2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Grand California.

Odkryj komfort swobody i wolności. W nowej Grand Californii 600 i Grand Californii 680.

Każdy miłośnik podróży wie czym jest: tęsknota za nieznanymi miejscami, niechęć do tego, żeby wszystko mieć dokładnie zaplanowane, potrzeba i wewnętrzna presja, aby po prostu wyruszyć na podbój świata. Od dziesięcioleci Volkswagen California jest symbolem takiej właśnie wolności. Nowa Grand California oferuje jeszcze większą niezależność. Osoby nią podróżujące mają wszędzie w pełni wyposażony dom na czas wakacji i urlopu – z kuchnią, pokojami i łazienką z prysznicem. Poniżej znajdziesz informacje o nowym domu na kółkach oraz interesujące wzmianki o podróżowaniu, aby dobrze spędzić niezapomniany urlop. Udanego wypoczynku!

Wakacje z Grand Californią.

Niektórzy spędzają urlop we dwoje, inni z całą rodziną. Ci pierwsi chcą mieć jak najwięcej miejsca – a drudzy jak najwięcej miejsc do spania. Dlatego właśnie stworzono dwie wersje nowej Grand Californii – a wszystko po to, żeby mieć komfort w samochodzie, który na czas urlopu staje się drugim, mobilnym domem. Tak, aby pasował do każdej podróży i do każdego stylu życia.

Pięć pomieszczeń w mobilnym Grand domu.

W przytulnej sypialni można się zdrzemnąć. W kuchni przygotowywać najróżniejsze pyszności. W salonie razem się pośmiać, pogadać i zjeść. W łazience można się odświeżyć, żeby dobrze zacząć nowy dzień. A w międzyczasie poprzebywać na świeżym powietrzu. W nowej Grand Californii jest tyle przestrzeni, że można spędzać czas razem, ale też każdy znajdzie miejsce na chwilę tylko dla siebie. Najlepiej jest po prostu - we własnych czterech ścianach! Dlatego wszystkie części mieszkalne w nowej Grand Californii gwarantują, że w każdym miejscu na świecie będziesz czuł się jak w domu.

 • Grand Sypialnia

  Spanie na łóżku poprzecznym czy podłużnym? Wszyscy na pewno dobrze się wyśpią.

  A teraz na poważnie: najlepiej śpi się we własnym łóżku. Poduszka jest ułożona dokładnie w ten jeden właściwy sposób, a materac sprężynuje tak, jak lubimy. Dlatego w mobilnym, wakacyjnym domu na kółkach wmontowana jest własna sypialnia. Nowa Grand California 600 posiada: komfortowe łóżko o wymiarach 195 cm x 140 cm, na którym można spać w poprzek oraz 2-osobowe łóżko pod oknem dachowym. W nowej Grand Californii 680 duże łóżko podłużne jest większe (200 cm x 170 cm) i zapewnia jeszcze większy komfort. Dobranoc!

 • Grand Łazienka

  Umyć się, wziąć prysznic, dobrze się poczuć.

  Kto kiedykolwiek w środku nocy na kempingu szedł do łazienki, potykając się, wie, że nie jest to przyjemne. Podobnie, jak zimne wspólne prysznice albo miejsca, w których nie ma nawet takich udogodnień. A przecież przy całej niezależności na urlopie, każdy życzyłby sobie odrobinę komfortu. Jak dobrze, że nowa Grand California ma pełne wyposażenie łazienki z prysznicem. Nigdy więcej tej na kempingu!

 • Grand Kuchnia

  Domowe jedzenie smakuje najlepiej.

  Owoce morza z małego lokalnego rynku, gdzie miejscowy znany w mieście rybak sprzedaje rano ryby ze świeżo złowionego połowu. Pomarańcze, które samemu można zerwać w małym gaju za następnym gospodarstwem. Pomidory, które pachną południem i słońcem. Kto chciałby iść do restauracji, gdy najlepsze lokalne specjały można dostać bezpośrednio u drzwi mobilnego, wakacyjnego domu? Dzięki kompletnemu wyposażeniu: aneksowi kuchennemu z kuchenką gazową, zlewozmywakiem, lodówką i wieloma schowkami w nowej Grand Californii można samemu wyczarować w bardzo prosty sposób potrawy lokalnej kuchni.

 • Grand Salon

  Najpiękniejsze miejsce na spotkanie.

  Salon to centrum każdego domu. Nawet gdy każdy chodzi własnymi drogami – to wszyscy spotykają się w salonie. W Grand Californii nowoczesny kącik jadalny ma dużo miejsca na zabawę, czytanie, oglądanie filmów, pogawędki i po prostu na bycie razem. A przecież o to chodzi na wakacjach.

 • Grand pokoje na świeżym powietrzu

  Jeden krok i jesteś na łonie przyrody.

  Gdy cały dzień świeci słońce i wieczory nie są wystarczająco długie, a w nocy jest tak ciepło, że wystarczy założyć co najwyżej lekki sweterek, spędzania czasu na zewnątrz nigdy nie jest za dużo. Dlatego nowa Grand California zapewnia jeszcze więcej przestrzeni. Wystarczy wysunąć elektryczny stopień i przestrzeń przed samochodem można dodatkowo zagospodarować, rozwijając także dużą markizę.

Wyposażenie seryjne Grand.

Chcemy, żebyś mógł polegać na swoim użytkowym samochodzie Volkswagen, dlatego w ramach seryjnego wyposażenia oferujemy komfort, bezpieczeństwo i niezawodność. Niezależnie od tego, na który z naszych modeli się zdecydujesz.

Światowa premiera Grand na targach CARAVAN SALON w Düsseldorfie

Nowa Grand California po raz pierwszy została zaprezentowana publiczności 25 sierpnia 2018 roku . Na targach CARAVAN SALON w Düsseldorfie amatorzy podróży mieli szansę obejrzeć zupełnie od nowa zaprojektowaną serię produkcyjną kamperów i osobiście przekonać się, jak komfortowe są samochody Grand.

Praktyczne wskazówki podróżowania Grand Californią.

Skorzystaj z kilku prostych wskazówek, a każdy urlop będzie jeszcze bardziej udany, szczególnie jeśli wyjeżdżasz na wakacje za granicę. W kwestii pakowania, jazdy i dotarcia na miejsce dobrze jest przestrzegać kilku zasad.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Na skróty