2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Transporter Furgon

Transporter Furgon.

Ideał do zadań specjalnych.

Od ponad 65 lat Transporter Furgon stawia czoło najcięższym z zawodowych wyzwań. Dlatego w jego przestrzeni ładunkowej nie ma miejsca na kompromisy, jeżeli chodzi o funkcjonalność i wszechstronność. Podstawą efektywności jest w tym wypadku nieprzeciętna jakość wykonania, dzięki której samochód jest gotowy na wszelkie wyzwania. Dwie wersje rozstawu osi i trzy warianty dachowe zapewniają przestrzeń ładunkową do 9,3 m³ oraz ładowność do 1,4 t.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Transportera.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Mobilne biuro.

  Doskonale zorganizowane miejsce pracy.

  Więcej
 • 2 rozstawy osi. 3 wysokości dachu.

  Przystosowany do każdego zadania.

  Więcej

Maksymalna dyspozycyjność

Transporter Furgon wyróżnia się nieprzeciętną funkcjonalnością i wszechstronnością, dzięki pokaźnych rozmiarów przestrzeni ładunkowej oraz wyposażaniu wnętrza najwyższej jakości. Odpowiedzią na konkretne potrzeby właściciela jest szeroki wachlarz dostępnych dodatków i konfiguracji.

 • Różnorodność wariantów.

  2 rozstawy osi. 3 wysokości dachu.

  Transporter doskonale przystosowuje się do każdego zadania przewozowego. Dwa rozstawy osi oraz trzy warianty dachowe dają przestrzeń ładunkową od 5,8 m³ do 9,3 m³. W zależności od potrzeb, w kabinie możliwe jest zamontowanie dwóch pojedynczych foteli lub przedniej kanapy pasażerskiej. Ładowność wynosi do 1,4 t.

  Dowiedz się więcej
 • Przestrzeń ładunkowa.

  Dostosowana do potrzeb.

  Transporter musi spełniać wiele różnych potrzeb, stąd też w ofercie znajdują się ścianki działowe, kratki dzielące oraz różne rodzaje podłóg. Wszystko to składa się na dużą elastyczność adaptacyjną.

  Dowiedz się więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Zabezpiecz swój ładunek.

  Opcjonalna okładzina przestrzeni pasażerskiej lub ładunkowej wraz z dodatkowymi elementami mocowania zapewnia najwyższą ochronę ładunku, zabezpieczając go przed przemieszczeniem i uszkodzeniem.

  Dowiedz się więcej
 • Wnętrze.

  Praktyczne miejsce pracy kierowcy.

  Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

  Dowiedz się więcej
 • Rozwiązania w tylnej części samochodu.

  Gotowy na każde zadanie.

  Bez względu na rodzaj zadania, Transporter ma solidne wsparcie w postaci tyłu nadwozia. Dziesięć różnych wariantów dostępu do wnętrza zapewnia rozwiązanie dla każdego celu trudnych zadań. Opcjonalne elektryczne otwieranie i zamykanie tylnej klapy daje dodatkowy komfort przy załadunku i rozładunku.

  Dowiedz się więcej
 • Światła.

  Ciesz się doskonałą widocznością.

  Lepsze pole widzenia dzięki potężnym reflektorom oraz zabezpieczenie przed uderzeniem w tył samochodu dzięki dodatkowym kierunkowskazom dachowym.

  Dowiedz się więcej

Silniki najwyższej technologii

Silniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Furgonie spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie tej przełomowej technologii znacznie przyczynia się do jeszcze większej oszczędności paliwa, co w dużej mierze wpływa na ekonomiczność jazdy.

 • Silniki.

  Nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa przy równoczesnym zwiększeniu mocy silnika.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każdą z zastosowanych jednostek napędowych, wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy.

 • Technologia BlueMotion.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop (w standardzie), hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie stanowią już przeszkody.

  Dostępny opcjonalnie napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia świetną przyczepność, optymalne zachowanie i sterowność samochodu, stanowiąc przy tym nieoceniona pomoc w jeździe w trudnych warunkach jak np. po mokrej nawierzchni, w terenie górskim czy po śniegu. Na zamówienie napęd 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Dowiedz się więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Dostępna jako opcja siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy i osiągów silnika. Do wyboru dostępne są dwa tryby: Normal lub Sport.

Wysoki komfort na wyposażeniu

Inteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy multimedialne oraz układ ogrzewania i klimatyzacji - całe wyposażenie Transportera Furgonu czyni podróż maksymalnie komfortową.

 • Usługi mobilne online.

  Łączność z całym światem.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

  Dowiedz się więcej
 • Pakiet De luxe.

  Praktyczne dodatki.

  Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

 • Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

  Jeszcze większa wygoda kierowcy.

  Ergonomiczny fotel kierowcy z regulacją wysokości oferuje doskonale skonfigurowany komfort siedzenia, posiada także dostępną (jako opcję) elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 • Cyfrowy tachograf.

  Oszczędność czasu i pracy.

  Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości oraz osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.

Zaawansowana technologia na drodze

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje...

  Mając wsparcie ze strony systemów bezpieczeństwa, kierowca Transportera Furgonu jest przygotowany niemal na wszystko: W razie potrzeby systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Dowiedz się więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę.

  Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Inteligentne systemy wspomagające kierowcę poprawiają jeszcze bardziej komfort jazdy Transporterem Skrzyniowym dzięki ostrzeganiu kierowcy o zagrożeniu w postaci niezamierzonej zmiany pasa lub rosnącego zmęczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Wspomaganie parkowania.

  Ułatwia parkowanie.

  Parkowanie? To proste! Za pomocą czujników ParkPilot lub kamery cofania inteligentny asystent parkowania w Transporterze Furgonie sygnalizuje przeszkody za pomocą ostrzeżeń dźwiękowych lub wzrokowych.

  Dowiedz się więcej
 • Układ świateł.

  Niezawodne oświetlenie drogi.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych oraz dodatkowe światła boczne dające lepszą widoczność na zakrętach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne są już w ramach oferty standardowej.

  Dowiedz się więcej

Wersje specjalne

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty