2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

e-Crafter.

Elektrycznie. Praktycznie. Innowacyjnie. Przyszłość pojazdu użytkowego.

Nowe czasy wymagają nowych odpowiedzi. Dotyczy to szczególnie coraz intensywniejszych dostaw na obszarach śródmiejskich. Innowacyjnie zaprojektowany, w pełni elektryczny samochód dostawczy e-Crafter oferowany przez markę Volkswagen Samochody Użytkowe spełnia już dziś jutrzejsze wymagania. Zgodnie z tym, czego oczekuje się od Craftera przyszłości.

Technologia jutra do wykorzystania już dzisiaj.

Zawsze o krok z przodu. Dzięki najnowszej technologii nowy e-Crafter odpowiada na codzienne wyzwania jako pojazd w pełni elektryczny. Pełna moc przy zerowej emisji — tego użytkownicy mogą się spodziewać po Crafterze przyszłości.

 • Napęd elektryczny

  Wysoka moc, niska masa.

  Zamiast silnika spalinowego w komorze silnikowej znajduje się niewielki i dzięki temu znacznie lżejszy silnik elektryczny, który podczas pracy w ogóle nie emituje szkodliwych substancji. Ale to nie jedyne jego zalety. Silnik elektryczny jest nadzwyczaj cichy, dostarcza stałego momentu obrotowego w całym zakresie już od chwili ruszenia. Poza tym pojazd przyspiesza znacznie szybciej, zwłaszcza na pierwszych 60 metrach, a dzięki jednostopniowej przekładni przyspieszanie jest wyjątkowo płynne. Energoelektronika zapewnia połączenie z wysokonapięciowym akumulatorem i zasila pokładową elektronikę oraz silnik elektryczny w energię.

 • Rekuperacja

  Odzysk energii z hamowania.

  Energia kinetyczna wytwarzana podczas hamowania jest odzyskiwana i zamieniana w energię elektryczną przez generator. Zgromadzona w wysokonapięciowym akumulatorze, jest potem udostępniana sieci pokładowej i wykorzystywana do przyspieszania.

Wiele możliwości ładowania pojazdu elektrycznego.

Zachowaj bezpieczeństwo w niemal każdej sytuacji – dzięki naszym asystentom jazdy.

Nowy e-Crafter jest seryjnie wyposażony w kilka układów asystujących, które są zawsze gotowe do dyspozycji. W ten sposób zawsze komfortowo i bez stresu dojedziesz do celu.

 • System obserwacji otoczenia „Front Assist” z funkcją awaryjnego hamowania w mieście.

  Trzyma na dystans.

  System obserwacji otoczenia „Front Assist” z funkcją awaryjnego hamowania w mieście pomaga skrócić drogę zatrzymania w krytycznych sytuacjach, gdy poprzedzające auto jest szczególnie blisko.

 • Oparta na czujnikach ochrona boczna.

  Bezpieczeństwo z każdej strony.

  Oparta na czujnikach ochrona boczna monitoruje boki pojazdu i optycznie oraz akustycznie ostrzega w razie krytycznego zbliżenia się do słupków, ścian czy przechodniów.

 • Asystent utrzymania pasa ruchu „Lane Assist”.

  Koryguje kurs.

  Asystent utrzymania pasa ruchu „Lane Assist” przeciwdziała niezamierzonemu opuszczeniu pasa ruchu i jednocześnie ostrzega kierowcę akustycznie i optycznie.

 • Asystent bocznego wiatru.

  Automatycznie się przeciwstawia.

  Asystent bocznego wiatru będący funkcją elektronicznego układu stabilizacji wspiera kierowcę w razie wystąpienia silnych bocznych podmuchów wiatru, automatycznie przyhamowując koła.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej
image

Wyposażenie.

Użytkownik może zawsze polegać na swoim pojeździe marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Dlatego komfort, bezpieczeństwo i niezawodność dajemy w standardzie.

Dodatkowe informacje