2.17.94.1, 2019-07-05 00:05:51

Zabudowy.

Rozwiązania stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Twoja firma nie boi się podejmować trudnych i nietypowych wyzwań? Szukasz innowacyjnych i elastycznych rozwiązań wychodzących poza utarte standardy? Skorzystaj z oferty zabudowy samochodów dostawczych Volkswagen Samochody Użytkowe. Oferujemy opcję gotowej zabudowy lub stworzenie projektu na specjalne i indywidualne zamowienie.

 • Caddy

  Bankowóz

  Volkswagen Caddy to ekonomiczny w eksploatacji samochód, idealnie nadający się do bezpiecznego transportu wartości pieniężnych (do 8 jednostek obliczeniowych). Caddy z 3,2 m³ pojemności ładunkowej i największą w swojej klasie ładownością wynoszącą nawet 805 kg, w pełni odpowiada na wszelkie potrzeby związane z przewożeniem wartości.

  Więcej
 • Caddy Furgon

  Chłodnia/Izoterma

  W Volkswagenie Caddy z zabudową izotermiczną z agregatem chłodniczym zastosowano szereg nowoczesnych rozwiązań i odpowiednich materiałów izolacyjnych, dzięki którym samochód oferuje pełną kontrolę temperatury przewożonych ładunków.

  Więcej
 • Caddy

  Pogotowie techniczne

  Uporządkowana, duża przestrzeń załadunkowa w Volkswagenie Caddy sprawia, że samochód doskonale sprawdza się jako lekki samochód warsztatowy. Z powodzeniem może być wykorzystany do wszelkich napraw interwencyjnych czy prac montażowych. Otwierane na szerokość 70 cm boczne drzwi przesuwne ułatwiają dostęp do przewożonych narzędzi.

  Więcej
 • Caddy Maxi

  Ambulans sanitarny typu C

  Caddy Maxi stanowi doskonałą bazę do budowy ambulansów przewozowych typu C. Przestrzeń ładunkowa o długości 2250mm umożliwia zaprojektowanie ergonomicznego i komfortowego wnętrza.

  Więcej
 • Caddy

  Beach i Maxi Beach

  Caddy Beach i Caddy Maxi Beach umożliwiają podróżowanie w doskonałych warunkach, w najodleglejsze trasy. Dzięki licznym rozwiązaniom dotyczącym zarówno aranżacji wnętrza, przewożenia bagaży czy właściwości jezdnych, Caddy Camper nie ma sobie równych, jeśli chodzi o wszelkie wakacyjne, rodzinne wyjazdy.

  Więcej
 • Transporter

  Bankowóz typu B

  Volkswagen Transporter bankowóz przeznaczony jest do transportu do 24 jednostek obliczeniowych. Codzienną eksploatację w ruchu miejskim ułatwiają niewielkie wymiary samochodu, a komfortowo wyposażona kabina zapewnia wygodną pracę kierowcy i konwojentom.

  Więcej
 • Transporter

  Pojazd do przewozu osób niepełnosprawnych

  Volkswagen Transporter jest jednym z najczęściej wykorzystywanych samochodów do przewozu osób niepełnosprawnych. Można tu wygospodarować miejsce nawet dla trzech osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

  Więcej
 • Transporter

  Ambulans sanitarny

  Volkswagen Transporter w wersji ambulans sanitarny odpowiada wszystkim wymaganiom, jakie stawiane są nowoczesnym pojazdom medycznym. Dzięki temu jest niezawodny i niezastąpiony, nawet w skrajnie trudnych sytuacjach.

  Więcej
 • Transporter

  Karawan pogrzebowy

  Volkswagen Transporter z zabudową funeralną przystosowany jest do transportu trumny. Pojazd spełnia wszystkie normy i przepisy prawne i przeznaczony jest dla firm świadczących usługi pogrzebowe.

  Więcej
 • Transporter Furgon

  Chłodnia/Izoterma Transporter Furgon

  Volkswagen Transporter z zabudową izotermiczną jest wyposażony w liczne rozwiązania, dzięki którym idealnie nadaje się do przewozu towarów, które wymagają odpowiednich warunków i temperatury.

  Więcej
 • Transporter

  Chłodnia/izoterma na podwoziu Transporter

  Zabudowy izotermiczne dają możliwość doboru właściwości i rozmiaru przestrzeni ładunkowej do indywidualnych potrzeb.

  Więcej
 • Transporter

  Pogotowie techniczne

  Duża pojemność i ładowność Volkswagena Transportera czynią z niego idealny pojazd warsztatowy. Co więcej, samochód oferuje dużą elastyczność i wiele możliwości dopasowania wielkości furgonu do indywidualnych potrzeb.

  Więcej
 • Transporter

  Skrzynia/wywrotka na podwoziu

  Skrzynia ładunkowa posiada otwierane, aluminiowe burty z prostymi w obsłudze zamkami. Podłogę wykonano z wodoodpornej, antypoślizgowej sklejki, dwustronnie foliowanej.

  Więcej
 • Crafter

  Ambulans sanitarny

  Nowoczesne ambulanse na bazie Craftera gwarantują najwyższy komfort pracy zarówno kierowcy, jak i zespołu medycznego. Dzięki wysokiej jakości wykończenia, niezawodności, ekonomicznej eksploatacji, a także możliwości optymalnego kształtowania przestrzeni, Crafter staje się niezastąpionym partnerem każdej ekipy ratunkowej.

  WIęcej
 • Crafter

  Autobus

  Crafter autobus to pojazd, którym w zależności od wybranej wersji może bezpiecznie podróżować do 20 pasażerów. Dzięki elastycznym możliwościom dotyczącym m.in. układu i rodzaju foteli, Crafter zaspokoi potrzeby transportowe każdej firmy.

  Więcej
 • Crafter

  Bankowóz

  Volkswagen Crafter 50 bankowóz przeznaczony jest do transportu powyżej 24 jednostek obliczeniowych. Jego podstawowe zalety to przestronne wnętrze przedziału dla załogi umożliwiające wygodną pracę oraz przestrzeń towarową o ładowności ok. 1000 kg.

  Więcej
 • Crafter

  Kontener na podwoziu Crafter

  Zabudowa kontenerowa to rozwiązanie dla odbiorców, którym nie wystarcza pojemność ładunkowa seryjnego furgonu.

  WIęcej
 • Crafter

  Skrzynia na podwoziu

  Zabudowa skrzyniowa na podwoziu Craftera oferuje nie tylko dużą przestrzeń ładunkową. Została zaprojektowana tak, aby maksymalnie ułatwić pracę - zwłaszcza z dużymi i ciężkimi przedmiotami.
  Do najczęściej wybieranych zabudów należy skrzynia z plandeką oraz kabiną sypialną. Mnogość wariantów i rozwiązań pozwala idealnie dopasować samochód do własnych potrzeb oraz przystosować go do różnego rodzaju ładunków.

  Więcej
 • Crafter

  Pogotowie techniczne

  Ze względu na ładowność oraz dopuszczalną masę, Volkswagen Crafter to idealny samochód pod zabudowę warsztatową.

  Więcej
 • Crafter

  Mixt

  Mixt zwiększa ilość miejsca o 3 lub 4 siedzenia, dla wszystkich wersji furgonów pojazdu Volkswagen Crafter. W efekcie Volkswagen Crafter może zapewnić przewóz 6 pasażerów + kierowca, pozostając w kategorii ciężarowej N1, a także umożliwiając przedsiębiorcy, dla wersji na średnim i długim rozstawie osi, odpis podatku VAT zgodnie z przepisami obowiązującymi w 2013 roku.

  Więcej
 • Crafter

  Camper

  Nowy Crafter w zabudowie Camper to prawdziwy kompaktowy dom na kołach wyposażony w kuchnię i łazienkę z WC. Przestronne, wysokie i dobrze wykończone wnętrze to gwarancja komfortu w każdej podróży, z możliwością noclegu nawet dla 4 osób. Ogromna liczba wariantów wyposażenia umożliwia dopasowanie Craftera do indywidualnych wymagań kupującego.

  Więcej
 • Crafter

  Laweta

  Pojazd po zabudowie przeznaczony do transportu pojazdów.

  Więcej
 • Crafter

  Chłodnia/izoterma na podwoziu

  Zabudowa izotermiczna to propozycja dla firm zajmujących się transportem produktów wrażliwych na temperaturę, takich, jak żywność czy farmaceutyki.

  Więcej
 • Amarok

  Nakładka AluCover

  Nakładka AluCover to wysokiej jakości pokrywa aluminiowa chroniąca przewożony ładunek. Jest to idealna propozycja dla tych, którzy chcą jednocześnie zachować pełny charakter auta typu pickup.

  Więcej
 • Amarok

  Nakładka SportCover

  Nakładka SportCover to wysokiej jakości pokrywa ABS do powierzchni ładunkowej Volkswagena Amaroka w wersji z podwójną kabiną, trwale zamykana na klucz, co uniemożliwia dostęp do powierzchni ładunkowej osobom niepowołanym.

  Więcej
 • Amarok

  Roleta aluminiowo-winylowa RollCover

  Wodoszczelna roleta jest wykonana z folii aluminiowej pokrytej winylem i wyposażona w trwały system zamykania na klucz, uniemożliwiający dostęp do przestrzeni ładunkowej.

  Więcej
 • Amarok

  Hardtop BacPac

  Hardtop BacPac to nadbudowy wykonane z laminatu poliestrowego z wykorzystaniem najnowszej technologii Light RTM.

  Więcej

Foldery Zabudów.

Dowiedz się więcej o zabudowach.