2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Sztuka dojrzałych decyzji.

Czasem musisz być elastyczny, ale też trzymać się swoich żelaznych zasad. Wybiegać myślami naprzód, ale też działać tu i teraz. Inwestować i zarabiać jednocześnie. Wszystko to wiąże się z podejmowaniem decyzji i warto, by każda z nich szła w parze z korzyściami. Dlatego dobrze jest porównywać, by być pewnym swojego wyboru. Kalkulować, by wiedzieć, co naprawdę się opłaca. Planować, by przygotować się na to, co zupełnie niespodziewane. Działając w ten sposób, zyskasz pewność, że zrobiłeś dokładnie to, co powinieneś. Poznaj markę Volkswagen Samochody Użytkowe i zobacz, ile zyskujesz, wybierając takiego partnera do codziennych zadań w pracy lub w domu.

Gotowy na najtrudniejsze zadania.

Wybierz zabudowę, kabinę sypialną i akcesoria, które najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie. W naszej ofercie znajdziesz zabudowy do transportu międzynarodowego w wariantach 8 i 10 paletowych. Wybierz zabudowę, kabinę sypialną i akcesoria, które najlepiej sprawdzą się w Twoim biznesie. Mnogość wariantów i rozwiązań pozwala idealnie dopasować samochód do własnych potrzeb oraz przystosować go do różnego rodzaju ładunków.

W drodze jak w domu.

Zabudowy sypialne wraz z przestronną kabiną Craftera łączą w sobie design i praktyczne rozwiązania, które sprawdzają się w codziennej pracy. W ofercie znajdują się kabiny górne i tylne, które przede wszystkim różnią się rozmiarem i funkcjonalnością. W zależności od potrzeb każdą z nich można doposażyć by wykorzystać jej pełny potencjał.

100 % nowości. 100% innowacji.