2.3.47.2, 2017-10-10 18:26:25
SERVICE PRO

SERVICE PRO.

Serwis i części na każdą kieszeń.

SERVICE PRO to program stworzony z myślą o użytkownikach samochodów marki Volkswagen Samochody Użytkowe, którzy cenią sobie jakość oferowaną przez Volkswagena.

Zobacz filmy:

Dla użytkowników 5-letnich i starszych Volkswagenów.
Programem SERVICE PRO objęte są 5-letnie i starsze pojazdy marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Twój dostawczy Volkswagen wciąż będzie jak nowy, bo teraz części i serwis są na każdą kieszeń! Sprawdź ofertę programu i przekonaj się o tym sam.

Dla ceniących niezawodność.
Szukasz fachowego i sprawdzonego serwisu, gdyż chcesz zapewnić pełną sprawność i niezawodne funkcjonowanie swojego auta? Skorzystaj z usług Autoryzowanego Serwisu Volkswagen Samochody Użytkowe, który gwarantuje najwyższą jakość usług z zachowaniem standardów producenta. Wiedza i doświadczenie Autoryzowanego Serwisu to gwarancja sprawności technicznej Twojego samochodu użytkowego marki Volkswagen oraz bezpieczeństwa i komfortu podróżowania.

Dla rozsądnych.
Chcesz uniknąć nieproporcjonalnie wysokich kosztów naprawy w stosunku do wartości pojazdu? Program SERVICE PRO to rozwiązanie, które zapewni Twojemu dostawczemu Volkswagenowi pełną funkcjonalność w przystępnej cenie. W SERVICE PRO ceny za Oryginalne części Volkswagen®, części Economy Volkswagen oraz Oryginalne części na wymianę są dostosowane do wieku pojazdu, a ich montaż odbywa się po preferencyjnej stawce roboczogodziny.

Dla praktycznych.
Aby skorzystać z programu SERVICE PRO wystarczy okazać kartę SERVICE PRO u najbliższego Partnera Serwisowego marki Volkswagen Samochody Użytkowe, który uczestniczy w programie. Udział w programie gwarantuje rabat na części oraz preferencyjną stawkę roboczogodziny. Jeżeli jeszcze nie posiadasz karty SERVICE PRO, poproś doradcę serwisu o jej wydanie.

Wiek Twojego samochodu
użytkowego Volkswagena
Wysokość rabatu
na części
 
5-6 lat
10%
Preferencyjna stawka roboczogodziny serwisu*
7-8 lat
15%
Preferencyjna stawka roboczogodziny serwisu*
powyżej 8 lat
20%
Preferencyjna stawka roboczogodziny serwisu*
* W zależności od oferty Partnera Serwisowego

Dowiedz się więcej