2.7.59.8, 2018-09-06 13:07:20
Części

Części.

Oryginalne Części Volkswagena®

Oryginalne Części Volkswagena®.

Aby Twój Volkswagen pozostał Volkswagenem.

Nasze Oryginalne części Volkswagen® są synonimem najwyższej jakości, wysokiej opłacalności oraz imponującej żywotności. Oczywiście, samochody marki Volkswagen Samochody Użytkowe są wyposażane w Oryginalne Części Volkswagena® już na etapie produkcji. Części te są nieustannie przez nas doskonalone, a także regularnie testowane przez niezależne instytuty badawcze, które potwierdzają ich znakomite właściwości.

Oryginalne części na wymianę

Oryginalne części na wymianę.

Wysoka jakość za niską cenę.

Kiedy po przejechaniu tysięcy kilometrów, Oryginalne części Volkswagen® w Twoim samochodzie zużyją się, możliwe jest dalsze wykorzystanie ich cennego materiału i energii. Volkswagen Samochody Użytkowe przyjmuje zużyte części, przetwarza je i oferuje klientom do sprzedaży jako Oryginalne części na wymianę. Ich dopasowanie pozostaje niezmienione, zatem oszczędza się w ten sposób dodatkowe koszty ewentualnych późniejszych modyfikacji. Z racji tego, że regenerujemy nawet złożone komponenty, takie jak całe silniki, można przy tym oszczędzić do 40% kosztów wytwarzania w porównaniu z nowymi częściami.

Części Economy Volkswagen

Części Economy Volkswagen.

Doskonałe rozwiązanie dla samochodów pięcioletnich i starszych.

Chciałbyś zaoszczędzić więcej na naprawach swojego starszego samochodu? Volkswagen Samochody Użytkowe ma dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie - Części Economy Volkswagen. Zostały one opracowane specjalnie z myślą o samochodach pięcioletnich i starszych. Części Economy Volkswagen oferują znane już bezpieczeństwo firmowane marką Volkswagen Samochody Użytkowe, pełną funkcjonalność oraz dobrą jakość po przystępnych cenach.  W połączeniu z niewygórowaną ofertą ich montażu, możliwe jest osiągnięcie oszczędności rzędu 30% w porównaniu z Oryginalnymi części Volkswagen®.