2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
Oryginalne części

Oryginalne części

Jakość, która robi wrażenie.

Bezpieczne, niezawodne, wysokiej jakości i dostosowane do Twojego samochodu: z Oryginalnymi częściami Volkswagen® po naprawie lub konserwacji będziesz jeździł tak samo bezpiecznie i komfortowo, jak przed naprawą, a Twój użytkowy Volkswagen pozostanie w 100% Volkswagenem. Ponadto Oryginalne części Volkswagen® pozwalają utrzymać wartość Twojego auta. 

Asortyment części Volkswagena.

Wszystkie części zamienne dla Twojego użytkowego Volkswagena.

Niezależnie, czy Twój samochód jest nowy, trochę starszy czy może jest już klasykiem: tutaj znajdziesz informacje o naszej ofercie części zamiennych dla wszystkich modeli użytkowych Volkswagenów.

 • Najlepsza jakość.

  Oryginalne części Volkswagen®.

  Duża niezawodność i możliwie niewielkie zużycie. Dzięki Oryginalnym częściom Volkswagen® Twój samochód pozostanie sprawny i bezpieczny.

  Więcej
 • Dla samochodów starszych niż pięcioletnie.

  Części Economy Volkswagen.

  Części Economy Volkswagen to dobre rozwiązanie dla użytkowych Volkswagenów pięcioletnich i starszych. Gwarantują one prawidłowe działanie i wysoką jakość w korzystnych cenach.

  Więcej
 • Dla Twojego klasyka.

  Volkswagen Classic Parts.

  Oryginalne części dla oryginalnego samochodu: Volkswagen Classic Parts to części zamienne także dla Twojego oldtimera i youngtimera. Sprawdzona jakość i gwarantowana oryginalność.

  Więcej
 • Zachowanie wartości.

  Oryginalne części na wymianę Volkswagen

  Odbieramy zużyte części, regenerujemy je dbając o środowisko i oferujemy naszym Klientom jako Oryginalne części na wymianę. Korzyści dla klienta: oszczędność nawet 40% w porównaniu z nowymi częściami.

  Więcej
Otwarta maska VW do której wkładany jest akumulator

Akumulator.

Akumulator rozruchowy to elektrownia w samochodzie, która wykonuje ciężką pracę: nie tylko dostarcza energii niezbędnej do rozruchu silnika, lecz także do większości funkcji poprawiających komfort i bezpieczeństwo. Dlatego opracowaliśmy Oryginalne akumulatory rozruchowe, które są dokładnie dopasowane do Twojego użytkowego Volkswagena i dostarczają mu tyle energii, ile potrzebuje.

Partner Serwisowy Volkswagena pracuje przy układzie hamulcowym

Hamulce.

Hamulce to jedna z najbardziej obciążonych części w samochodzie. Jednocześnie mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego wybierz Oryginalne klocki i tarcze hamulcowe Volkswagena, które są perfekcyjnie dopasowane do Twojego użytkowego samochodu i do Twoich wymagań odnośnie bezpieczeństwa.

 Partner Serwisowy Volkswagena pracuje przy przedniej szybie samochodu

Szyby.

Oryginalne przednie szyby Volkswagena to więcej niż ochrona przed wiatrem i pogodą. Wykonane z wysokiej jakości, stabilnego szkła bezpiecznego dbają o optymalną ochronę, dobrą, pozbawioną refleksów widoczność i wysoki komfort. Sprawiają także, że nadwozie jest bardziej stabilne oraz chronią przed hałasem i promieniowaniem słonecznym.

image

Światła i widoczność.

Kto dobrze widzi, z pewnością jedzie bezpieczniej. Nasze Oryginalne żarówki i Oryginalne wycieraczki wspierają kierowcę w zachowaniu bezpieczeństwa również podczas deszczu, mgły czy po zmroku i ułatwiają mu odpowiednio wczesne dostrzeżenie niebezpieczeństwa.

Partner Serwisowy Volkswagen poleruje czarny lakier samochodu użytkowego

Nadwozie i lakier.

Nowoczesny design samochodu to nie tylko kwestia estetyki. Dowiesz się tutaj, dlaczego Oryginalne części nadwozia Volkswagen w tak dużym stopniu przyczyniają się do Twojego bezpieczeństwa, oraz co zrobić, aby małe uszkodzenia powłoki lakierniczej stały się prawie niewidoczne.

Ręka trzyma Oryginalny filtr kabiny Volkswagena ze schowkiem podręcznym w tle

Filtry.

Aby silnik Twojego użytkowego Volkswagena działał długo i bez usterek, potrzebuje między innymi czystego powietrza i czystego oleju. I tu jest miejsce do popisu dla Oryginalnych filtrów powietrza i oleju Volkswagena. Także Ty zasługujesz na świeże i czyste powietrze – o to troszczą się nasze Oryginalne filtry kabiny Volkswagena.

Partner Serwisowy Volkswagena podwiesza wąż do wydechu furgonu na podnośniku

Układ wydechowy.

Oryginalne części układu wydechowego spełniają wiele zadań: oczyszczają spaliny użytkowego Volkswagena z substancji szkodliwych, tłumią hałas i pomagają chronić środowisko.

Partner Serwisowy Volkswagena z klientem oświetla latarką nadkole samochodu użytkowego

Amortyzatory.

Amortyzatory to niewidzialni pomocnicy w Twoim użytkowym Volkswagenie, dzięki którym możesz wygodnie i bezpiecznie pokonywać zarówno ostre zakręty jak i trudny teren. Amortyzatory pochłaniają wstrząsy, utrzymują koła w styczności z nawierzchnią i sprawiają, że samochód stabilniej zachowuje się podczas jazdy. Oryginalne amortyzatory Volkswagena są optymalnie dostosowane do Twojego samochodu i jego zawieszenia.

To może Cię zainteresować.