2.2.0.4_0, 2017-05-15 14:52:25
Gwarancja

Gwarancja.

Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Gwarancja na nowe samochody
bez limitu kilometrów

Gwarancja 2+1 dla Craftera
na trzeci rok eksploatacji lub na przebieg do 250 000 km

3-letnia gwarancja na powłokę lakierniczą

12-letnia gwarancja na nieprzerdzewienie karoserii
dla Volkswagena Amarok od roku modelowego 2013

Gwarancja na Oryginalne Części Volkswagen® i Oryginalne akcesoria Volkswagen®.

Gwarancja mobilności Volkswagen Samochody Użytkowe

Gwarancja mobilności Volkswagen Samochody Użytkowe zapewnia bezpieczeństwo i komfort podróżowania niezależnie od miejsca pobytu 365 dni w roku i 24 godziny na dobę. Gwarancja mobilności jest nadawana wszystkim nowym samochodom z chwilą ich wydania i podlega odnowieniu po każdym przeprowadzonym przeglądzie okresowym. Program oferuje ochronę, pomoc przez całą dobę oraz wiele innych bezpłatnych świadczeń w razie awarii, wypadku, kradzieży lub w innych przypadkach unieruchomienia samochodu zarówno dla kierowcy jak i dla wszystkich pasażerów samochodu.

Program obowiązuje od daty sprzedaży pojazdu do pierwszej inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności, ale nie dłużej niż 24 miesiące. W kolejnych latach prawo do korzystania ze świadczeń uzależnione jest od:

 • potwierdzonych w książce serwisowej pojazdu okresowych inspekcji serwisowych z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagen Samochody Użytkowe (zależnych od czasu, eksploatacji, przebiegu)
 • dokonywania napraw, inspekcji, wymiany części i materiałów eksploatacyjnych zalecanych przez Volkswagen AG i Partnerów Serwisowych Volkswagen Samochody Użytkowe

Uzyskanie prawa do świadczeń Gwarancji Mobilności Volkswagen Samochody Użytkowe w przypadku samochodów już eksploatowanych jest możliwe po dokonaniu inspekcji serwisowej z gwarancją mobilności u Partnerów Serwisowych Volkswagen Samochody Użytkowe.

W zależności od zdarzenia, w ramach Gwarancji Mobilności Volkswagen Samochody Użytkowe, przysługują:

 • naprawa pojazdu na miejscu zdarzenia,
 • holowanie,
 • samochód zastępczy,
 • nocleg w hotelu,
 • dalsza podróż (samolotem lub pociągiem),
 • zwrot kosztów pośrednich np. koszty parkingów, koszt przejazdu taksówką,
 • drobne usługi np. dostarczenie paliwa, naprawa ogumienia,
 • pożyczka gotówkowa nieoprocentowana,
 • serwis telefoniczny.

Świadczenia w ramach Gwarancji Mobilności Volkswagen Samochody Użytkowe obejmują kierowcę i pasażerów zarejestrowanego w Polsce pojazdu. W przypadku awarii, kradzieży, wypadku, kolizji lub unieruchomienia pojazdu wystarczy skontaktować się z Centralą Zgłoszeniową Całodobowej Pomocy Drogowej Volkswagen Samochody Użytkowe dzwoniąc na jeden z podanych niżej numerów.

Całodobowa Pomoc Drogowa Volkswagen Samochody Użytkowe

Szczegółowych informacji dotyczących Gwarancji Mobilności Volkswagen Samochody Użytkowe udzielą Państwu Partnerzy Serwisowi Volkswagen Samochody Użytkowe.

0 800 61 89 89 - Połączenie bezpłatne

+48 61 831 99 22 - Połączenie płatne