2.12.80.1, 2019-01-08 08:13:42

ServicePlus.

Serwis na miarę większych potrzeb.

Prowadząc własny biznes, zawsze masz dużo do zrobienia. Dlatego warto szukać rozwiązań, które dopasują się do Ciebie. ServicePlus to koncepcja serwisu, który oferuje m.in. dłuższe godziny otwarcia, samochód zastępczy tej samej klasy, czy naprawy samochodów zabudowanych. ServicePlus daje więcej niż standardowy serwis, co pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas.

Dostępność na już.

W biznesie liczy się każda minuta, dlatego jesteśmy do Twojej dyspozycji zawsze, gdy tego potrzebujesz. Oferujemy wydłużone godziny otwarcia serwisu, szybsze terminy i większą elastyczność.

image

Specjaliści.

Od początku możesz liczyć na zrozumienie problemu i konkretne rozwiązania. W naszym serwisie zajmie się Tobą doradca serwisowy specjalizujący się w samochodach użytkowych.

Dodatkowe usługi.

W ServicePlus mamy na uwadze Twój czas i komfort, dlatego w razie potrzeby odbierzemy Twój samochód i dostarczymy go z powrotem po naprawie lub zapewnimy odpowiedni samochód zastępczy.

image

Naprawa samochodów zabudowanych.

Profesjonalny serwis i specjaliści z różnych dziedzin pod jednym dachem pozwolą Ci zaoszczędzić czas. Zajmujemy się naprawą samochodów ze standardową zabudową oraz z najpopularniejszymi wariantami zabudów specjalnych.

Nasze serwisy.