2.15.90.1, 2019-05-09 00:05:56
Transporter Rockton

Transporter Rockton. Ciągle udoskonalany, aby sprostać najcięższym warunkom.

Transporter Rockton został stworzony na bazie Transporter Kombi aby pokonywać nieutwardzone drogi gdzie wymagania stawiane samochodom są niesamowicie wysokie. Standardowe wyposażenie Rocktona to m. in. napęd na wszystkie koła 4MOTION, mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego na  tylnej osi i podwyższone o 30 mm zawieszenie. Tak skonfigurowany samochód zapewnia zarówno pasażerom jak i wyposażeniu dotarcie do najbardziej ekstremalnych miejsc. Dodatkowo możliwości poruszania się po bezdrożach mogą być zoptymalizowane przez dodanie specjalnych osłon silnika i napędu w ramach pakietu Ochrona. Elastyczność przedziału pasażerskiego zapewniają wytrzymałe szyny mocujące zamontowane w podłodze. Dzięki temu możliwe jest dowolne przesuwanie pojedynczych foteli wewnątrz samochodu a dodatkowa krata oddzielająca przestrzeń bagażową od pasażerskiej może być również dowolnie ustawiona.

Szyny podłogowe zapewniają wielką elastyczność
Zdjęcie przedstawia pojedynczy fotel przesuwny i kratkę działową.

Szyny podłogowe zapewniają wielką elastyczność.

Przesuwane pojedyncze fotele.
Dostępne jako wyposażenie dodatkowe szyny w podłodze umożliwiają zamontowanie 3 pojedynczych foteli i jednocześnie dowolną ich konfigurację. Przesuwne fotele są wyposażone w odporną na ścieranie tapicerkę i 3 punktowe pasy bezpieczeństwa. Jeśli zajdzie taka potrzeba mogą być całkowicie wymontowane z samochodu.

Przesuwana kratka działowa.
W połączeniu z dodatkowymi szynami podłogowymi możliwe jest zamontowanie przesuwanej kratki działowej. Kratka może być przesuwana po podłodze między słupkiem B i D.

Dodatkowe udogodnienia

Dodatkowe udogodnienia.

Pakiet Ochrona.
Dostępny jako wyposażenie dodatkowe pakiet dostarcza ochronę w trakcie jazdy w ekstremalnych warunkach. Pakiet zawiera osłonę silnika, skrzyni biegów oraz tylnej osi z mechanizmem różnicowym, tłumika, zbiornika paliwa i bocznych progów.

Osłona silnika.
Dostępna jako opcja jest aluminiowa, bardzo twarda osłona silnika, która osłania komorę silnika oraz skrzynię biegów podczas jazdy w bardzo trudnym terenie.

Napęd:

  • napęd na wszystkie koła 4MOTION
  • mechaniczna blokada mechanizmu różnicowego na tylnej osi
  • zawieszenie podwyższone o 30 mm

Elementy wyposażenia zewnętrznego:

  • krótki rozstaw osi
  • stalowe felgi
  • blacha między słupkiem C i D z napisem Rockton po obu stronach

Elementy wyposażenia wewnętrznego:

  • odporna na ścieranie tapicerka Mesh
  • uchwyty do mocowania ładunku
  • wyświetlacz wielofunkcyjny Plus

Funkcjonalne:

  • dopuszczalna masa całkowita do 3,2 t
Współczesna mobilność

Współczesna mobilność.

Z Car-Net zapewniającym dostęp do usług mobilnych on-line.

Przyszłość mobilności to dla nas teraźniejszość i co ważne dostępna jako element wyposażenia dodatkowego w Twoim Volkswagenie. Dostęp do usług mobilnych umożliwia rozbudowę Twojego samochodu przemieniając go w centrum informacyjne. Car-Net Guide & Inform pobiera przez Internet aktualne informacje. Na przykład gdy utworzy się korek, system odpowiednio zmieni trasę. Oprócz tego możesz sprawdzić najtańsze stacje benzynowe w okolicy, wyszukać parkingi z wolnymi miejscami i skorzystać z wielu innych, praktycznych funkcji.

Transporter Mixt

Transporter Mixt.

Furgon i Kombi w tym samym czasie.

Transporter Kombi

Transporter Kombi.

Rozpędź swój biznes.

Dodatkowe informacje

Na skróty