2.0.0.6_0, 2017-01-20 14:05:42

Idealny do każdej zabudowy.

Stabilna i trwała konstrukcja ramy Craftera Podwozie stanowi równocześnie solidną bazę biznesową jego właściciela - dostępna jest z kołami bliźniaczymi lub pojedynczymi oponami. Potrzebujesz niezależnej kabiny - pojedynczej lub podwójnej, nadwozia skrzyniowego bez dachu lub tylnej ściany kabiny, a może platformy do nadwozi zintegrowanych? Do wyboru jest cały wachlarz możliwości odpowiednich do Twoich potrzeb..

Już od

Już od

Spełnia najwyższe normy

Od ambulansu po chłodnię, od dźwigu po lawetę - nasi partnerzy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży, oferują liczne indywidualne rozwiązania do konkretnych nadwozi oraz ich zabudowy.

Moc na drodze

Dużo mocy, mało obsługi: silniki TDI do Craftera Podwozie. Stosując opcjonalną technologię BueMotion możliwe jest dalsze obniżenie zużycia paliwa.

Wszystkie odcienie komfortu

Kabina pasażerska Craftera Podwozie jest bardzo przestronna, a przy tym niezwykle trwała. Nowoczesne systemy radiowe i nawigacyjne uzupełnione praktycznymi funkcjami sterowania podnoszą jeszcze jej komfort.

Jeszcze większy komfort jazdy

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń. Można od nich oczekiwać rzetelnego i wszechstronnego wsparcia.

Na skróty