2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
image

Transporter 6.1

Ikona najnowszego stanu techniki.

Czy można udoskonalić coś, co już jest perfekcyjne? Oto nasza próba – nowa generacja Transportera konsekwentnie kontynuuje sprawdzone mocne strony i wyznacza nowe standardy w swojej klasie. Wspólnie z naszymi klientami opracowaliśmy najlepsze rozwiązanie wyposażone w najnowocześniejsze systemy informacyjno-rozrywkowe (infotainment), systemy wspomagania kierowcy oraz systemy bezpieczeństwa. Zachowaliśmy przy tym niezmienną bezkompromisową wielofunkcyjność. Solidny, przestronny Transporter 6.1 to wszechstronny pojazd dla tych, którzy żyją w ciągłym ruchu.1

Ikona.

Najważniejsze cechy 6.1.

Wnętrze 6.1.

Oprócz nowego, zmodernizowanego kokpitu wnętrze Transportera 6.1 wyróżnia się również: opcjonalną funkcją załadunku długich przedmiotów pod siedzeniem pasażera, opcjonalną funkcją centralnego zamka, która umożliwia oddzielne zamknięcie przestrzeni ładunkowej z poziomu kabiny kierowcy oraz opcjonalnym, dwuosobowym siedzeniem pasażera z zamykanym na klucz schowkiem pod siedziskiem. Ponadto Transporter 6.1 został wyposażony w nową generację systemu informacyjno-rozrywkowego, który zapewnia najnowocześniejsze możliwości połączenia z siecią. Do tego pozycja siedząca kierowcy jest podwyższona i gwarantuje wysoki stopień widoczności, a dzięki licznym schowkom łatwo utrzymać porządek we wnętrzu samochodu.

Wskaźniki cyfrowe 6.1.

Komfort 6.1

Usiądź wygodnie w Transporterze 6.1. Bogate, rozszerzone wyposażenie standardowe oraz komfortowe dodatki przyczyniają się do nieskomplikowanej obsługi pojazdu. Możesz liczyć na komfort i odprężenie podczas każdego dnia pracy za kierownicą.

 • Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego.

  Z łatwością dotrzesz do celu.

  Elektromechaniczne wspomaganie układu kierowniczego Transportera 6.1 zapewni Ci aktywne wsparcie w prawie wszystkich sytuacjach na drodze. Podstawą najnowocześniejszych systemów wspomagania kierowcy, które zastosowaliśmy w Transporterze 6.1, jest nowatorska koncepcja wspomagania.

 • Fotele.

  Zwiększony komfort siedzenia.

  Transporter 6.1 jest fabrycznie wyposażony w zoptymalizowane, ergonomiczne siedzenie kierowcy z płynną regulacją kierownicy. Unikalny, zamykany schowek pod opcjonalną dwuosobową kanapą pasażera zapewnia dodatkowe zabezpieczenie na wartościowe przedmioty.

 • Interfejs „Comfort” umożliwia połączenie ze smartfonem.

  Najlepsza łączność z siecią.

  Interfejs „Comfort”, który umożliwia połączenie z telefonem komórkowym, jest elementem wyposażenia seryjnego. Ułatwia komunikację i bezprzewodowe ładowanie smartfona. Dzięki niemu ręce kierowcy pozostają tam, gdzie być powinny: na kierownicy.

­Dynamika jazdy 6.1.

Nowoczesna technologia BlueMotion zastosowana w silniku Transportera 6.1 zapewnia moc i osiągi silnika oraz oszczędność. To doskonały wybór, jeśli na co dzień dużo jeździsz i chcesz cieszyć się dynamiką jazdy na wysokim poziomie.

Systemy wspomagania kierowcy 6.1.

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Na skróty