2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Samochody używane. Jakość gwarantowana.

image

Das WeltAuto to wielomarkowy program odkupu i sprzedaży używanych samochodów osobowych i użytkowych działający w naszej sieci dealerskiej. Główną ideą programu jest sprzedaż najlepszych, pewnych aut używanych, których historia, rok produkcji, przebieg i stan techniczny zostały szczegółowo sprawdzone i zweryfikowane.

Das WeltAuto to również idealne rozwiązanie dla osób, które planują sprzedaż swojego samochodu. Darmowa wycena, korzystne oferty odkupu oraz możliwość zostawienia auta w rozliczeniu to doskonałe opcje dla tych, którzy przekonali się, jak żmudne i męczące bywają samodzielne próby sprzedaży samochodu. Szukasz pewnego auta używanego? Zobacz ogłoszenia w naszym serwisie lub odwiedź nasz salon już dziś!

Gwarancja
Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg
W Das WeltAuto masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.

Sprawdzony stan techniczny
Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

Zobacz ofertę Volkswagen Samochody Użytkowe w Das WeltAuto

Na skróty