2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Caravelle

Caravelle.

Idealny do przewozu osób.

Koncepcja Caravelle od ponad 30 lat spełnia najwyższe wymagania stawiane samochodom przeznaczonym do profesjonalnego przewozu osób. Przekonuje i zachęca komfortowym wyposażeniem wnętrza i nowoczesnymi systemami informacyjno-rozrywkowymi – w połączeniu z praktycznym i wszechstronnym miejscem pracy kierowcy. Niskie spalanie sprawia, że Caravelle jest idealnym środkiem transportu również z ekonomicznego punktu widzenia.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Caravelle.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Pełne wsparcie.

  Dopasowany do każdej sytuacji.

  Więcej

Wszechstronność w każdym szczególe

Liczne możliwości konfiguracji siedzeń, schowków i wielu praktycznych funkcji elektronicznych sprawiają, że Caravelle jest idealnym wyborem jeśli chodzi o profesjonalny i komfortowy pojazd do przewozu osób.

 • Fotele.

  Komfort dla Ciebie i Twoich pasażerów.

  Wygoda podczas krótkich i długich podróży ma kluczowe znaczenie w Caravelle w swojej ofercie proponuje: składane podłokietniki fotela kierowcy, jedno- lub dwuosobową kanapę, różne schowki i rozmaite konfiguracje siedzeń. Co więcej wśród pakietów siedzeń od 4 do 9 osobowych każdy znajdzie odpowiednie konfiguracje dla zindywidualizowanych potrzeb przewozowych.

  Więcej
 • Wnętrze.

  Wszechstronne w najdrobniejszych szczegółach.

  Caravelle pozwoli Ci skoncentrować się całkowicie na Twojej pracy. Wysoka jakość materiałów, starannie połączona z doskonałym wykończeniem, wpisuje się w komfortową atmosferę wraz z nowoczesnym wzornictwem i inteligentną organizacją sterowania. Przemyślany system schowków pozwala na uporządkowane przechowywanie dokumentów i oferuje miejsce na tablety, smartfony oraz wszystkie inne ważne rzeczy na długi dzień pracy transportowej.

 • Elektryczne sterowanie klapy bagażnika.

  Ułatwia załadunek i rozładunek.

  Elektryczne sterowanie klapy bagażnika1 dostępne w ofercie opcjonalnej, oferuje różnorodne opcje sterowania dla zwiększenia wygody użytkowani i obsługi: kod zdalnego sterowania do zamka centralnego (otwieranie), przycisk na okładzinie drzwi (otwieranie), uchwyt klapy bagażnika (otwieranie), pętla na klapie bagażnika (zamykanie) i przycisk na okładzinie klapy (zamknięcie i blokada)2. Czujniki Park Assist zamontowane w górnej części klapy bagażnika monitorują i ostrzegają, czy aby na pewno mamy wystarczająco dużo miejsca na otworzenie klapy bagażnika.

 • Reflektory.

  Niezawodne oświetlenie drogi.

  Opcjonalne energooszczędne diody LED i system czyszczenia reflektorów zapewniają optymalną widoczność nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Przyciemniane lusterko wsteczne dodatkowo chroni przed oślepianiem kierowcy przez światła samochodów jadących z tyłu.

  Więcej
 • Bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Bądź na bieżąco ze światem podczas każdej podróży.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze fukncjonowanie opcjonalnego bezprzewodowego dostępu do Internetu.

 • Pakiety elektryczne.

  Dodatkowy komfort.

  Caravelle oferuje wiele praktycznych pakietów elektrycznych, jak funkcja składania lusterek zewnętrznych czy szyby elektryczne.

  Więcej
 • Zabezpieczenia.

  Zadbaj o bezpieczeństwo z profesjonalnym pakietem zabezpieczeń.

  Caravelle cechuje się niebywalą elastycznością względem szybkiej potrzeby zmian w zależności od indywidualnych potrzeb. Dostępny pakiet zabezpieczeń pozwala przewieźć bezpiecznie zarówno Twoich bliskich jak i bagaż.

  Więcej

Niesamowita wydajność

Caravelle zachwyca zaawansowaną technologią silnika i jego wyjątkowo niskim spalaniem. Dodatkowo napęd na cztery koła 4MOTION i dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG zapewniają płynną dynamikę jazdy.

 • Silniki.

  Bardzo niskie zużycie paliwa przy jeszcze większej mocy.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każdą z zastosowanych jednostek napędowych, wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy.

 • Technologia BlueMotion.

  Oszczędzaj więcej paliwa.

