2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Multivan

Multivan.

Niezmiennie urzekający.

Od ponad 65 lat Multivan jest doskonałym towarzyszem kierowców w ich codziennym życiu i czasie wolnym. Jego przestronne i uniwersalne wnętrze inspiruje. Ponadto wysokiej jakości wyposażenie wnętrza, najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe, zaawansowane systemy wspomagania kierowcy oraz ekonomiczne silniki spełniają wszystkie możliwe wymagania.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Multivana.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Pełne wsparcie.

  Maksymalna wszechstronność.

  Więcej

Zachwycająca wszechstronność

Dzięki elektrycznie regulowanym fotelom, wielofunkcyjnej kierownicy i licznym, praktycznym dodatkom każda podróż Multivanem jest czystą przyjemnością.

 • Fotele.

  Przestrzeń zapewniająca maksymalną uniwersalność.

  Kierowca i pasażerowie podróżujący we wnętrzu, które może pomieścić do siedmiu komfortowych foteli1 docenią w pełni wystarczającą przestrzeń nad głową i na nogi, nawet w drugim i trzecim rzędzie siedzeń. Unikatowa cecha: w celu zaaranżowania wnętrza w taki sposób, aby pasażerowie siedzieli twarzami to siebie, poszczególne fotele w drugim rzędzie wystarczy obrócić o 360 stopni, co zajmuje tylko chwilę i nie wymaga złożonej rekonfiguracji.

  Dowiedz się więcej
 • Wielofunkcyjny stolik.

  Ciesz się wygodą przy pracy.

  Opcjonalny stolik udostępnia nie tylko okrągłą powierzchnię, ale również kilka szuflad na małe i duże przedmioty. Gdy stolik nie jest używany, jego blat można obrócić o 90°, złożyć całość i opuścić na podstawę. Wielofunkcyjny stolik można następnie przesuwać wzdłuż dwóch dodatkowych środkowych szyn między pojedynczymi fotelami.

 • Podłoga przedziału pasażerskiego z materiału drewnopodobnego.

  Domowa atmosfera.

  Wytrzymała i zmywalna drewnopodobna podłoga „Halifax Maple” jest dostępna na życzenie2 i tworzy w przedziale pasażerskim domowy nastrój.

 • Wielofunkcyjna kierownica i sterowanie głosem.

  Sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe.

  Obszyta skórą wielofunkcyjna kierownica dobrze leży w dłoniach i zapewnia niezwykle wysoki komfort obsługi. W połączeniu z opcjonalną funkcją sterowania głosem w ogromnym stopniu poprawia wrażenia podczas jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • Elektrycznie sterowana klapa tylna i drzwi przesuwne.

  Łatwiejszy załadunek i rozładunek.

  Elektryczne sterowanie klapą tylną i drzwiami skrzydłowymi zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie. Załadunek i rozładunek staje się dzięki temu łatwiejszy. Multivan może być opcjonalnie wyposażony w elektrycznie sterowaną klapę tylną lub tylne drzwi skrzydłowe.

  Dowiedz się więcej
 • Elektrycznie składane lusterka drzwiowe.

  Większy komfort.

  Elektrycznie podgrzewane i regulowane lusterka drzwiowe stanowią wyposażenie standardowe. Opcjonalnie lusterka mogą być wyposażone również w funkcję elektrycznego składania. W zależności od modelu obudowy lusterek mogą być lakierowane lub nielakierowane.

 • Oświetlenie.

  Ciesz się optymalną widocznością.

  Energooszczędne reflektory przednie LED i układ oczyszczania reflektorów przednich zapewniają dobrą widoczność. Przyciemniane lusterko wewnętrzne zapewnia dodatkowe zabezpieczenie przed nieprzyjemnym oślepianiem przez pojazdy jadące z tyłu.

  Dowiedz się więcej

Moc i oszczędność

Volkswagen Multivan jest wyposażony w silniki należące do generacji odznaczającej się niskim zużyciem paliwa, spełniające wymagania normy emisji spalin Euro 6. Oznacza to zyski dzięki niezwykle niskiemu zużyciu paliwa bez rezygnowania z przyjemności z jazdy.

 • Silniki.

  Wyjątkowo niskie zużycie paliwa przy jeszcze wyższej mocy.

  Wyjątkowo niskie zużycie paliwa przy jeszcze wyższej mocy. Każdy silnik oferuje zadziwiająco niskie zużycie paliwa, bez ograniczania przyjemności z jazdy.

 • Rozwiązanie BlueMotion Technology.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele samochodów Volkswagen, w których zastosowano rozwiązanie BlueMotion Technology, są zgodne z ideą „Think Blue”. Dlatego każdy pojazd z najnowocześniejszym silnikiem spełniającym wymagania normy emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system start/stop, układ hamulcowy z odzyskiem energii, układ wspomagający ruszanie pod górę i opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Napęd na wszystkie koła 4MOTION.

  Najlepsze w klasie właściwości terenowe.

  Opcjonalny napęd na wszystkie koła 4MOTION zapewnia dobrą przyczepność, optymalne prowadzenie i kontrolę nad pojazdem. Pomaga sprawnie poruszać się nawet w trudnych warunkach, takich jak jazda po mokrych nawierzchniach, w górach czy na drogach pokrytych śniegiem. Pojazdy z napędem na wszystkie koła 4MOTION są na życzenie dostępne również z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG. Rozwiązania te w połączeniu tworzą unikatowy w klasie układ napędowy.

  Dowiedz się więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się znakomitym komfortem jazdy.

  Opcjonalna 7-biegowa Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG zmienia całkowicie automatycznie przełożenia bez przerw w przepływie mocy. Zapewnia to znacznie większy komfort jazdy i zmniejsza zużycie paliwa. Kierowca może wybierać między trybami normalnym i sportowym3.

 • System adaptacyjnego sterowania podwoziem DCC.

  Dostosowanie podwozia do każdej sytuacji.

  Opcjonalny system adaptacyjnego sterowania podwoziem poprawia właściwości jezdne pojazdu. Naciskając przycisk można wybrać ulubione ustawienie — NORMAL, COMFORT lub SPORT4.

Wsiądź i ciesz się komfortem

Inteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy informacyjno-rozrywkowe oraz układy ogrzewania i klimatyzacji czynią z modelu Multivan idealnego towarzysza codziennego życia i czasu wolnego.

 • Ogrzewanie i klimatyzacja.

  Ciesz się komfortową temperaturą wewnątrz pojazdu.

  Nowoczesne układy klimatyzacji błyskawicznie regulują temperaturę wewnątrz pojazdu, a w gorące dni zapewniają przepływ chłodnego powietrza. Pomocnicze ogrzewanie zapewnia komfortowe ciepło w zimne dni. Ponadto ogrzewana szyba przednia zapewnia dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Dowiedz się więcej
 • Informacja i rozrywka.

  Uzyskuj w drodze potrzebne informacje i korzystaj z funkcji rozrywkowych.

  Systemy informacyjno-rozrywkowe modelu Multivan zapewniają lepsze środowisko pracy oraz inspirację dzięki intuicyjnej obsłudze, doskonałej łączności i dobremu dźwiękowi. Dostępnę jest nawet bezprzewodowe połączenie z Internetem i systemem Media Control za pomocą smartfonu.

  Dowiedz się więcej
 • Mobilne usługi online.

  Bądź na bieżąco podczas jazdy.

  Multivan może być wyposażony w wiele mobilnych usług online. Korzystając ze smarftona i Internetu możesz uzyskać ze swojego samochodu połączenie umożliwiające dostęp do bieżących informacji o ruchu drogowym i aplikacji.

  Dowiedz się więcej
 • Deska rozdzielcza de luxe.

  Niepowtarzalny nastrój wnętrza.

  Deska rozdzielcza odzwierciedla we wnętrzu pojazdu zewnętrzne linie poziome. Harmonijnie współgrające dekoracyjne wstawki, dekoracyjne wykończenie i kolory wnętrza tworzą kameralną atmosferę. Uzupełnieniem oferowanych korzyści jest wielość praktycznych schowków. Deska rozdzielcza de luxe jest niedostępna w wersji Multivan Trendline.

 • Komfortowa podsufitka.

  Dopływ świeżego powietrza i światła do przedziału pasażerskiego.

  Wyloty układu wentylacji w podsufitce doprowadzają świeże powietrze do przedziału pasażerskiego i zmniejszają zaparowanie szyb bocznych. Zintegrowane obracane lampki do czytania można niezależnie regulować.

Przewidujący towarzysz

Volkswagen Multivan oferuje systemy wspomagające kierowcę oraz systemy bezpieczeństwa zapewniają wsparcie w krytycznych sytuacjach, np. podczas parkowania lub zmiany pasów itp.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Zawsze u Twego boku.

  Systemy bezpieczeństwa wchodzące w skład wyposażenia modelu Multivan sprawiają, że kierowca i pasażerowie są przygotowani niemal na wszystko. W razie potrzeby systemy ingerują w proces kierowania, pomagając zmniejszyć ryzyko wypadków drogowych.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę

  Wsparcie w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy sprawiają, że podróż Multivanem jest bardziej komfortowa niż kiedykolwiek wcześniej. Systemy te ostrzegają, gdy pojazdowi zagraża niezamierzona zmiana pasa ruchu lub w przypadku zmęczenia kierowcy.

  Dowiedz się więcej
 • Asystent parkowania.

  Łatwiejsze parkowanie.

  Inteligentne opcjonalne systemy wspomagania parkowania, którymi mogą być funkcja ParkPilot lub kamera cofania, ostrzegają sygnałami dźwiękowymi lub wizualnymi o obecności przeszkód.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy oświetlenia.

  Korzystaj z zawsze optymalnego oświetlenia na drodze.

  Możesz korzystać z funkcji automatycznego przyciemniania świateł drogowych i z dodatkowych świateł, doświetlających drogę na zakrętach, nawet przy złej pogodzie.

  Dowiedz się więcej

Wersje specjalne

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty