2.2.0.4_0, 2017-05-15 14:52:25
Multivan Edition 30

Multivan Edition 30. Sportowa elegancja w bieli i czerni.

Multivan Edition 30 świętuje swój indywidualny wygląd kompleksowym wyposażeniem standardowym. Wersja Edition 30 bazuje na Multivanie Comfortline i podkreśla swoją sportową elegancję w wyjątkowy sposób. Wybrane elementy nadwozia zyskały czarny kolor. Przyciemniane szyby przedziału pasażerskiego chronią przed ciekawskimi spojrzeniami z zewnątrz i promieniami słonecznymi. Silniki z normą emisji spalin Euro 6 z BlueMotion Technology w standardzie gwarantują dynamiczną i efektywną jazdę niezależnie od wybranego kierunku.

Elementy wyposażenia wewnętrznego.

  • Wielofunkcyjna kierownica i lewarek dźwigni zmiany biegów obszyte skórę z kolorowymi przeszyciami
  • Oświetlenie progu wejściowego z emblematem Edition 30
  • Listwy ozdobne w kolorze Anthracit Metallic
  • Komplet eksluzywnego oświetlenia wnętrza

Tapicerka siedzeń.
Eksluzywna tapicerka w kolorze czarnym Titaniu z kolorowymi przeszyciami. Środkowa cześć foteli wykonana z tkaniny Clip Uni, a boki obszyte sztuczną skórą Carbon A.

Funkcjonalność.

Funkcjonalność
  • System radiowy Composition Media
  • Wyświetlacz wielofunkcyjny Premium
  • Elektrycznie składane, sterowane i podgrzewane lusterka zewnętrzne
  • Tempomat

Wyposażenie dodatkowe - Pakiet sportowy Edition 30.

Wyposażenie dodatkowe - Pakiet sportowy Edition 30

Pakiet sportowy Edition idealnie podkreśla wyjątkowy i sportowy charakter Multivana przez obniżenie zawieszenia o 20 mm, 18 calowe felgi ze stopu metali lekkich Toluca i Servotronic.

Współczesna mobilność.

Z Car-Net zapewniającym dostęp do usług mobilnych on-line.
Współczesna mobilność

Przyszłość mobilności to dla nas teraźniejszość i co ważne dostępna jako element wyposażenia dodatkowego w Twoim Volkswagenie. Dostęp do usług mobilnych umożliwia rozbudowę Twojego samochodu przemieniając go w centrum informacyjne. Car-Net Guide & Inform pobiera przez Internet aktualne informacje. Na przykład gdy utworzy się korek, system odpowiednio zmieni trasę. Oprócz tego możesz sprawdzić najtańsze stacje benzynowe w okolicy, wyszukać parkingi z wolnymi miejscami i skorzystać z wielu innych, praktycznych funkcji.

Pozostałe wersje specjalne

Na skróty