2.0.0.6_0, 2017-01-20 14:05:42
Crafter Kombi

Crafter Kombi.

Nadzwyczaj komfortowy i elastyczny.

Crafter Kombi wyróżnia się przestronnym wnętrzem zarówno do komfortowego transportu pasażerów, jak i zastosowań komercyjnych. Potrzebujesz komfortowego busa dla gości hotelowych? Transportu na budowę i z budowy dla swoich pracowników? A może pojazdu do przewozu samych ładunków? Wykorzystaj wszechstronność części pasażerskiej Kombi do swoich konkretnych potrzeb.

Już od

Już od

Korzystaj z wszechstronności

Crafter Kombi jest tak bardzo pełen różnorodności, jak Twój dzień pracy. Model ten oferuje wszystkim pasażerom mnóstwo miejsca i przestrzeń na bagaż. Oprócz tego można bezpiecznie i wygodnie składować w nim sprzęt roboczy.

Stworzony do najtrudniejszych zadań

Dzięki efektywnej technologii Common Rail silniki 2,0 l TDI do modelu Crafter Kombi są wyjątkowo oszczędne. Opcjonalna technologia BlueMotion umożliwia dalsze zmniejszenie zużycia paliwa.

Relaks w każdej podróży

Crafter Kombi oferuje prawie wszystko, czego możesz potrzebować w lekkim pojeździe użytkowym. Przestronne wnętrze, wysokiej jakości systemy radiowe i nawigacyjne wraz z systemami ogrzewania i klimatyzacji zapewniają wysoki komfort.

Dla jeszcze większego komfortu jazdy

Innowacyjne systemy wspomagania kierowcy i bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach i pomagają uniknąć zagrożenia. Przygotuj się na prawdziwy wszechstronny talent.

Na skróty