2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Kilka Oryginalnych części na białym tle

Oryginalne części Volkswagen®.

100% jakości Volkswagena.

Oryginalne części Volkswagen® gwarantują wysoką jakość, charakterystyczną dla Volkswagena. Zaufaj doskonałym materiałom oraz surowym normom jakościowym i ciesz się optymalną funkcjonalnością.

Jakość i niezawodność, do jakiej przyzwyczaił Cię Twój samochód użytkowy Volkswagen.

Flota Volkswagen Amarok, Crafter, Caddy i Transporter przed magazynem

Dokładność pasowania nie ogranicza się tylko do wymiarów. Ważnym aspektem uwzględnianym przez Oryginalne części Volkswagen® jest kompatybilność użytych materiałów. Przykładowo, niewłaściwe dodatki do płynu chłodniczego lub płynu do spryskiwaczy, mogą się przyczynić do uszkodzeń lakieru, plastiku, gumy, a nawet korozji. Ponadto w oryginalnych częściach stosowane są udoskonalenia techniczne wynikające z prac nad produkcją seryjną samochodów. 

Odpowiednia część zamienna, dostępna co najmniej do 15 lat od zakończenia produkcji samochodu.

Pracownik serwisu Volkswagena stoi w magazynie części

Dbamy, aby Oryginalne części Volkswagen® dla Twojego modelu samochodu były zawsze dostępne. Jeżeli Twój Partner Serwisowy Volkswagen Samochody Użytkowe nie będzie miał oryginalnej części w magazynie, sprowadzi ją tak szybko jak będzie to możliwe. Części zapewniające mobilność dostępne są nawet przez 15 lat od zakończeniu produkcji danego modelu.

Dobre dla Twojego portfela.

Długa żywotność Oryginalnych części Volkswagen® w połączeniu z wysoką jakością naszych samochodów sprawiają, że Twój samochód użytkowy Volkswagen jest ekonomiczny w eksploatacji i długo zachowa swoją wartość. Minimalne zużywanie się części oraz długie okresy między wymianami a przeglądami chronią Twój budżet i zasoby naturalne. 

Asortyment części Volkswagen.

Wszystkie części zamienne do Twojego samochodu użytkowego Volkswagen.

Niezależnie od tego, czy Twój samochód jest nowy, trochę starszy, czy może jest już klasykiem: tutaj znajdziesz informacje o naszej ofercie części zamiennych dla wszystkich modeli samochodów użytkowych Volkswagen.

 • Dla samochodów 5-letnich i starszych.

  Części Economy Volkswagen.

  Części Economy Volkswagen to dobre rozwiązanie dla pięcioletnich starszych samochodów użytkowych Volkswagen. Gwarantują one prawidłowe działanie i wysoką jakość w korzystnych cenach.

  Dowiedz się więcej
 • Zachowanie wartości.

  Oryginalne części na wymianę Volkswagen.

  Odbieramy zużyte części, regenerujemy je, dbając o środowisko, i oferujemy naszym Klientom jako oryginalne części na wymianę. Korzyści dla klienta: oszczędność nawet 40% w porównaniu z nowymi częściami.

  Dowiedz się więcej

To może Cię zainteresować.