  Modele Volkswagen z technologią BlueMotion są zgodne z koncepcją „Think Blue.”. Właśnie dlatego każdy z nowoczesnych silników Euro 6 jest wyposażony seryjnie w system Start-Stop, funkcję odzyskiwania energii hamowania, wspomaganie ruszania pod górę i opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie są już dla Ciebie przeszkodą.

  Dostępny opcjonalnie napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia dobrą trakcję, optymalną obsługę i sterowność samochodu. Ponadto stanowi nieocenioną pomoc w opanowaniu nawet trudnych warunków, takich jak jazda na mokrej nawierzchni, w górach i na trasach pokrytych śniegiem. Na zamówienie napęd na cztery koła 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią zmiany biegów DSG – będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa przekładnia DSG.

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Opcjonalna, 7-biegowa dwusprzęgłowa przekładnia DSG umożliwia w pełni automatyczną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, co znacznie zwiększa komfort jazdy. Do wyboru dostępne są dwa tryby: normalny i sportowy.

 • Adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC.

  Dostosuj podwozie do każdej sytuacji.

  Dostępna opcjonalnie adaptacyjna regulacja zawieszenia DCC usprawnia prowadzenie pojazdu i może zostać ustawiona według upodobań kierowcy jednym naciśnięciem przycisku – wystarczy wybrać tryb NORMALNY, KOMFORTOWY lub SPORTOWY.

Spełnia najwyższe standardy

Caravelle oferuje nowoczesne systemy informacyjno-rozrywkowe wraz z innowacyjnymi usługami mobilnymi online. Bądź na bieżąco z informacjami w trakcie całego dnia pracy i dojedź do celu najszybszą trasą.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Korzystaj z komfortowego klimatu wnętrza.

  Nowoczesny układ klimatyzacji błyskawicznie reguluje temperaturę w kabinie, zapewniając przyjemne chłodzenie w gorące dni. Za to dodatkowe ogrzewanie zwiększa komfort pasażerów podczas chłodów. Ponadto, ogrzewanie przedniej szyby gwarantuje dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • Systemy radiowe i nawigacyjne.

  Zadbaj o informacje i rozrywkę w podróży.

  Caravelle, dzięki najnowszym systemom radia i nawigacji, zapewnia użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także gwarancję dotarcia do celu. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz znakomitą jakość dźwięku sprawiają, że kazda trasa staje się czystą przyjemnością

  Więcej
 • Elektroniczne wzmacnianie głosu.

  Bądź stale w kontakcie.

  Opcjonalna funkcja elektronicznego wzmacniania głosu3 ułatwia zrozumienie kierowcy przez pasażerów podróżujących z tyłu pojazdu. Komunikat głosowy jest rejestrowany poprzez mikrofon obsługiwany bez użycia rąk, wzmacniany i przekazywany przez głośnik umieszczony z tyłu.

 • Usługi mobilne online.

  Bądź na bieżąco w czasie podróży.

  Caravelle może być wyposażony w wiele usług mobilnych online. Połącz pojazd ze swoim smartfonem i Internetem, aby mieć dostęp do aktualnych informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

  Więcej
 • Pakiet Chrom.

  Przygotuj się na atrakcyjną prezencję.

  Zapewnij swoim gościom stylowy transport w Caravelle z pakietem Chrom. Eleganckie detale z chromu akcentują dolną kratkę wlotu powietrza, boki i tył pojazdu. Pakiet chrom jest dostępny seryjnie w Caravelle Highline. Opcja za dodatkową opłatą w Caravelle Comfortline.

Pomocni towarzysze

Praktyczne systemy wspomagania kierowcy i systemy bezpieczeństwa w Caravelle wspierają kierowcę w krytycznych sytuacjach, na przykład podczas parkowania lub zmiany pasów, i w wielu innych okolicznościach.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje.

  Z seryjnymi systemami bezpieczeństwa w Caravelle jesteś gotowy na wszystko: w razie konieczności systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Więcej
 • Systemy wspomagania kierowcy.

  Inteligentne wspomaganie kierownicy.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy zwiększają dodatkowo komfort podróży w Caravelle, ponieważ ostrzegają kierowcę o ryzyku przypadkowej zmiany pasów ruchu oraz w wielu innych okolicznościach.

  Więcej
 • Asystent parkowania.

  Ułatwia parkowanie.

  Inteligentny asystent parkowania w Caravelle ostrzega o przeszkodach podczas parkowania i ułatwia manewrowanie.

  Więcej
 • Systemy oświetlenia.

  Korzystaj ze stale optymalnego oświetlenia na drodze.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych zapobiegająca oślepianiu innych kierowców oraz dodatkowe światła boczne dające lepszą widoczność na zakrętach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne są już w ramach oferty.

  Więcej

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty