2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Transporter Skrzyniowy

Transporter Skrzyniowy.

Sprosta najtrudniejszym wyzwaniom.

Transporter Skrzyniowy przenosi pracę w całkowicie nowy wymiar (co oznacza): więcej ciężkiego sprzętu, lepsze wyposażenie, większa ładowność, więcej siły roboczej. Koncepcja modułowa doskonale dopasowuje zarówno powierzchnię ładunkową, jak i liczbę pasażerów do potrzeb użytkowników. Co więcej opcjonalnie dostępne jest zawieszenie na wyboiste drogi oraz amortyzatory odpowiednie na drogi gruntowe.

Wszystko co najlepsze

Poznaj najważniejsze cechy Transportera.

 • Zawsze przy Tobie.

  Bezpieczeństwo przede wszystkim.

  Więcej
 • Wsparcie kierowcy w krytycznych sytuacjach.

  Inteligentne systemy wspomagania kierowcy

  Więcej
 • Mobilne biuro.

  Doskonale zorganizowane miejsce pracy.

  Więcej

Maksymalna funkcjonalność

W Transporterze Skrzyniowym zastosowano system modułowy umożliwiający uzyskanie idealnej konfiguracji zarówno wyposażenia jak i powierzchni ładunkowej. Ponadto, mieści maksymalnie sześć osób.

 • Różnorodność wariantów.

  Elastyczny na miarę potrzeb.

  Transporter Skrzyniowy odpowiednio do konkretnych wymagań jest dostępny w wariancie z pojedynczą lub podwójną kabiną, różnym rozstawem osi, a także w całej gamie powierzchni ładunkowych oraz z różnym rozstawem osi, a także w całej gamie powierzchni ładunkowej.

  Więcej
 • Bezpieczeństwo ładunku.

  Zabezpiecz swój ładunek.

  Duża powierzchnia ładunkowa, solidne zabezpieczenie burt oraz możliwości zamocowania ładunku czynią z Transportera Skrzyniowego ideał uniwersalny pod kątem różnorodności codziennych prac.

  Więcej
 • Wnętrze.

  Ergonomiczne miejsce pracy kierowcy.

  Transporter to samochód zaprojektowany specjalnie z myślą o imponowaniu w codziennym użytkowaniu. Liczne możliwości pozwalają przekształcić kabinę w doskonale zorganizowane miejsce pracy. Dodatkowa przestrzeń powiększa jeszcze swobodę aranżacji.

  Więcej
 • Światła.

  Ciesz się doskonałą widocznością.

  Znajdujące się w standardzie wydajne reflektory zapewniają najlepszą widoczność. Jako opcja dostępne są również mocne reflektory halogenowe H7 lub reflektory LED.

  Więcej
 • Haki holownicze.

  Łatwy transport ciężkich ładunków.

  Do wyboru jest stały lub demontowalny hak holowniczy, który charakteryzuje się szybkością i łatwością zarówno w montażu jak i demontażu.

  Więcej

Silniki najwyższej technologii.

Silniki najnowszej generacji stosowane w Transporterze Skrzyniowym spełniają wymogi normy emisji spalin Euro 6 i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem paliwa. Zastosowanie tej przełomowej technologii przyczynia się do jeszcze większych oszczędności paliwa, co w dużej mierze wpływa na ekonomiczność jazdy.

 • Silniki.

  Nadzwyczajnie niskie zużycie paliwa przy równoczesnym zwiększeniu mocy silnika.

  Najnowsza generacja silników zapewnia imponująco niskie zużycie paliwa przez każą z zastosowanych jednostek napędowych, wszystko to bez umniejszania przyjemności z jazdy.

 • Technologia BlueMotion.

  Większa oszczędność paliwa.

  Modele Volkswagena wyposażone w Technologię BlueMotion stanowią rozwinięcie pro-ekologicznej koncepcji „Think Blue”: Dlatego każdy z najnowszych silników spełniających normę emisji spalin Euro 6 jest wyposażony w system Start-stop, hamowanie odzyskowe, Asystenta Podjazdu oraz opony zoptymalizowane pod kątem oporów toczenia.

  Więcej
 • Napęd na cztery koła 4MOTION.

  Góry i śnieg nie stanowią już przeszkody.

  Dostępny jako opcja napęd na cztery koła 4MOTION zapewnia świetną przyczepność, optymalne zachowanie i sterowność samochodu, stanowiąc przy tym nieocenioną pomoc w jeździe w trudnych warunkach, jak np. po mokrej nawierzchni, w terenie górskim czy po śniegu. Na zamówienie napęd 4MOTION jest również dostępny z dwusprzęgłową skrzynią biegów DSG, będącą unikalnym wyposażeniem w tej klasie samochodów.

  Więcej
 • Dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG.

