2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Multivan 6.1

Ikona najnowszego stanu techniki.

Czy można udoskonalić coś, co już jest perfekcyjne? Oto nasza próba – nowa generacja Multivana konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy najlepsze rozwiązanie wyposażone w najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe (infotainment), systemy wspomagania kierowcy oraz systemy bezpieczeństwa. Zachowaliśmy przy tym niezmienną bezkompromisową wielofunkcyjność. Solidny, przestronny Multivan 6.1 to wszechstronny pojazd dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu.1

Najważniejsze cechy 6.1.

Wnętrze 6.1.

Teraz przyszłość jest w Twoim zasięgu. Oprócz nowego, opcjonalnego cyfrowego kokpitu o przekątnej 26 cm (10,25 cala), wnętrze Multivana 6.1 jest wypełnione nowoczesnymi rozwiązaniami nowej generacji modułowego systemu infotainment – umieściliśmy tam m.in. ekran dotykowy o przekątnej 23 cm (9,2 cala na konsoli środkowej). Podwyższona pozycja foteli i opcjonalna elektryczna regulacja odcinka lędźwiowego w czterech kierunkach zapewniają doskonały komfort jazdy, zaś dzięki licznym schowkom utrzymanie porządku w samochodzie jest wyjątkowo proste.

Wskaźniki cyfrowe 6.1.

Komfort 6.1.

Jazda Multivanem 6.1 to czysta przyjemność: bogate, znacznie rozszerzone wyposażenie oraz wygodne dodatki zapewnią obsługę tak prostą, jak w przypadku samochodu osobowego. Dzięki temu za każdym razem poczujesz się odprężony i zrelaksowany za kierownicą.

 • Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego.

  Z łatwością dotrzesz do celu.

  Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego Multivana 6.1 zapewni Ci aktywne wsparcie w prawie wszystkich sytuacjach na drodze. Podstawą najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy, które zastosowaliśmy w Multivanie 6.1, jest nowatorska koncepcja wspomagania.

 • Fotele.

  Zwiększony komfort siedzenia.

  Multivan 6.1 posiada w swoim fabrycznym wyposażeniu standardowym bardzo wygodne fotele, istnieje też możliwość dokupienia elektrycznej regulacji odcinka lędźwiowego w czterech kierunkach. Unikatowa cecha: każdy z foteli w drugim rzędzie siedzeń 2 możesz obrócić lub przesunąć zaledwie jednym ruchem.

 • Interfejs „Comfort” umożliwia połączenie ze smartfonem.

  Najlepsza łączność z siecią.

  Interfejs „Comfort”, który umożliwia połączenie z telefonem komórkowym, jest elementem wyposażenia seryjnego. Ułatwia komunikację i bezprzewodowe ładowanie smartfona. Dzięki niemu ręce kierowcy pozostają tam, gdzie być powinny: na kierownicy.

Dynamika jazdy 6.1.

Nowoczesna technologia BlueMotion zastosowana w silniku Multivana 6.1 zapewnia moc i osiągi silnika oraz oszczędność. To doskonały wybór, jeśli na co dzień dużo jeździsz i chcesz cieszyć się dynamiką jazdy na wysokim poziomie.

Systemy wspomagania kierowcy 6.1.

­

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Na skróty