2.7.59.9, 2018-10-09 10:11:18

Nowy Crafter Podwozie.

Idealna baza do zindywidualizowanych zabudów.

Indywidualność zaczyna się tam, gdzie kończy się powszedniość. Realizacja własnych pomysłów, wymaga natomiast solidnej podstawy, która je udźwignie. Nowy Crafter Podwozie to idealny wybór dla każdego, komu potrzebne jest indywidualne rozwiązanie w dziedzinie transportu.

Wszechstronny jak Ty.

Niezależnie od tego, do jakich celów chcesz używać nowego Craftera Podwozie, przekonasz się o tym, że dzięki swej wszechstronności spełni wszelkie zadania, jakie mu wyznaczysz. Jako samochód pogotowia technicznego, wywrotka, chłodnia bądź samochód pomocy drogowej, Crafter Podwozie sprawi, że Twój biznes będzie się kręcić, tak jak sobie tego życzysz.

Trzy rodzaje napędu. Dwa rodzaje skrzyni biegów. W dowolnej kombinacji.

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych połączeniach napędu i skrzyni biegów. Każdy z napędów: przedni, tylny lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną.

Komfort zaczyna się tam, gdzie kończy się czysta praktyczność.

Dostępny w opcji amortyzowany fotel kierowcy „ergoComfort”, starannie zaprojektowane warianty schowków oraz szereg dodatków zamieniają przestronną kabinę kierowcy nowego Craftera w niewiarygodnie wygodne stanowisko pracy osób będących nieustannie w trasie.

Myśleć za siebie i za innych.

Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w nowym Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać.

Dodatkowe informacje.

Dowiedz się więcej o Crafterze Podwozie