2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56
Transporter Podwozie

Transporter Podwozie.

Podstawa każdej nadbudowy.

Transporter jest jedynym samochodem w swojej klasie, oferującym podwozie o ładowności do 1 653 kg, na którym można zamontować całą gamę nadwozi. Z myślą o zwiększeniu dopuszczalnego nacisku na oś oraz masy całkowitej do 3,5 t, Transporter jest również dostępny w wersji ciągnika siodłowego łączonego ze specjalnymi rodzajami nadwozia oferowanymi przez wielu różnych producentów.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Transportera.

  • Zawsze przy Tobie.

    Bezpieczeństwo przede wszystkim.

    Więcej
  • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

    Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

    Więcej
  • Mobilne biuro.

    Doskonale zorganizowane miejsce pracy.

    Więcej

Nadwozie idealne

Transporter Podwozie otwiera cały wachlarz możliwości: do wyboru jest szeroki zakres ładowności, długości nadwozia oraz rozstawu osi, z których można stworzyć nadwozie idealne do własnych celów. Korzystając ze standardowych punktów mocowania wybrany rodzaj nadwozia można łatwo i bezpiecznie zamontować na niezwykle mocnej ramie z profili prezentującej się w kształcie odwróconej litery U. Na opcjonalnej konsoli w desce rozdzielczej z gniazdem DIN-1 znajduje się miejsce na przełączniki charakterystyczne dla danego typu nadwozia.

  • Nadwozia specjalne i ich przebudowa.

    Jeden samochód, wiele możliwości.

    Specjalny portal prowadzony przez Volkswagen Samochody Użytkowe poświęcony nadwoziom i ich zabudowie służy pomocą w znalezieniu właściwego do danych celów nadwozia specjalistycznego oraz rozwiązań dotyczących zabudowy. Wszystkie samochody dostępne na portalu specjalistycznych nadwozi i zabudów pochodzących od certyfikowanych partnerów pomyślnie przeszły przegląd bezpieczeństwa dokonany przez Volkswagen Samochody Użytkowe.

    Więcej
  • Wnętrze.

    Praktyczne miejsce pracy kierowcy.

    Transporter Podwozie to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę pasażerską w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

    Więcej
  • Światła.

    Ciesz się doskonałą widocznością.

    Znajdujące się w standardzie wydajne reflektory zapewniają najlepszą widoczność. Dodatkowo opcjonalnie dostępne są również mocne reflektory halogenowe H7 lub reflektory LED.

    Więcej
  • Haki holownicze.

    Łatwy transport ciężkich ładunków.

    Do wyboru jest stały lub demontowalny hak holowniczy, który charakteryzuje się szybkością i łatwością zarówno w montażu jak i demontażu.

    Więcej

Silniki najwyższej technologii.

Silniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Podwoziu spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie tej przełomowej technologii przyczynia się do jeszcze większych oszczędności paliwa, co w dużej mierze wpływa na ekonomiczność jazdy.

  • Silniki.

    Nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa przy równoczesnym zwiększeniu mocy silnika.

    Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każą z zastosowanych jednostek napędowych wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy.

  • Technologia BlueMotion.

    Większa oszczędność paliwa.

    Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”. Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop, hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

    Więcej
  • Napęd na cztery koła 4MOTION.

    Góry i śnieg nie stanowią już przeszkody.

    Dostępny jako opcja napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia świetną przyczepność, optymalne zachowanie i sterowność samochodu, stanowiąc przy tym nieoceniona pomoc w jeździe w trudnych warunkach jak np. po mokrej nawierzchni, w terenie górskim czy po śniegu. Na zamówienie napęd 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

    Więcej
  • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

    Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

    Dostępna opcjonalnie siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, tym samym przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy. Do wyboru są dwa tryby: Normal lub Sport.

Komfort na drodze

Inteligentne mobilne usługi online, wysokiej jakości systemy multimedialne oraz nowoczesny układ ogrzewania i klimatyzacji - całe wyposażenie Transportera Podwozia czyni podróż maksymalnie komfortową.

  • Ogrzewanie i wentylacja.

    Zawsze w przyjaznym klimacie.

    Nowoczesny układ klimatyzacji błyskawicznie reguluje temperaturę w kabinie, zapewniając również chłodzenie w gorące dni. Dodatkowe ogrzewanie zwiększa komfort pasażerów podczas chłodów. Ponadto, ogrzewanie przedniej szyby gwarantuje dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

    Więcej
  • System radioodtwarzacza i nawigacji.

    Zadbaj o informacje i rozrywkę w podróży

    Transporter Podwozie, dzięki najnowszym systemom radia i nawigacji, zapewnia użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także gwarancję dotarcia do celu. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz znakomitą jakość dźwięku, sprawiają, że każda trasa staje się czystą przyjemnością

    Więcej
  • Usługi mobilne online.

    Łączność z całym światem.

    Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

    Więcej
  • Pakiet De luxe.

    Praktyczne dodatki.

    Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

  • Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

    Jeszcze większa wygoda kierowcy.

    Ergonomiczny fotel kierowcy z regulacją wysokości oferuje doskonale skonfigurowany komfort siedzenia, posiada także dostępną (jako opcję) elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

  • Cyfrowy tachograf.

    Oszczędność czasu i pracy.

    Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości i osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.

Zaawansowane technologicznie systemy na drodze

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń.

  • Systemy bezpieczeństwa.

    Inteligentna technologia, która inspiruje.

    Transporter Podwozie jest przygotowany niemal na wszystko: w razie potrzeby systemy bezpieczeństwa ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

    Więcej
  • Systemy wspomagające kierowcę.

    Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

    Inteligentne systemy wspomagające kierowcę jeszcze bardziej poprawiają komfort jazdy Transporterem Podwoziem dzięki ostrzeganiu kierowcy o wykryciu jego zmęczenia oraz utrzymywaniu stałej prędkości.

    Więcej
  • Układ świateł.

    Niezawodne oświetlenie drogi.

    Automatyczna zmiana świateł drogowych zapobiegająca oślepianiu innych kierowców oraz dodatkowe światła boczne dające lepszą widoczność na zakrętach nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne są już w ramach oferty standardowej.

    Więcej

Zadbamy o Twoje auto.

  • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

    Gwarancja.

    Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

    Dowiedz się więcej
  • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

    Gwarancja mobilności.

    W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

    Dowiedz się więcej
  • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

    Pakiety przeglądów.

    Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

    Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

  • Zrób własną kalkulację

    Kalkulator finansowy

    Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

    Dowiedz się więcej
  • Dobierz produkt finansowy

    Konfigurator finansowania

    Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

    Dowiedz się więcej
  • Sprawdz ofertę

    Produkty finansowe

    Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

    Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty