2.13.82.1, 2019-01-22 15:18:18
Centrum Samochodów Użytkowych

Centrum Samochodów Użytkowych.

Centrum Samochodów Użytkowych Volkswagen.

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów samochodów dostawczych, marka Volkswagen Samochody Użytkowe stworzyła sieć autoryzowanych salonów, które w ramach swojej działalności oferują szereg usług z zakresu sprzedaży i serwisu pojazdów dostawczych. Proponujemy sprawdzone rozwiązania mające na celu zminimalizowanie czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienie mobilności.

Korzyści które gwarantujemy:

Fachowość

Nasi doradcy ds. samochodów użytkowych służą radą przy znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb prywatnych jak i biznesowych. Odwiedzając Centrum Samochodów Użytkowych mogą Państwo liczyć na rzeczową rozmowę z naszymi ekspertami na temat możliwości transportowych naszych pojazdów, możliwych do wykonania modyfikacji we współpracy z firmami zabudowującymi oraz wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego indywidualnie dopasowanego do potrzeb finansowania.

W naszych salonach istnieje możliwość pozostawienia użytkowanego pojazdu w rozliczeniu – przekonaj się sam i podczas wizyty poproś o darmową wycenę użytkowanego obecnie pojazdu.

Dostępność

Na terenie salonów znajdują się specjalnie wydzielone obszary służące do prezentacji pełnej gamy pojazdów użytkowych w tym również pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami. W każdym momencie istnieje możliwość skorzystania z jazd testowych modelami w różnych wersjach w celu poznania ich wszystkich funkcjonalności.

Centrum Samochodów Użytkowych to również szeroka oferta pojazdów używanych. Dzięki zachowaniu odpowiednich wymogów dotyczących weryfikacji stanu technicznego, pochodzenia oraz przebiegu jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najlepsze dostawcze samochody z rynku wtórnego.

Serwis

Oprócz rozbudowanej oferty usług sprzedażowych, Centrum Samochodów Użytkowych zapewnia swoim klientom najwyższe standardy dotyczące obsługi serwisowej oraz blacharsko-lakierniczej. Każdy serwis wyposażony jest w najnowocześniejszy sprzęt mechaniczny i diagnostyczny, który umożliwia pełną obsługę pojazdów o największych wymiarach zewnętrznych i maksymalnych masach całkowitych.

Korzyści wynikające z serwisowania pojazdu w Centrum Samochodów Użytkowych:

  • Wyspecjalizowany zespół doradców i mechaników dedykowanych do obsługi samochodów użytkowych
  • Priorytetowe przyjęcie
  • Kompleksowe usługi serwisowe: przeglądy w promocyjnych cenach, programy serwisowe, naprawy blacharsko-lakiernicze, profesjonalny serwis ogumienia, przechowalnia opon, montaż akcesoriów (bagażniki dachowe, haki holownicze, alarmy itp.)
  • Szybka diagnoza serwisowa wraz z kalkulacją kosztów naprawy
  • Dogodne dla Klienta godziny pracy serwisu
  • Samochód zastępczy na czas naprawy
  • Całodobowa pomoc drogowa realizowana w ramach Gwarancji Mobilności Volkswagen
  • Usługa „door to door”

Serdecznie zapraszamy do wizyty w Centrum Samochodów Użytkowych Volkswagen - miejscu stworzonym przez profesjonalistów dla profesjonalistów!