2.7.59.2, 2018-07-27 07:59:52
Oryginalne akcesoria Volkswagen®

Oryginalne akcesoria Volkswagen®.

Oryginalne akcesoria Volkswagen®.

Oryginalne akcesoria Volkswagen spełniają najwyższe wymagania marki. Są projektowane, testowane i dopasowywane z uwzględnieniem najdrobniejszych szczegółów. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z Partnerem Marki.

 

 

Sklep internetowy

Sklep internetowy

Potrzebujesz bagażnika na rower? Pasów transportowych do przewozu ładunku? A może skończyły Ci się kosmetyki do pielęgnacji Twojego Volkswagena?

W ofercie sklepu znajdują się:

  • Obręcze i koła
  • Transport
  • Akcesoria
  • Komunikacja
  • Komfort i ochrona
  • Kosmetyki samochodowe
Kolekcja Lifestyle

Kolekcja Lifestyle

Najnowsza kolekcja Lifestyle jest w pełni dedykowana marce Volkswagen Samochody Użytkowe. Z myślą o naszych Klientach stworzona została linia ubrań poświęcona modelom Amarok, California i T1 Bulli. Miłośnicy kultowego „Ogórka” oprócz linii ubrań znajdą w ofercie niepowtarzalny namiot T1 Bulli, który wykonany został w skali.

Kompletny katalog Akcesoriów.

Katalog akcesoriów

Katalog akcesoriów

Kompletny katalog Oryginalnych akcesoriów Volkswagen® zawiera pełny przekrój akcesoriów dostępnych dla wszystkich 4 modeli Volkswagen Samochody Użytkowe. W jednym miejscu, w przejrzystej formie prezentowane są akcesoria z kategorii: Sport i design, Obręcze ze stopu metali lekkich i kompletne koła, Komunikacja, Transport oraz Komfort i ochrona. Dostępna dodatkowo Lista akcesoriów, stanowi integralną część katalogu zawierająca dopasowanie modelowe oraz spis numerów katalogowych akcesoriów prezentowanych w katalogu.

Lista akcesoriów

Lista akcesoriów

 

 

Amarok - samochód, który żadnego terenu się nie boi i któremu niczego nie brakuje, chyba, że...nadbudowy. Takiej, jak on sam - solidnej i niezawodnej. Z jego ekstra wymaganiami pokrywa się tylko hardtop - idealnie dopasowana do niego pokrywa, która zmienia przedział ładunkowy w pełnowartościowy bagażnik. Z hardtopem Twój Amarok będzie gotowy na każdą pogodę, od ulewnego deszczu po zamieć. Od teraz dostępny w ofercie Oryginalnych akcesoriów Volkswagen.

Koła zimowe renomowanych marek dla samochodów użytkowych Volkswagen oferują o wiele wyższy komfort prowadzenia dzięki specjalnie dobranej mieszance gumy w oponie oraz jej profilowanej formie. Zapewniają bezpieczeństwo nie tylko w trakcie jazdy na drodze pokrytej lodem czy śniegiem, ale także w temperaturach do 7°C.