się zaledwie do 999 aut California 30 Years, a każdy pojazd będzie miał dwa osobne emblematy z kolejnymi numerami limitowanej edycji. Szybko zamów swoją Californię, zanim zrobią to inni. Doświadcz uczucia 30 lat przygody, 30 lat wolności i 30 lat modelu California.

30 lat? W ogóle tego nie widać.

Odkrywając świat od 30 lat, California zupełnie nie przypomina tego, co było dawniej. Dzięki kontrastowemu lakierowi na dachu i na lusterkach zewnętrznych, 17-calowym obręczom kół ze stopów lekkich, klamkom zewnętrznym w kolorze nadwozia i błyszczącemu czarnemu słupkowi B, życie na wyjeździe jest równie nowoczesne, jak w domu.

 • Podnoszony dach

  Najprzyjemniejsze miejsce do spania.

  Aluminiowy podnoszony dach zapewnia swobodę poruszania się w kabinie pasażerskiej. Górny poziom szybko i łatwo zamienia się w wygodne miejsce do wypoczynku lub spania.

 • Koła

  Zabiorą cię wszędzie.

  Zarówno na krótkie wyjazdy, jak i w długie podróże potrzebne jest odpowiednie obuwie. To dlatego jubileuszowy model Californii wyposażony jest w wykonane z lekkiego stopu 17-calowe, błyszczące, srebrne lub antracytowe koła „Cascavel”.

 • Jubileuszowy emblemat

  999 unikalnych jubileuszowych znaczków.

  Tylko raz kończysz trzydzieści lat. Dlatego właśnie każdy z 999 jubileuszowych modeli jest wyjątkowy. Niepowtarzalny znaczek „California” z kolejnym numerem seryjnym sprawia, że każdy samochód z tej limitowanej serii pojazdów jest jedyny w swoim rodzaju.

Równie piękny od wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Cudowne miejsca, jasne słońce – kto chce siedzieć w mobilnym domu? W California 30 Years urlop nie będzie nieudany nawet przy deszczowej pogodzie. Dzięki powietrznemu ogrzewaniu postojowemu oraz opcjonalnymi termoizolacyjnymi, podwójnymi szybami w przestrzeni pasażerskiej temperatura jest zawsze komfortowa. Nowe wykończenie szafek w kolorze Bright Wood zapewnia pasażerom przytulne otoczenie. Znowu wychodzi słońce? Można zatem od razu podłączyć zewnętrzny prysznic.

Krok dalej w przygotowaniu do podróży: nasze pakiety dodatkowe.

Dzięki pakietom dodatkowym „Drive Assist” i „Tour” każda podróż jest jeszcze bardziej relaksująca.

Na skróty