2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Crafter Skrzyniowy.

Transport dla ekipy i materiałów. Dwa w jednym.

Crafter Skrzyniowy jest przeznaczony do naprawdę ciężkiej pracy. Ulepiony z tej samej twardej gliny, co jego kierowca ma za zadanie wytrzymać bardzo dużo. Chociaż nie jest w stanie zrobić dla ciebie absolutnie wszystkiego, to nadal posiada wiele funkcji, które potrafią znacznie ułatwić codzienną pracę.

Daje z siebie wszystko. Nawet bez ładunku.

Crafter Skrzyniowy zapewnia mobilność ludziom, materiałom i maszynom. Jest naszpikowany przeróżnymi możliwościami przewożenia Twoich towarów. Przy 9,6 m2 powierzchni ładunkowej oferuje mnóstwo miejsca na ciężki sprzęt, narzędzia i urządzenia. Natomiast w jego kabinie zmieści się maksymalnie 7-osobowa ekipa, którą komfortowo dowiezie na kolejne miejsce pracy.

 • Cała masa możliwości.

  Różnorodność.

  Niezależnie od przeznaczenia, jakie dla niego wybierzesz, Crafter Skrzyniowy dostępny w dwóch różnych rozstawach osi, trzech długościach oraz dwóch wariantach miejsc siedzących jest tak samo zróżnicowany, jak zadania, które przed nim postawisz.

  Dowiedz się więcej
 • Specjalista w dziedzinie: Maksymalnego wykorzystania każdego centymetra kwadratowego.

  Powierzchnia ładunkowa / przestrzeń transportowa.

  Przy powierzchni ładunkowej 9,6 m2 (1), już na pierwszy rzut oka widać, że Crafter Skrzyniowy ma do zaoferowania dużo miejsca. Ale dopiero przy bliższym poznaniu okazuje się, że kryje się pod tym więcej, niż mógłbyś sądzić. Mając do dyspozycji dostępne w opcji skrzynki ładunkowe umieszczone za kabiną kierowcy oraz skrzynki narzędziowe wzdłuż ramy pojazdu, można wykreować przestrzeń do transportu dalszych 320 kg ładunku. W kabinie pasażerskiej, pod tylną czteromiejscową kanapą znajduje się dodatkowy schowek na kaski, rękawice robocze i narzędzia.

  Informacja:
  1. Wartość dotyczy Craftera Skrzyniowego z pojedynczą kabiną i długim rozstawem osi z przedłużonym zwisem.

  Dowiedz się więcej
 • Konstrukcja, która wytrzyma wszystko.

  Ładowność.

  Crafter Skrzyniowy jest niezwykle wytrzymały, zaprojektowany z myślą o najcięższych pracach: na podłodze znajduje się płyta o grubości maksymalnie 21 mm, której nie są w stanie uszkodzić nawet najcięższe sprzęty i urządzenia. Opuszczane na zawiasach burty oraz składany stopień z tyłu ułatwiają załadunek i rozładunek.

  Dowiedz się więcej
 • Rzucić właściwe światło na wszystko.

  Oświetlenie.

  Dostępne w opcji LED-owe reflektory główne ze światłami do jazdy dziennej, światłami drogowymi oraz mijania zapewniają doskonałe oświetlenie drogi. Pakiet Light & Sight zawierający automatycznie uruchamiane światła mijania, asystenta świateł drogowych oraz czujnik deszczu zapewnia jeszcze lepszą widoczność na drodze. Asystent świateł oświetla obszar wokół samochodu.

  Dowiedz się więcej

Trzy rodzaje napędu. Dwa rodzaje skrzyni biegów. W dowolnej kombinacji.

Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych połączeniach napędu i skrzyni biegów. Każdy z napędów: przedni, tylny (wprowadzenie w terminie późniejszym) lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną.

 • Silniki.

  Niezwykle ekonomiczne.

  Nowo opracowane silniki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ekstremalnych wymaganiach stawianych samochodom użytkowym. Wyposażone standardowo w system start/stop, charakteryzują się jeszcze wyższą ekonomicznością, przejawiającą się w dużo niższym od poprzednich modeli zużyciu paliwa. Crafter oznacza również niskie koszty utrzymania i napraw, dużo mniejszych niż w przypadku poprzedniego modelu.

 • Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów.

  Wrzuć bieg. Automatycznie.

  Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie, w którym ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów idzie w parze z każdym z trzech rodzajów napędu. Dzięki wyeliminowaniu konieczności zmiany biegów przez kierowcę, pełna zatrzymań jazda w mieście staje się nie tylko wygodniejsza, lecz również ekonomiczniejsza pod względem zużycia paliwa.

 • Napędy.

  Napędy pełne mocy.

  Począwszy od przedniego napędu oferującego dodatkową ładowność, przez tylny napęd odpowiedni do przewozu ciężkich ładunków, bądź napęd na cztery koła ułatwiający jazdę w trudnym terenie, Crafter ma w zanadrzu wariant napędu na niemal każde wyzwanie.

