2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18
Amarok.

100% mocy V6. Najmocniejszy pickup.

258 KM mocy czynią z Amaroka najmocniejszego pickupa na rynku. Amarok nie tylko wbija w fotel na asfalcie, ale także niesamowicie radzi sobie w terenie – to wszystko dzięki zastosowaniu stałego napędu 4Motion opartego na mechanizmie różnicowym typu TorSen, który do tej pory stosowany był wyłącznie w samochodach osobowych klasy premium.

Wyposażenie 100% premium.

Rozsiądź się wygodnie w elektrycznie regulowanych, skórzanych fotelach i delektuj się trasą perfekcyjnie oświetloną przez nowoczesne reflektory biksenonowe. Amarok V6 oferuje swojemu kierowcy dziesiątki rozwiązań technicznych rodem z klasy premium: fotele ergoComfort, ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów ze sportowymi łopatkami do zmiany biegów, tapicerki ze skóry lub alcantary, nowoczesne systemy radionawigacyjne… można wymieniać tak bez końca, ale po co? Lepiej spróbować samemu! Umów się na jazdę próbną!

Moc niemająca sobie równych.

6-cylindrowy silnik o pojemności 3.0 l i mocy 150 kW i 165 kW mają wystarczający zasób mocy nawet w najbardziej wymagających sytuacjach. Dodatkowo funkcja overboost pozwala na chwilowe zwiększenie mocy silnika TDI V6 o mocy 165 kW do 180 kW, w zależności od warunków jazdy.

Największa odczuwalna przestrzeń w swojej klasie.

Wnętrze nowego Amaroka wyróżnia się mnóstwem miejsca i wieloma schowkami, włącznie ze schowkiem na desce rozdzielczej, dużymi schowkami pod siedzeniami przednimi i czterema uchwytami na kubki. Niezliczona ilość dodatków zapewnia komfortową jazdę i bezpieczną podróż.

Gwarancja maksymalnej przyjemności z jazdy.

Bezpieczeństwa w prawie każdym terenie: Nowy Amarok jest jedynym pickupem w swojej klasie wyposażonym w standardzie w system automatycznego hamowania po kolizji, 17-calowe tarcze hamulcowe z przodu i 16-calowe tarcze hamulcowe z tyłu. Ponadto system stabilizacji przyczepy zapewnia najlepszą możliwą ochronę przed utratą trakcji przyczepy.

Dodatkowe Informacje

Dowiedz się więcej o Amaroku V6.

Na skróty