2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Oryginalne części.

Oryginalne części.

Jakość, która robi wrażenie.

Bezpieczne, niezawodne, wysokiej jakości i dostosowane do Twojego samochodu: z Oryginalnymi częściami Volkswagen® po naprawie lub konserwacji będziesz jeździł tak samo bezpiecznie i komfortowo, jak przed naprawą, a Twój samochód użytkowy Volkswagen pozostanie w 100% Volkswagenem. Ponadto Oryginalne części Volkswagen® pozwalają utrzymać wartość Twojego auta. 

Asortyment części Volkswagen.

Wszystkie części zamienne dla Twojego samochodu użytkowego Volkswagen.

Niezależnie, czy Twój samochód jest nowy czy trochę starszy: tutaj znajdziesz informacje o naszej ofercie części zamiennych dla wszystkich modeli samochodów użytkowych Volkswagen.

 • Najlepsza jakość.

  Oryginalne części Volkswagen®.

  Duża niezawodność i możliwie niewielkie zużycie. Dzięki Oryginalnym częściom Volkswagen® Twój samochód pozostanie sprawny i bezpieczny.

  Dowiedz się więcej
 • Dla samochodów starszych niż pięcioletnie.

  Części Economy Volkswagen.

  Części Economy Volkswagen to dobre rozwiązanie dla samochodów użytkowych Volkswagen pięcioletnich i starszych. Gwarantują one prawidłowe działanie i wysoką jakość w korzystnych cenach.

  Dowiedz się więcej
 • Zachowanie wartości.

  Oryginalne części na wymianę Volkswagen.

  Odbieramy zużyte części, regenerujemy je dbając o środowisko i oferujemy naszym Klientom jako Oryginalne części na wymianę. Korzyści dla klienta: oszczędność nawet 40% w porównaniu z nowymi częściami.

  Dowiedz się więcej
Otwarta maska VW do której wkładany jest akumulator

Akumulator.

Akumulator rozruchowy to elektrownia w samochodzie, która wykonuje ciężką pracę: nie tylko dostarcza energii niezbędnej do rozruchu silnika, lecz także do większości funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo. Dlatego opracowaliśmy oryginalne akumulatory rozruchowe, które są dokładnie dopasowane do Twojego samochodu użytkowego Volkswagen i dostarczają mu tyle energii, ile potrzebuje.

Partner Serwisowy Volkswagena pracuje przy układzie hamulcowym

Hamulce.

Hamulce to jedna z najbardziej obciążonych części w samochodzie. Jednocześnie mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego wybierz oryginalne klocki i tarcze hamulcowe Volkswagen, które są perfekcyjnie dopasowane do Twojego użytkowego samochodu i do Twoich wymagań odnośnie bezpieczeństwa.

 Partner Serwisowy Volkswagena pracuje przy przedniej szybie samochodu

Szyby.

Oryginalne przednie szyby Volkswagen to więcej niż ochrona przed wiatrem i pogodą. Wykonane z wysokiej jakości, stabilnego szkła bezpiecznego dbają o optymalną ochronę, dobrą, pozbawioną refleksów widoczność i wysoki komfort. Sprawiają także, że nadwozie jest bardziej stabilne oraz chronią przed hałasem i promieniowaniem słonecznym.

image

Światła i widoczność.

Kto dobrze widzi, z pewnością jedzie bezpieczniej. Nasze oryginalne żarówki i oryginalne wycieraczki wspierają kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa również podczas deszczu, mgły czy po zmroku i ułatwiają mu odpowiednio wczesne dostrzeżenie niebezpieczeństwa.

Partner Serwisowy Volkswagen poleruje czarny lakier samochodu użytkowego

Nadwozie i lakier.

Nowoczesny design samochodu to nie tylko kwestia estetyki. Dowiesz się tutaj, dlaczego oryginalne części nadwozia Volkswagen w tak dużym stopniu przyczyniają się do Twojego bezpieczeństwa, oraz co zrobić, aby małe uszkodzenia powłoki lakierniczej stały się prawie niewidoczne.

Ręka trzyma Oryginalny filtr kabiny Volkswagena ze schowkiem podręcznym w tle

Filtry.

Aby silnik Twojego samochodu użytkowego Volkswagen działał długo i bez usterek, potrzebuje między innymi czystego powietrza i czystego oleju. I tu jest miejsce do popisu dla oryginalnych filtrów powietrza i oleju Volkswagen. Także Ty zasługujesz na świeże i czyste powietrze – o to troszczą się nasze oryginalne filtry kabiny Volkswagen.

Partner Serwisowy Volkswagena z klientem oświetla latarką nadkole samochodu użytkowego

Amortyzatory.

Amortyzatory to niewidzialni pomocnicy w Twoim samochodzie użytkowym Volkswagen, dzięki którym możesz wygodnie i bezpiecznie pokonywać zarówno ostre zakręty jak i trudny teren. Amortyzatory pochłaniają wstrząsy, utrzymują koła w styczności z nawierzchnią i sprawiają, że samochód stabilniej zachowuje się podczas jazdy. Oryginalne amortyzatory Volkswagen są optymalnie dostosowane do Twojego samochodu i jego zawieszenia.

To może Cię zainteresować.