2.0.0.6_0, 2017-01-20 14:05:42
Crafter Skrzyniowy

Crafter Skrzyniowy.

Odporny w każdej sytuacji.

Crafter Skrzyniowy z pojedynczą lub podwójną kabiną łączy komfort z funkcjonalnością. Podwójna kabina oferuje miejsce nawet dla 7 współpracowników. Dzięki składanej tylnej kanapie można z łatwością przechowywać narzędzia i nie tylko. Solidna platforma oferuje miejsce na wszystko inne, co jest potrzebne na placu budowy.

Już od

Już od

Przeznaczony do wielkich zadań

Crafter Skrzyniowy oferuje przestrzeń ładunkową o powierzchni do 9,2 m². Dodatkowo można również ją dostosować do własnych potrzeb, stosując różnego rodzaju nadwozia, praktyczne pojemniki i specjalne wyposażenie.

Wyznacza nowe standardy

Crafter Skrzyniowy wyznacza standardy w zakresie mocy i zużycia paliwa. Dzięki technologii BlueMotion pojazdy te są jeszcze bardziej ekonomiczne.

Praca może być taka przyjemna

Przestrzeń pasażerska w modelu Crafter Skrzyniowy oferuje mnóstwo wygody: komfortowo wyściełane siedzenia, praktyczne funkcje sterowania wraz z nowoczesnymi systemami radiowymi i nawigacyjnymi.

Dla jeszcze większego komfortu jazdy

Innowacyjne systemy wspomagania kierowcy i bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach i pomagają uniknąć zagrożenia. Przygotuj się na prawdziwy wszechstronny talent.

Na skróty