2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Nowy Crafter Furgon.

Nowy Crafter. Nowy wymiar.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać nowego Craftera. Jednym z najważniejszych jest fakt, że otrzymał wyróżnienie: “International Van of the Year 2017”, zanim jeszcze się oficjalnie pojawił. Ekonomiczny, funkcjonalny i praktyczny, posiada całą gamę nieprzeciętnych cech oraz liczne innowacje ułatwiające codzienną pracę.

Najlepsza ładowność i rozwiązania w zakresie zabezpieczania ładunku.

Wyposażony w drzwi przesuwne otwierane maksymalnie na 1 311 mm, przestrzeń ładunkową o wysokości do 2 196 mm oraz obniżony o 100 mm próg załadunku, nowy Crafter posiada najlepszą charakterystykę ładunkową w swojej klasie. Dostępna w opcji uniwersalna podłoga oraz standardowe przygotowanie nadwozia do montażu szafek przyczyniają się do jeszcze większej elastyczności w zagospodarowaniu przestrzeni ładunkowej.

Trzy rodzaje napędu. Dwa rodzaje skrzyni biegów. W dowolnej kombinacji.

Nowy Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych połączeniach napędu i skrzyni biegów. Każdy z napędów: przedni, tylny lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną.

Komfort zaczyna się tam, gdzie kończy się czysta praktyczność.

Dostępny w opcji amortyzowany fotel kierowcy „ergoComfort”, starannie zaprojektowane warianty schowków oraz szereg dodatków zamieniają przestronną kabinę kierowcy nowego Craftera w niewiarygodnie wygodne stanowisko pracy osób będących nieustannie w trasie.

Myśleć za siebie i za innych.

Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w nowym Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać.

Dodatkowe informacje.

Dowiedz się więcej o Crafterze Furgon