  Ciesz się wysokim komfortem jazdy.

  Dostępna jako opcja siedmiobiegowa dwusprzęgłowa skrzynia biegów DSG pozwala na w pełni automatyczną, niemal nieodczuwalną zmianę biegów bez przerywania siły ciągu, przyczyniając się do znacznego wzrostu komfortu jazdy i osiągów. Do wyboru jest tryb Normal lub Sport.

Doskonale przemyślany

Funkcje podnoszące komfort takie jak nowoczesny system ogrzewania i klimatyzacji, uzupełniony wysokiej jakości systemem multimedialnym sprawiają, że każda jazda Transporterem Skrzyniowym jest czystą przyjemnością.

 • Ogrzewanie i wentylacja.

  Zawsze w przyjaznym klimacie.

  Nowoczesny układ klimatyzacji błyskawicznie reguluje temperaturę w kabinie, zapewniając również chłodzenie w gorące dni. Dodatkowe ogrzewanie zwiększa komfort pasażerów podczas chłodów. Ponadto, ogrzewanie przedniej szyby gwarantuje dobrą widoczność przy każdej pogodzie.

  Więcej
 • System radioodtwarzacza i nawigacji.

  Rozrywka w drodze do celu.

  Transporter Skrzyniowy, dzięki swoim najnowszym systemom radia i nawigacji, zapewnia użytkownikom nie tylko rozrywkę, ale także gwarancję dotarcia do wyznaczonego celu. Przyjazne w obsłudze, zapewniające najlepszą łączność oraz znakomitą jakość dźwięku, sprawiają, że każda trasa staje się czystą przyjemnością.

  Więcej
 • Usługi mobilne online.

  Łączność z całym światem.

  Więcej treści multimedialnych oraz lepsze funkcjonowanie opcjonalnego systemu nawigacyjnego przy pomocy zawsze aktualnych serwisów informacyjnych online dla większej wygody podczas jazdy.

  Więcej
 • Pakiet De luxe.

  Praktyczne dodatki.

  Opcjonalny pakiet obejmujący kieszeń na okulary, lampkę do czytania, schowki przy pojedynczych fotelach, osłony przeciwsłoneczne z lusterkami, uchwyty przy słupkach A, dwutonowy klakson i przyciemniane oświetlenie wskaźników oraz gniazdo 12 V w desce rozdzielczej.

 • Elektrycznie regulowane podparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

  Jeszcze większa wygoda kierowcy.

  Ergonomiczny fotel kierowcy z regulacją wysokości oferuje doskonale skonfigurowany komfort siedzenia, posiada także dostępną (jako opcję) elektryczną regulację podparcia odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

 • Cyfrowy tachograf.

  Oszczędność czasu i pracy.

  Tachograf rejestruje dane dotyczące przebytej odległości i osiąganych prędkości i automatycznie ostrzega kierowcę w przypadku przekroczenia dopuszczalnego czasu jazdy.

Wysoki poziom bezpieczeństwa w każdej podróży

Nowatorskie systemy bezpieczeństwa wspomagające kierowcę służą mu w sytuacjach krytycznych i pomagają uniknąć zagrożeń.

 • Systemy bezpieczeństwa.

  Inteligentna technologia, która inspiruje.

  Mając wsparcie ze strony systemów bezpieczeństwa, kierowca Transportera Skrzyniowego jest przygotowany niemal na wszystko: W razie potrzeby systemy ingerują w proces jazdy, zmniejszając ryzyko wypadków na drodze.

  Więcej
 • Systemy wspomagające kierowcę.

  Wsparcie kierowcy w sytuacjach krytycznych.

  Inteligentne systemy wspomagające kierowcę jeszcze bardziej poprawiają komfort jazdy Transporterem Skrzyniowym dzięki ostrzeganiu kierowcy o zagrożeniu w postaci niezamierzonej zmiany pasa lub rosnącego zmęczenia.

  Więcej
 • Układ świateł.

  Zadowolenie z konsekwentnie optymalnego oświetlenia drogi.

  Automatyczna zmiana świateł drogowych oraz dodatkowe światła doświetlające zakręty nawet w trudnych warunkach atmosferycznych - dostępne w ramach oferty.

  Więcej

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Finansowanie

Dobierz finansowanie

 • Zrób własną kalkulację

  Kalkulator finansowy

  Finansowanie pojazdu marki Volkswagen Samochody Użytkowe.

  Dowiedz się więcej
 • Dobierz produkt finansowy

  Konfigurator finansowania

  Wypełnij prosty formularz i dobierz najlepszą formę finansowania.

  Dowiedz się więcej
 • Sprawdz ofertę

  Produkty finansowe

  Sprawdz produkty finansowe dostępne w ofercie.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty