2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51
Centrum Samochodów Użytkowych

Centrum Samochodów Użytkowych.

Centrum Samochodów Użytkowych Volkswagen.

Rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom obecnych i przyszłych Klientów samochodów dostawczych, marka Volkswagen Samochody Użytkowe stworzyła sieć autoryzowanych salonów, które w ramach swojej działalności oferują szereg usług z zakresu sprzedaży i serwisu pojazdów dostawczych. Proponujemy sprawdzone rozwiązania mające na celu zminimalizowanie czasu wyłączenia pojazdu z użytkowania, pomoc w optymalizacji kosztów eksploatacji i zapewnienie mobilności.

 • Fachowość.

  Nasi doradcy ds. samochodów użytkowych służą radą przy znalezieniu najkorzystniejszych rozwiązań dostosowanych do Państwa potrzeb prywatnych jak i biznesowych.

  Dowiedz się więcej
 • Dostępność.

  Na terenie salonów znajdują się specjalnie wydzielone obszary służące do prezentacji pełnej gamy pojazdów użytkowych w tym również pojazdów ze specjalistycznymi zabudowami.

  Dowiedz się więcej
 • Serwis.

  Oprócz rozbudowanej oferty usług sprzedażowych, Centrum Samochodów Użytkowych zapewnia swoim klientom najwyższe standardy dotyczące obsługi serwisowej oraz blacharsko-lakierniczej.

  Dowiedz się więcej

Serdecznie zapraszamy do wizyty w Centrum Samochodów Użytkowych Volkswagen - miejscu stworzonym przez profesjonalistów dla profesjonalistów!