2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

Oryginalny serwis

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Nasz Oryginalny Serwis oferuje usługi specjalnie dostosowane do Ciebie i Twojego Volkswagena. Zapewniamy specjalistyczne kompetencje, zmotywowany zsepół i specjalnie zaprojektowane narzędzia. A ponieważ jesteśmy przekonani o naszej jakości, dajemy Ci także długą gwarancję.

Nasze usługi.

Twój Volkswagen Użytkowy w najlepszych rękach.
image

ServicePlus

Prowadząc własny biznes, zawsze masz dużo do zrobienia. Dlatego warto szukać rozwiązań, które dopasują się do Ciebie. ServicePlus to koncepcja serwisu, który oferuje m.in. dłuższe godziny otwarcia, samochód zastępczy tej samej klasy, czy naprawy samochodów zabudowanych. ServicePlus daje więcej niż standardowy serwis, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.

image

Naprawa i serwis.

Fachowo  wykonujemy wszystkie prace związane z pielęgnacją, konserwacją, przeglądami i naprawami Twojego Volkswagena  Użytkowego: od przeglądu po profesjonalne usuwanie zadrapań, czy szkód powypadkowych.

image

Koła i opony.

Wygoda, oszczędność czasu i miejsca: abyś przez cały rok mógł się cieszyć z bezpiecznej jazdy, w jak najkrótszym czasie wymienimy opony w Twoim samochodzie. A na życzenie odpowiednio je również przechowamy.

image

Mobilność.

Życie jest czasem nieprzewidywalne. Volkswagen Samochody Użytkowe dba, abyś pozostał mobilny: oferujemy samochód zastępczy i usługę odbioru oraz dostarczenia samochodu. 

image

Oryginalne części Volkswagen®.

Przy Oryginalnym serwisie montowane są Oryginalne części. Dlatego Twój użytkowy Volkswagen pozostaje w 100% Volkswagenem.

Jakość serwisu.

Jakość nie zależy od wieku.
image

Jakość serwisu.

Decydującą sprawą dla naszych klientów jest zachowanie mobilności. Aby to zapewnić, Volkswagen Samochody Użytkowe wyznacza wysokie standardy swoim produktom i Partnerom Serwisowym. Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach serwisowych, szkoleniach dla ekspertów oraz regularnych testach warsztatowych.

Nasz serwis dla Ciebie.