  Dowiedz się więcej

Komfort zaczyna się tam, gdzie kończy się czysta praktyczność.

Dostępny w opcji amortyzowany fotel kierowcy „ergoComfort” (opcja dodatkowo płatna), starannie zaprojektowane warianty schowków oraz szereg dodatków zamieniają przestronną kabinę kierowcy Craftera w niewiarygodnie wygodne stanowisko pracy osób będących nieustannie w trasie.

 • Wszystko na swoim miejscu.

  Schowki i gniazda.

  Prawdziwa wielkość tkwi w wyrafinowanych detalach. W Crafterze wszystko czego potrzebujesz w codziennej pracy, od dokumentów i segregatorów, po kubek do kawy i miarkę, ma swoje właściwe miejsce. Pomiędzy spotkaniami możesz również doładować laptop oraz akumulatory do narzędzi elektrycznych za pomocą gniazda 230V umiejscowionym w obudowie fotela kierowcy.

  Dowiedz się więcej
 • Masz u niego plecy.

  Fotel amortyzowany ergoComfort.

  Żadna praca nie jest zbyt ciężka dla Craftera. Ani dla jego kierowcy. Dla tych, którzy codziennie dają z siebie wszystko w pracy mamy spore ułatwienie. Dostępny w opcji amortyzowany fotel ergoComfort skutecznie tłumi i amortyzuje wszelkie wyboje i garby na drodze. Jest ponadto wyposażony w 20-punktowy układ regulacji pozwalający na indywidualne ustawienie jego pozycji, a nawet może być doposażony w funkcje podgrzewania i masażu.

  Dowiedz się więcej
 • Tworząc trendy.

  Pakiet Trendline.

  Crafter nie podąża za trendami, on je sam ustanawia. Tak stało się, np. w przypadku opcjonalnego pakietu Trendline. W kabinie w skład pakietu wchodzą dwa schowki na górnej półce przy podsufitce, zaopatrzone w lampki do czytania, fotel comfort dla kierowcy z tapicerką „Memphis”, zamykany schowek podręczny po stronie pasażera, dwa dodatkowe gniazda zasilania 12V, podświetlany stopień, lepsze wytłumienie wnętrza oraz szereg chromowanych elementów. Na zewnątrz samochodu pakiet obejmuje: światła przeciwmgielne wraz ze zintegrowanym statycznym doświetlaniem zakrętów oraz wyraźnie zaznaczone chromowane listwy ozdobne na grillu przy przednim zderzaku.

 • Z myślą o dobrej atmosferze w pracy.

  Układ klimatyzacji i ogrzewania.

  W Crafterze wyposażonym w intuicyjny układ klimatyzacji, optymalna temperatura jest w Twoim zasięgu za naciśnięciem przycisku. Klimatyzacja obejmuje nawet schowek podręczny, dzięki czemu w upalne dni będziesz mieć zawsze pod ręką schłodzony napój. Natomiast w chłodniejsze miesiące, dostępnę w opcji programowalne ogrzewanie pomocnicze zapewni Ci ciepłe wnętrze oraz dobrą widoczność przez odmrożone i odparowane szyby.

  Dowiedz się więcej
 • Zawsze w łączności.

  System multimedialny.

  Dzięki dostępnemu w opcji systemowi nawigacji "Discover Media" 2, możesz wybrać najlepszą drogę do celu, uprzyjemniając sobie podróż ulubioną muzyką nie rezygnując przy tym z doskonałej jakości dźwięku. Wielofunkcyjna kierownica (opcja dodatkowo płatna) nie służy Ci jedynie do kierowania, lecz również umożliwia sterowanie nawigacją i systemem audio.

  Dowiedz się więcej

Myśleć za siebie i za innych.

Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać.

 • O jeden krok do przodu.

  Zaawansowane układy wspomagające kierowcę.

  Wyposażony w ponad 15 zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, Crafter służy silnym wsparciem we wczesnym wykrywaniu sytuacji krytycznych i podejmowaniu odpowiednich działań im przeciwdziałającym.

  Dowiedz się więcej
 • Dmuchanie na zimne w standardzie.

  Inteligentne systemy bezpieczeństwa.

  Crafter jest Twoim nieodłącznym towarzyszem. I jako taki zawsze dmucha na zimne w sprawach bezpieczeństwa. Znajdujące się w standardzie układy bezpieczeństwa takie jak ESP (Układ Elektronicznej Stabilizacji Toru Jazdy)1 wspomagają kierowcę i pomagają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym.
  Informacja:
  1. W granicach możliwości systemu.

  Dowiedz się więcej
 • Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Automatyczny Hamulec Pokolizyjny.

  Znajdujący się w standardowym wyposażeniu Automatyczny Hamulec Pokolizyjny włącza się po zderzeniu, zapobiegając tym samym dalszym kolizjom samochodu. Automatyczny Hamulec Pokolizyjny włącza się w momencie, gdy dwa niezależne czujniki wykryją wypadek drogowy. Z niewielkim opóźnieniem samochód zaczyna pulsacyjne wyhamowywać do prędkości 10 km/h, przy czym kierowca może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje