2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Transporter Kombi

Transporter Kombi.

Solidny na co dzień.

W drogę w interesach - cały dzień pracy w Transporterze Kombi. Mieści on do dziewięciu osób, posiada duży przedział ładunkowy i codziennie dowodzi swojej wartości. Wytrzymała tapicerka jest specjalnie zaprojektowana z myślą o częstym wsiadaniu i wysiadaniu. Dźwiękochłonna wykładzina w kabinie pasażerskiej jest również łatwo zmywalna. Do tego, drugi rząd foteli z funkcja Easy Entry zapewnia swobodne wsiadanie i wysiadanie z samochodu pasażerom jadącym z tyłu.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Transportera.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Mobilne biuro.

  Doskonale zorganizowane miejsce pracy.

  Więcej

Elastyczny na miarę potrzeb

Transporter Kombi doskonale przystosowuje się do każdego zadania.

 • Przestrzeń ładunkowa.

  Według potrzeb.

  Dzięki pojemności ładunkowej do 9,3 m³ oraz dostępnym opcjonalnym elementom wyposażenia: od wykładzin podłogowych i zabezpieczenia paneli bocznych po ochronę przed przecięciem blachy, Transporter Kombi dostosowuje swoja postać do zadań transportowych.

  Więcej
 • Kabina.

  Ergonomiczne środowisko pracy kierowcy.

  Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

  Więcej
 • Rozwiązania w tylnej części samochodu.

  Gotowy na każde zadanie.

  Bez względu na rodzaj zadania, Transporter ma gotowe rozwiązanie w postaci odpowiedniego tyłu nadwozia. Dziesięć różnych wariantów dostępu do wnętrza zapewnia rozwiązanie odpowiednie do każdego celu. Opcjonalne elektryczne otwieranie i zamykanie tylnej klapy daje dodatkowy komfort przy załadunku i rozładunku.

  Więcej
 • Kabina pasażerska.

  Skonfigurowana w mgnieniu oka.

  Wszechstronna kabina pasażerska jest przygotowana na wszystko, co może przynieść dzień pracy. Fotele można skonfigurować pod kątem każdego nowego zadania, zaś funkcja Easy Entry umożliwia wygodne wsiadanie na tylne siedzenia.

  Więcej
 • Kabina pasażerska.

  Skonfigurowana w mgnieniu oka.

  Wszechstronna kabina pasażerska jest przygotowana na wszystko, co może przynieść dzień pracy. Fotele można skonfigurować pod kątem każdego nowego zadania, zaś funkcja Easy Entry umożliwia wygodne wsiadanie na tylne siedzenia.

  Więcej
 • Światła.

  Ciesz się doskonałą widocznością.

  Lepsze pole widzenia dzięki potężnym reflektorom oraz zabezpieczenie przed uderzeniem w tył dzięki dodatkowym kierunkowskazom dachowym.

  Więcej

Nowoczesny i wydajny

Silniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Kombi spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie zaawansowanej technologii przyczynia się do jeszcze większych oszczędności paliwa.

 • Silniki.

  Nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa przy równoczesnym zwiększeniu mocy silnika.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każą z zastosowanych jednostek napędowych, i to bez umniejszania przyjemności z jazdy.

 • Technologia BlueMotion.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop, hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie stanowią już przeszkody.

  Dostępny jako opcja napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia świetną przyczepność, optymalne zachowanie i sterowność samochodu, stanowiąc przy tym nieoceniona pomoc w jeździe w trudnych warunkach, w terenie górskim oraz po śniegu. Na zamówienie napęd 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Dostępna opcjonalnie siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, tym samym przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy. Do wyboru są dwa tryby: Normal lub Sport.

Komfortowe cechy wyposażenia

Inteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy multimedialne oraz nowoczesny układ ogrzewania i klimatyzacji - całe wyposażenie Transportera Kombi czyni podróż maksymalnie komfortową.

 • Ogrzewanie i wentylacja.

  Zawsze w przyjaznym klimacie.

  Nowoczesny układ klimatyzacji błyskawicznie reguluje temperaturę w kabinie. Dodatkowe ogrzewanie zwiększa komfort pasażerów podczas chłodów. Ponadto, ogrzewanie przedniej szyby gwarantuje dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • System radioodtwarzacza i nawigacji.

  Rozrywka w drodze do celu.

  Transporter Kombi zapewnia najlepszą rozrywkę i wskazówki dojazdu dzięki swoim najnowszym systemom radia i nawigacji. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz świetny dźwięk, pozwalają ubarwić sobie codzienną rutynę.

  Więcej
 • Usługi mobilne online.

  Łączność z całym światem.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

  Więcej
 • Pakiet De luxe.

  Praktyczne dodatki.

  Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

 • Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

  Jeszcze większa wygoda kierowcy.

  Ergonomiczny fotel kierowcy z regulacją wysokości oferuje doskonale skonfigurowany komfort siedzenia, posiada także dostępną (jako opcję) elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 • Cyfrowy tachograf.

  Oszczędność czasu i pracy.

  Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości i osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.

Zawsze o jeden krok do przodu

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń. Można od nich oczekiwać rzetelnego i wszechstronnego wsparcia.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje.

  Mając wsparcie ze strony systemów bezpieczeństwa, kierowca Transportera Kombi jest przygotowany niemal na wszystko: W razie potrzeby systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę.

  Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Inteligentne systemy wspomagające kierowcę poprawiają jeszcze bardziej komfort jazdy Transporterem Kombi dzięki ostrzeganiu kierowcy o zagrożeniu w postaci niezamierzonej zmiany pasa lub rosnącego zmęczenia.

  Więcej
 • Wspomaganie parkowania.

  Ułatwia parkowanie.

  Parkowanie? To proste! Za pomocą czujników ParkPilot lub kamery cofania inteligentny asystent parkowania w Transporterze Kombi sygnalizuje przeszkody za pomocą ostrzeżeń dźwiękowych lub wzrokowych.

  Więcej
 • Układ świateł.

  Zadowolenie z konsekwentnie optymalnego oświetlenia drogi.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych oraz dodatkowe światła doświetlające zakręty nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne w ramach oferty.

  Więcej

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty