2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Crafter Furgon – nowy wymiar transportu.

Istnieje wiele powodów, dla których warto wybrać Craftera. Ten doskonały samochód otrzymał nagrodę “International Van of the Year 2017”, zanim jeszcze oficjalnie pojawił się na rynku. Ekonomiczny, funkcjonalny i praktyczny, posiada całą gamę nieprzeciętnych cech oraz liczne innowacje ułatwiające codzienną pracę.

Najlepsza ładowność i rozwiązania w zakresie zabezpieczania ładunku.

Wyposażony w drzwi przesuwne otwierane maksymalnie na 1 311 mm, przestrzeń ładunkową o wysokości do 2 196 mm oraz obniżony o 100 mm próg załadunku, Crafter posiada najlepszą charakterystykę ładunkową w swojej klasie. Dostępna w opcji uniwersalna podłoga oraz standardowe przygotowanie nadwozia do montażu szafek przyczyniają się do jeszcze większej elastyczności w zagospodarowaniu przestrzeni ładunkowej.

 • Różnorodność.

  Elastyczny na miarę Twoich potrzeb.

  Niezależnie od przeznaczenia, jakie dla niego wybierzesz, Crafter Furgon dostępny w dwóch różnych rozstawach osi, trzech długościach, trzech wysokościach dachu oraz dwóch wariantach miejsc siedzących, jest tak samo zróżnicowany, jak zadania, które przed nim postawisz.

  Dowiedz się więcej
 • Lepszy załadunek.

  Objętość przestrzeni ładunkowej.

  Crafter jest stworzony do wielkich rzeczy: ze swoją objętością przestrzeni ładunkowej od 9,9 m3 do 18,4m3 może pomieścić, odpowiednio cztery i sześć europalet. Przy takich parametrach jak 1 311 mm szerokości drzwi przesuwnych 2 196 mm wysokości przestrzeni ładunkowej oraz niskim progu załadunku, można łatwo umieszczać w nim nawet wielkogabarytowe ładunki.

  Dowiedz się więcej
 • Przestrzeń ładunkowa.

  Daje z siebie wszystko.

  Crafter Furgon jest jedynym samochodem w swojej klasie z nadwoziem przygotowanym w standardzie do montażu systemu regałów.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy zabezpieczania ładunku.

  Dowieźć ładunek bezpiecznie na miejsce.

  Niezależnie od przewożonego ładunku, Crafter wyposażony maksymalnie w 14 chowanych w podłodze uchwytów mocujących, szeroki wachlarz szyn mocujących oraz przesuwny wewnętrzny bagażnik dachowy, przewiezie bezpiecznie każdy przedmiot umieszczony w jego przestrzeni ładunkowej.

 • Na zewnątrz.

  Rośnie wraz z potrzebami.

  Mając na wyposażeniu wszystkie potrzebne akcesoria: dostępne w opcji podstawy bagażnika w kilku wersjach, uchwyty do drabiny i rolki - do wyboru, możesz z łatwością przewozić przedmioty na dachu swojego Craftera w wersji Furgon.

  Dowiedz się więcej
 • Stopnie i zaczepy holownicze.

  Codziennie łatwiej.

  Crafter jest wyposażony standardowo w wewnętrzny stopień pod drzwiami przesuwnymi, z myślą o łatwiejszym wsiadaniu i wysiadaniu z ciężkimi bagażami. Natomiast za- i wyładunek stają się jeszcze łatwiejsze dzięki dostępnemu w opcji stopniowi wysuwanemu elektrycznie. Do przewozu większych ładunków na przyczepie służy dostępny w opcji zaczep holowniczy.

  Dowiedz się więcej
 • Światła.

  Rzucić właściwe światło na wszystko.

  Dostępne w opcji LED-owe reflektory główne ze światłami do jazdy dziennej, światłami drogowymi oraz mijania zapewniają doskonałe oświetlenie drogi. Pakiet Light & Sight zawierający automatycznie uruchamiane światła mijania, asystenta świateł drogowych oraz czujnik deszczu zapewnia jeszcze lepszą widoczność na drodze. Asystent świateł oświetla obszar wokół samochodu.

  Dowiedz się więcej

Trzy rodzaje napędu. Dwa rodzaje skrzyni biegów. W dowolnej kombinacji.

Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie dostępnym w sześciu różnych połączeniach napędu i skrzyni biegów. Każdy z napędów: przedni, tylny lub na cztery koła (4MOTION) można zestawić z ośmiobiegową automatyczną skrzynią biegów lub sześciobiegową manualną.

 • Silniki.

  Niezwykle ekonomiczne.

  Nowo opracowane silniki zostały zaprojektowane specjalnie z myślą o ekstremalnych wymaganiach stawianych samochodom użytkowym. Wyposażone standardowo w system start/stop, charakteryzują się jeszcze wyższą ekonomicznością, przejawiającą się w dużo niższym od poprzednich modeli zużyciu paliwa. Crafter może się poszczycić najniższym zużyciem eksploatacyjnym oraz kosztami utrzymania i naprawy w swojej klasie samochodów.

 • Pakiet wydajności Efficiency.

  Wydajniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

  Aerodynamiczna linia Craftera nie tylko nadaje mu atrakcyjnego wyglądu, lecz również zmniejsza opór powietrza. Wynikające z tego niskie spalanie można zmniejszyć jeszcze bardziej dzięki opcjonalnemu (1) pakietowi wydajności, w skład którego wchodzi aerodynamiczna osłona na podwoziu oraz zoptymalizowana pod kątem spalania kalibracja silnika i przeniesienia napędu.

  Informacja:
  1. Dostępne jedynie w wersji Crafter Furgon z przednim napędem. Niedostępne w wersji z silnikiem 75kW i superwysokim dachem. Wprowadzenie w terminie późniejszym.

 • Ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów.

  Wrzuć bieg. Automatycznie.

  Crafter jest jedynym samochodem w swojej klasie, w którym ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów idzie w parze z każdym z trzech rodzajów napędu. Dzięki wyeliminowaniu konieczności zmiany biegów przez kierowcę, pełna zatrzymań jazda w mieście staje się nie tylko wygodniejsza, lecz również ekonomiczniejsza pod względem zużycia paliwa.

 • Napędy.

  Napędy pełne mocy.

  Począwszy od przedniego napędu oferującego dodatkową ładowność, przez tylny napęd odpowiedni do przewozu ciężkich ładunków, bądź napęd na cztery koła ułatwiający jazdę w trudnym terenie, Crafter ma w zanadrzu wariant napędu na niemal każde wyzwanie.

  Dowiedz się więcej

Komfort zaczyna się tam, gdzie kończy się czysta praktyczność.

Dostępny w opcji amortyzowany fotel kierowcy „ergoComfort”, starannie zaprojektowane warianty schowków oraz szereg dodatków zamieniają przestronną kabinę kierowcy Craftera w niewiarygodnie wygodne stanowisko pracy osób będących nieustannie w trasie.

 • Schowki i gniazda.

  Wszystko na swoim miejscu.

  Prawdziwa wielkość tkwi w wyrafinowanych detalach. W Crafterze wszystko czego potrzebujesz w codziennej pracy, od dokumentów i segregatorów, po kubek do kawy i miarkę, ma swoje właściwe miejsce. Pomiędzy spotkaniami możesz również doładować laptop oraz akumulatory do narzędzi elektrycznych za pomocą gniazda 230V umiejscowionym w obudowie fotela kierowcy.

  Dowiedz się więcej
 • Fotel amortyzowany ergoComfort.

  Masz u niego plecy.

  Żadna praca nie jest zbyt ciężka dla Craftera. Ani dla jego kierowcy. Dla tych, którzy codziennie dają z siebie wszystko w pracy mamy spore ułatwienie. Dostępny w opcji fotel amortyzowany ergoComfort skutecznie tłumi i amortyzuje wszelkie wyboje i garby na drodze. Ponadto wyposażony jest w 20-punktowy układ regulacji pozwalający na indywidualne ustawienie jego pozycji, a nawet może być doposażony w funkcje podgrzewania i masażu.
  Informacja:
  1. Opcja dodatkowo płatna.

  Dowiedz się więcej
 • Pakiet Trendline.

  Tworząc trendy.

  Crafter nie podąża za trendami, on je sam ustanawia. Tak stało się, np. w przypadku pakietu Trendline. W kabinie, w skład pakietu wchodzą dwa schowki na górnej półce przy podsufitce, zaopatrzone w lampki do czytania, fotel comfort dla kierowcy z tapicerką „Memphis”, zamykany schowek podręczny po stronie pasażera, dwa dodatkowe gniazda zasilania 12V, podświetlany stopień, lepsze wytłumienie wnętrza oraz szereg chromowanych elementów. Na zewnątrz samochodu pakiet obejmuje: światła przeciwmgielne wraz ze zintegrowanym statycznym doświetlaniem zakrętów oraz wyraźnie zaznaczone chromowane listwy ozdobne grilla przy przednim zderzaku.
  Informacja:
  1. Opcja dodatkowo płatna.

 • Układ klimatyzacji i ogrzewania.

  Z myślą o dobrej atmosferze w pracy.

  W Crafterze wyposażonym w intuicyjny układ klimatyzacji, optymalna temperatura jest w Twoim zasięgu za naciśnięciem przycisku. Klimatyzacja obejmuje nawet schowek podręczny, dzięki czemu w upalne dni będziesz mieć zawsze pod ręką schłodzony napój. Natomiast w chłodniejsze miesiące, dostępne w opcji programowalne ogrzewanie pomocnicze zapewni Ci ciepłe wnętrze oraz dobrą widoczność przez odmrożone i odparowane szyby.

  Dowiedz się więcej
 • System multimedialny.

  Dobra łączność.

  Dzięki dostępnemu w opcji systemowi nawigacji "Discover Media", możesz wybrać najlepszą drogę do celu, uprzyjemniając sobie podróż ulubioną muzyką nie rezygnując przy tym z doskonałej jakości dźwięku. Wielofunkcyjna kierownica nie służy Ci jedynie do kierowania, lecz również umożliwia sterowanie nawigacją i systemem audio.

  Dowiedz się więcej

Myśleć za siebie i za innych.

Zaawansowane układy wspomagania kierowcy oraz inteligentne systemy bezpieczeństwa zastosowane w Crafterze są w stanie przewidzieć trudności na drodze i skutecznie im przeciwdziałać.

 • Systemy wspomagania parkowania.

  Parkuj jak zawodowiec.

  Mając na wyposażeniu szereg systemów wspomagania opartych na czujnikach i kamerach, Crafter praktycznie sam parkuje. Niektóre z tych systemów, jak np. układ manewrowania z przyczepą(8) oraz asystent parkowania Park Assist(8), nie wymagają od kierowcy żadnych ruchów kierownicą. Jedynym zadaniem kierowcy jest włączenie wstecznego biegu i operowanie sprzęgłem, gazem i hamulcem.
  Informacja:
  8. Opcja dodatkowo płatna.

  Dowiedz się więcej
 • Asystent manewrowania z przyczepą „Trailer Assist”.

  Ułatwia parkowanie.

  Dostępny w opcji asystent manewrowania z przyczepą, automatycznie wykonuje manewr parkowania równoległego samochodem z przyczepą, a także pomaga w precyzyjnym podjeżdżaniu tyłem pod rampę i inne obiekty. Jedyne, co musi zrobić kierowca, to włączyć bieg wsteczny, wcisnąć przycisk asystenta parkowania i określić kierunek, w którym ma skręcić przyczepa za pomocą przełącznika sterowania lusterkiem.
  Informacja:
  1. Opcja dodatkowo płatna.
  2. W granicach możliwości systemu.

  Dowiedz się więcej
 • Zaawansowane układy wspomagające kierowcę.

  O jeden krok do przodu.

  Wyposażony w ponad 15 zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, Crafter służy wsparciem w postaci wielu wcieleń „drugiego pilota” we wczesnym wykrywaniu sytuacji krytycznych i podejmowaniu odpowiednich działań im przeciwdziałającym.

  Dowiedz się więcej
 • Najnowocześniejsze układy bezpieczeństwa.

  Dmuchanie na zimne w standardzie.

  Crafter jest Twoim nieodłącznym towarzyszem. I jako taki zawsze dmucha na zimne w sprawach bezpieczeństwa. Znajdujące się w standardzie układy bezpieczeństwa takie jak Automatyczny Hamulec Pokolizyjny(3) i ESP (Układ Elektronicznej Stabilizacji Toru Jazdy)3 wspomagają kierowcę i pomagają zapewnić bezpieczeństwo wszystkim podróżującym.

  Informacja:
  3. W granicach możliwości systemu.

  Dowiedz się więcej
 • Automatyczny Hamulec Pokolizyjny.

  Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Znajdujący się w standardowym wyposażeniu Automatyczny Hamulec Pokolizyjny włącza się po zderzeniu, zapobiegając tym samym dalszym kolizjom samochodu. Automatyczny Hamulec Pokolizyjny włącza się w momencie, gdy dwa niezależne czujniki wykryją wypadek drogowy. Z niewielkim opóźnieniem samochód zaczyna pulsacyjnie wyhamowywać do prędkości 10 km/h, przy czym kierowca może w każdej chwili przejąć kontrolę nad pojazdem.
  Informacja:
  W granicach możliwości systemu.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje