2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42
Kilka Oryginalnych części na białym tle

Oryginalne części Volkswagen®

100% jakości Volkswagena.

Oryginalne części Volkswagen® gwarantują wysoką jakość, typową dla Volkswagenów. Zaufaj doskonałym materiałom oraz surowym normom jakościowym i ciesz się optymalną funkcjonalnością.

Jakość i niezawodność, do jakiej przyzwyczaił Cię Twój Volkswagen Użytkowy.

Flota Volkswagen Amarok, Crafter, Caddy i Transporter przed magazynem

Dokładność pasowania nie ogranicza się tylko do wymiarów. Ważnym aspektem uwzględnianym przez Oryginalne części Volkswagen jest kompatybilność użytych materiałów. Kto chciałby mieć uszkodzenia lakieru, plastiku, gumy albo nawet rdzę, spowodowane na przykład niewłaściwymi dodatkami do płynu chłodniczego lub płynu do spryskiwaczy? Ponadto w oryginalnych częściach stosowane są udoskonalenia techniczne wynikające z prac nad produkcją seryjną samochodów. 

Odpowiednia część zamienna – u nas co najmniej przez 15 lat po zakończeniu produkcji danego modelu samochodu.

Pracownik serwisu Volkswagena stoi w magazynie części

Dbamy, aby Oryginalne części Volkswagen dla Twojego modelu samochodu były zawsze dostępne. Jeżeli Twój Partner Serwisowy Volkswagen Samochody Użytkowe nie będzie miał Oryginalnej części w magazynie, sprowadzi ją najszybciej, jak to będzie możliwe. Części zapewniające mobilność dostępne są nawet przez 15 lat po zakończeniu produkcji danego modelu. Jeżeli masz klasyka, na przykład T1, możesz kupić Oryginalne części przez Volkswagen Classic Parts. Dzięki temu nawet właściciele starszych i zabytkowych Volkswagenów Użytkowych mogą długo cieszyć się swoimi samochodami. 

Dobre dla Twojego portfela.

Długa żywotność Oryginalnych części Volkswagen w połączeniu z wysoką jakością naszych samochodów sprawiają, że Twój Volkswagen Użytkowy jest ekonomiczny w eksploatacji i długo zachowa swoją wartość. Minimalne zużywanie się części oraz długie okresy między wymianami a przeglądami chronią Twój budżet i zasoby naturalne. 

Asortyment części Volkswagena.

Wszystkie części zamienne do Twojego Volkswagena Użytkowego.

Niezależnie od tego, czy Twój samochód jest nowy, trochę starszy, czy może jest już klasykiem: tutaj znajdziesz informacje o naszej ofercie części zamiennych dla wszystkich modeli Volkswagenów Użytkowych.

 • Dla samochodów starszych niż pięcioletnie.

  Części Economy Volkswagen.

  Części Economy Volkswagen to dobre rozwiązanie dla Volkswagenów Użytkowych pięcioletnich i starszych. Gwarantują one prawidłowe działanie i wysoką jakość w korzystnych cenach.

  Więcej
 • Dla Twojego klasyka.

  Volkswagen Classic Parts.

  Oryginalne części dla oryginalnego samochodu: Volkswagen Classic Parts to części zamienne także dla Twojego oldtimera i youngtimera. Sprawdzona jakość i gwarantowana oryginalność.

  Więcej
 • Zachowanie wartości.

  Oryginalne części na wymianę Volkswagen

  Odbieramy zużyte części, regenerujemy je, dbając o środowisko, i oferujemy naszym Klientom jako Oryginalne części na wymianę. Korzyści dla klienta: oszczędność nawet 40% w porównaniu z nowymi częściami.

  Więcej

To może Cię zainteresować.